Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#646199
funkyreverend έγραψε:Ευχαριστημένος με την κάλυψη της οροφής; Ή δεν έχεις συμπληρώσει καλοκαίρι;


Μόνο ευχαριστημένος; Πλέον έχω μόνιμα τη σίτα ανοιχτή, εννοώ και καλοκαίρι με 40 βαθμούς, και κοιτάς κατάματα τον ήλιο.
Οκ, δεν έχεις ορατότητα προς τα πάνω τα βράδια, αλλά αν θες να βλέπεις ουρανό, απλά ανοίγεις την οροφή.
Οπότε ναι, είμαι ευχαριστημένος.
Ξεπέρασαν τα 2 χρόνια τα φιμέ, οπότε μπαίνω για 3ο καλοκαίρ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#646275
Anonymous Founder έγραψε:Με γεια. Να πω την αλήθεια μου, ποτέ δεν κατάλαβα την χρησιμότητά τους...


δεν καπνιζεις? βολεβουν πολυ παντως.Ειδικα σε κατι σαν και εμενα, που οδηγουν χειμωνα καλοκαιρι με σκαστο παραθυρο.
Δεν ενοχλει ο αερας απο το ανοιχτο παραθυρο,ακομα και σε πολυ μεγαλες ταχυτητες.
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#646278 Ποιο πολύ για να αφήνω λίγο ανοιχτά τα παράθυρα το καλοκαίρι όταν το έχω παρκαρισμένο χωρίς να φαίνεται τις έβαλα.

< Note 6 >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#646279 @dimviii
Πλέον όχι. Και πότε στο αυτοκίνητο ούτως ή άλλως. Τα παράθυρα δεν τα αντέχω μισάνοιχτα, με τρελαίνει ο θόρυβος.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#646302
Giuseppe Busso έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
sargus έγραψε:Δε χορταίνεται αυτή η γενιά του λεον!! Από κάθε γωνία!
Φίλε μου, με μπροστινά φιμέ τι έχεις κάνει;


Καλούλι είναι.
Θα σου απαντήσω όμως αύριο για τα νούμερα που έχω βάλει. Πρέπει να δω το χαρτί.


Εικόναrussian photo hosting site

Και στη οροφή έχω βάλει 61% αν θυμάμαι.


Llumar λοιπόν. Πολύ ωραίος! Εγώ έχω τις style medium. Πιο ανοικτές από τις δικές σου*. Και με έγραψαν τις προάλλες και μου πήραν δίπλωμα-άδεια για 10 ημέρες. Εσύ δεν έχεις θέμα με αστυνομία;

*Αν και επειδή είχε και ένα ανεπαίσθητο σκοτεινό το αμάξι από τη μάνα του (το κατάλαβα μετά) σκούρηναν τα τζάμια λίγο περισσότερο από 2 παλιά μου αμάξια που τους φοράω τις ίδιες μεμβράνες. Πάντα μιλάω για οδηγού-συνοδηγού, τα πίσω είναι πολύ μαύρα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#646339
Obelix έγραψε:Μετά το diesel , οι ανεμοθραύστες , πόσο πιο ταξιτζής;

< Note 6 >


Δεν μπορείς να βάλεις το ταμπελάκι πάνω στην πανοραμική! :rtfm: :thumbsdown:


:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#646365
Giuseppe Busso έγραψε:
funkyreverend έγραψε:Ευχαριστημένος με την κάλυψη της οροφής; Ή δεν έχεις συμπληρώσει καλοκαίρι;


Μόνο ευχαριστημένος; Πλέον έχω μόνιμα τη σίτα ανοιχτή, εννοώ και καλοκαίρι με 40 βαθμούς, και κοιτάς κατάματα τον ήλιο.
Οκ, δεν έχεις ορατότητα προς τα πάνω τα βράδια, αλλά αν θες να βλέπεις ουρανό, απλά ανοίγεις την οροφή.
Οπότε ναι, είμαι ευχαριστημένος.
Ξεπέρασαν τα 2 χρόνια τα φιμέ, οπότε μπαίνω για 3ο καλοκαίρ.


Ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#646370
sargus έγραψε:
*Αν και επειδή είχε και ένα ανεπαίσθητο σκοτεινό το αμάξι από τη μάνα του (το κατάλαβα μετά) σκούρηναν τα τζάμια λίγο περισσότερο από 2 παλιά μου αμάξια που τους φοράω τις ίδιες μεμβράνες. Πάντα μιλάω για οδηγού-συνοδηγού, τα πίσω είναι πολύ μαύρα.


τι αυτοκινητο? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#646396
sargus έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
sargus έγραψε:Δε χορταίνεται αυτή η γενιά του λεον!! Από κάθε γωνία!
Φίλε μου, με μπροστινά φιμέ τι έχεις κάνει;


Καλούλι είναι.
Θα σου απαντήσω όμως αύριο για τα νούμερα που έχω βάλει. Πρέπει να δω το χαρτί.


Εικόναrussian photo hosting site

Και στη οροφή έχω βάλει 61% αν θυμάμαι.


Llumar λοιπόν. Πολύ ωραίος! Εγώ έχω τις style medium. Πιο ανοικτές από τις δικές σου*. Και με έγραψαν τις προάλλες και μου πήραν δίπλωμα-άδεια για 10 ημέρες. Εσύ δεν έχεις θέμα με αστυνομία;

*Αν και επειδή είχε και ένα ανεπαίσθητο σκοτεινό το αμάξι από τη μάνα του (το κατάλαβα μετά) σκούρηναν τα τζάμια λίγο περισσότερο από 2 παλιά μου αμάξια που τους φοράω τις ίδιες μεμβράνες. Πάντα μιλάω για οδηγού-συνοδηγού, τα πίσω είναι πολύ μαύρα.


Σε γράψαν για φιμέ? :lipsealed: :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#646447
dimviii έγραψε:
τι αυτοκινητο? :shifty:


Εικόναbreakfast carolina beach

rx8_drifter έγραψε:Σε γράψαν για φιμέ? :lipsealed: :lipsealed:


Άστα! Ήμουν να σκάσω! Έτυχε και 2-3 βδομάδες πριν τη μετακόμιση που έτρεχα όλη μέρα και μου έκοψε τα πόδια!
(κυκλοφορούσα πολύ λίγο στη ζούλα χωρίς άδεια δίπλωμα όταν δεν έβρισκα κάποιον να με μεταφέρει γιατί είχα μαστόρια στο καινούργιο σπίτι και έπρεπε να πηγαινοέρχομαι)
Άβαταρ μέλους
By drdino
#646482 Το Σιβικ πάντως φωνάζει για πρόστιμο