Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#658275 Καλησπέρα παίδες, έδωσα το αυτοκίνητο μου για Service και μου έδωσαν ένα Q3,ομολογώ ότι δεν είχα καμμια επαφή με την σειρά Q.
Εχω να πω πως απλα ενθουσιαστηκα,Q3 Sportback 2.000 κυβικα, 230 αλογα και Diesel, το αυτοκινητο φυσάει,δεν το περίμενα,εσωτερικα εχει πολλα πολλα ηλεκτρονικά,δεν είμαι πολύ fan των τόσων ηλεκτρονικών αλλα ετσι ειναι η "μοδα" πλεον.
Βέβαια η τιμη του είναι κάπως τσουχτερή επειδή είναι μόνο 4αρων μηνών και έχει ελάχιστα χιλιόμετρα. ΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#658298
Tetix έγραψε:Καλησπέρα παίδες, έδωσα το αυτοκίνητο μου για Service και μου έδωσαν ένα Q3,ομολογώ ότι δεν είχα καμμια επαφή με την σειρά Q.
Εχω να πω πως απλα ενθουσιαστηκα,Q3 Sportback 2.000 κυβικα, 230 αλογα και Diesel, το αυτοκινητο φυσάει,δεν το περίμενα,εσωτερικα εχει πολλα πολλα ηλεκτρονικά,δεν είμαι πολύ fan των τόσων ηλεκτρονικών αλλα ετσι ειναι η "μοδα" πλεον.
Βέβαια η τιμη του είναι κάπως τσουχτερή επειδή είναι μόνο 4αρων μηνών και έχει ελάχιστα χιλιόμετρα. ΕικόναΕικόνα

< >
Βενζίνη είναι το 2.0 με τα 230 hp ,όχι diesel!Παντως είναι αυτοκινηταρα!!!


< >
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#658334
manoliossss έγραψε:
Tetix έγραψε:Καλησπέρα παίδες, έδωσα το αυτοκίνητο μου για Service και μου έδωσαν ένα Q3,ομολογώ ότι δεν είχα καμμια επαφή με την σειρά Q.
Εχω να πω πως απλα ενθουσιαστηκα,Q3 Sportback 2.000 κυβικα, 230 αλογα και Diesel, το αυτοκινητο φυσάει,δεν το περίμενα,εσωτερικα εχει πολλα πολλα ηλεκτρονικά,δεν είμαι πολύ fan των τόσων ηλεκτρονικών αλλα ετσι ειναι η "μοδα" πλεον.
Βέβαια η τιμη του είναι κάπως τσουχτερή επειδή είναι μόνο 4αρων μηνών και έχει ελάχιστα χιλιόμετρα. ΕικόναΕικόνα

< >
Βενζίνη είναι το 2.0 με τα 230 hp ,όχι diesel!Παντως είναι αυτοκινηταρα!!!


< >
Ωπ,ευχαριστώ πολυ,δεν το γνώριζα

< >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#658646 Είσαι τρελός; Τώρα τα επόμενα 6 ποστ του panos2310263778 θα είναι στο topic του detailing. Ξέρεις τι ζημιά κάνει στο χρώμα το οξυγόνο του δάσους;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#659101 Η καθαριότητα είναι η μισή αρχοντιά. Η άλλη μισή είναι η βρωμιά.

Αφού γύρισα από την εξοχή και βρήκα σκονισμένο το τούτου, πέρασα πρώτα από ένα λαμπίκο.

1.5€ σαπούνι για 3 λεπτά
0.5€ για ξέπλυμα για 1 λεπτό
1€ για πέρασμα με κερί για 2 λεπτά
0.5€ για τελικό ξέπλυμα με απιονισμένο νερό

Σύνολο 3.5€


Έπειτα στην πυλωτή κατέβηκα με την ηλεκτρική σκούπα και έκανα ενδελεχώς εσωτερικό, πατάκια, πορτ μπαγκάζ και λοιπές σκόνες από το μηχανοστάσιο. Μπόνους δεντράκι με άρωμα τσιχλόφουσκα και γεμάτο στομάχι, δηλαδή ανεφοδιασμό για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο όλο τον υπόλοιπο Αύγουστο.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#659105
Giuseppe Busso έγραψε:Η καθαριότητα είναι η μισή αρχοντιά. Η άλλη μισή είναι η βρωμιά.

Αφού γύρισα από την εξοχή και βρήκα σκονισμένο το τούτου, πέρασα πρώτα από ένα λαμπίκο.

1.5€ σαπούνι για 3 λεπτά
0.5€ για ξέπλυμα για 1 λεπτό
1€ για πέρασμα με κερί για 2 λεπτά
0.5€ για τελικό ξέπλυμα με απιονισμένο νερό

Σύνολο 3.5€


Έπειτα στην πυλωτή κατέβηκα με την ηλεκτρική σκούπα και έκανα ενδελεχώς εσωτερικό, πατάκια, πορτ μπαγκάζ και λοιπές σκόνες από το μηχανοστάσιο. Μπόνους δεντράκι με άρωμα τσιχλόφουσκα και γεμάτο στομάχι, δηλαδή ανεφοδιασμό για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο όλο τον υπόλοιπο Αύγουστο.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Τζιτζι το εκανες, να σου φέρω και το δικό μου;
Εκανες πολυ καλη δουλειά.

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#659108
Tetix έγραψε:Τζιτζι το εκανες, να σου φέρω και το δικό μου;
Εκανες πολυ καλη δουλειά.

< >


Ευχαρίστως Βαγγέλη.
Αλλά θέλω αντάλλαγμα βόλτα και κρασάκι! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#659134
Giuseppe Busso έγραψε:
Tetix έγραψε:Τζιτζι το εκανες, να σου φέρω και το δικό μου;
Εκανες πολυ καλη δουλειά.

< >


Ευχαρίστως Βαγγέλη.
Αλλά θέλω αντάλλαγμα βόλτα και κρασάκι! :metalo:
Ειμαι μεσα,τα έχουμε ξαναπεί αυτά.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#659157 Αν σου φέρω καμιά 30αριά τετραγωνικά μάρμαρα, κάνεις και την μπεμπέκα;; :lol: :lol: