Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#526274 Πάρα πολύ πρακτική η πίσω πόρτα. Όταν θα χρειαστεί αυτοκίνητο με χώρους θα σκεφτόμουν πολύ σοβαρά ένα station.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#526293 Φυσικά και δεν διαφωνώ. Για να εκμεταλλευτώ πλήρως τα λίτρα, πρέπει να παίξω τρελό tetris κάτι που σε ένα λιφτ-χατς-station απλά απαιτεί δραματικά λιγότερο κόπο.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#526305 Μη ξεχνατε ομως και το "χειμωνιατικο προσον" :lol: της πεμπτης πορτας, αμα ανοιγει για λιγα λεπτα να αποβαλλει ταχιστα τη ζεστασια της καμπινας.....Και αναλογα με την ηλικια των επιβατων θα ακουσετε και τα σχετικα τροπαρια....
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#526331 Προσωπικά δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να με νοιάξει τι ενοχλεί τους άλλους επιβάτες σε δικό μου αυτοκίνητο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#526337
panos2171 έγραψε:Προσωπικά δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να με νοιάξει τι ενοχλεί τους άλλους επιβάτες σε δικό μου αυτοκίνητο. :lol:

γκουχ...γκουχ....Εισαι παντρεμενος; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#526341 Επί του θέματος... Έξτρα 450 λίτρα κ δεν σκάω για το τι δεν θα χωρέσει... Ομολογώ πως ίσως είμαστε λίγο υπερβολικοί (ή) :).. Από το να μαλωνω βάζω το φέρετρο από πάνω κ φορτώνω κ τα δικά μου βατραχοπεδιλα κλπ...

Κανένα πρόβλημα στο καράβι πάνε έλα για Φολέγανδρο με το ύψος.

Φάγαμε πολλά πετουμενα... ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#526353 Μου έσκασε σήμερα πουλί (πετούμενο, όχι από τ'άλλα :lol: ) πάνω στο κουτί! Πρέπει να τα είδε όλα με 130χλμ. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#526354
DAP έγραψε:
panos2171 έγραψε:Προσωπικά δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να με νοιάξει τι ενοχλεί τους άλλους επιβάτες σε δικό μου αυτοκίνητο. :lol:

γκουχ...γκουχ....Εισαι παντρεμενος; :innocent:


Όχι :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#526359
panos2171 έγραψε:
DAP έγραψε:
panos2171 έγραψε:Προσωπικά δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να με νοιάξει τι ενοχλεί τους άλλους επιβάτες σε δικό μου αυτοκίνητο. :lol:

γκουχ...γκουχ....Εισαι παντρεμενος; :innocent:


Όχι :lol:


Το καταλάβαμε... :lol: Ρητορική ήταν η ερώτηση... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#526360 Η αληθεια ειναι οτι πρεπει σε καθε περιπτωση να 'περιοριζει' κανεις τη συζυγο γιατι αν την αφησει ελευθερη....τοσα χρονια με καροτσια, παρκοκρεβατα την βγαζαμε με 410 λιτρα σενταν μια χαρα...φετος ημουν χαλαρος εχοντας πολυ περισσοτερο χωρο και τελικα οριακα μας εφτασαν τα 635l (για δυο βδομαδες), ενω τελικα πολλα απο τα πραγματα που πηραμε δεν μας χρειαστηκαν...
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#526369 Και on topic...

Στριμωχτηκε..

Εικόνα
Εικόνα

Εφαγε το χωματακι του...

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Πηγε σε παραλιες...

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Γεμισε την αμμο του..

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Εφαγε τη βροχη, τα ζουζουνια...

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα


Εκανε και το μπανακι του...

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Τα update του...

Εικόνα


Και του χρονου καλα να ειμαστε..

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#526376 Ωραίος βολβοδία :thumbsup:

Η ικανοποίηση που λαμβάνεις όταν βλέπεις το αμάξι σου να καθαρίζεται μετά απο -ειδικά καλοκαιρινές- ταλαιπωρίες, είναι απο τις κορυφαίες. Σαν να ακούς το ίδιο το αμάξι να αναστενάζει απο ανακούφιση. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#526383
edmond έγραψε:Ωραίος βολβοδία :thumbsup:

Η ικανοποίηση που λαμβάνεις όταν βλέπεις το αμάξι σου να καθαρίζεται μετά απο -ειδικά καλοκαιρινές- ταλαιπωρίες, είναι απο τις κορυφαίες. Σαν να ακούς το ίδιο το αμάξι να αναστενάζει απο ανακούφιση. :lol:

2.5 ωρες το επλεναν (περασαν και κρεμα τα δερματινα), κι εκανα και καποιες λεπτομερειες οπως τον χωρο της ρεζερβας μονος μου :ninja: