Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#626699 Ευχαριστώ όλους και λίγο παραπάνω τον REALZEUS που ανταποκρίθηκε άμεσα...

Από Δευτέρα τα σπουδαία.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#626724
alexandros.K έγραψε:Αρκετα μακρια 6η..... Χειροκινητο φανταζομαι. Με ποιο μοτερ?

Χειροκίνητο είναι, αν ήταν το dsg7 θα έγραφε πάνω δεξιά στην θέση του "6" το "D7" ή "S7" άν ήταν στο sport mode.
1.0 115hp το αναφέρει πιο πάνω.
Για τον συγκεκριμένο χιλιάρη του γκρούπ, μόνο καλά λόγια έχω ακούσει τόσο απο απόδοση όσο και κατανάλωση. Στην απόδοση επιβεβαιώνω όταν είχα...μετακινήσει ένα Arona πρίν a couple of years.
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#626727 στο μέλλον δεν ξέρω τι θα δείξει, μέχρι στιγμής όλα καλά
μεση κατανάλωση με βαρύ πόδι 7λιτρα μεσα στην πολη
6 λιτρα σε ταξίδι
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#626734 Εντυπωσιακό για 1.000 κινητήρα!
Ειδικά αν δεις το δικό μου 1.600dciΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By italakias
#626739 Δεν χρειαζοταν αυτο.
Θα μπορουσες στις 2000στρ να δεις τα χλμ και να κανεις ×2 .

Ειστε και οι δυο για αφαιρεση αδειας,πινακιδων ,διπλωματος ,προστιμο για χρηση κινητου εν ωρα οδηγησης και δεν ξερω τι αλλο προβλεπεται απο τον νομο.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#626740
italakias έγραψε:Δεν χρειαζοταν αυτο.
Θα μπορουσες στις 2000στρ να δεις τα χλμ και να κανεις ×2 .

Ειστε και οι δυο για αφαιρεση αδειας,πινακιδων ,διπλωματος ,προστιμο για χρηση κινητου εν ωρα οδηγησης και δεν ξερω τι αλλο προβλεπεται απο τον νομο.


Τους δικασες βλέπω.... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#626741 Είναι λιγο κάπως να βγαζεις φωτογραφια με το κινητό με 200χλμ/ώρα. Σε καποια αλλη χώρα θα πήγαιναν και μια βόλτα από το δικαστήριο και απο την μπουζού.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#626744 Ενστασις κυριε προεδρα...... :lol: :lol:

Γιατι καλλιστα ο οδηγος να ειναι αμετοχος μιας και τη φωτο μπορουσε να τη βγαλει ο συνεπιβατης του ........Και να ειναι η διαδρομη σε πιστα και οχι σε κανονικο δρομο........

Λεμε τωρα..... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#626745 Και σε πίστα να είναι, δεν είναι ο,τι πιο ασφαλές. Η φωτό είναι προφανώς τραβηγμένη αριστερά απο τον άξονα του τιμονιού, άρα απίθανο να είναι από τον συνοδηγό, καθώς δεν είναι δεξιοτίμονο.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#626746
italakias έγραψε:Αστα ,αυτα τα κανεις εσυ Ελτεο.
Μονοι τους δικαστηκαν και μαλιστα με φωτογραφικο υλικο. :svivhaha:


Ένα παιδάκι πέθανε γιατί 45 ηλιθ..... είπαν στους γονείς μην του δίνεις φάρμακα πτου κακά. Τους δικασα εγώ έχεις δίκιο. :s_sarcastic
Τελευταία επεξεργασία από elteo και 08 Φεβ 2020, 19:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#626747
Eliaskat έγραψε:-Σταθερό στα 200+ τόσο όσο να βγάζεις φώτο


Andreasdik έγραψε:Εντυπωσιακό για 1.000 κινητήρα!
Ειδικά αν δεις το δικό μου 1.600



drdino έγραψε:Έλεος, 210 χλμ/ωρα και βγάζουμε φωτογραφία με το κινητό.


:roll: :dizzy: