Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#652499
Giuseppe Busso έγραψε:Πρέπει να είσαι μεγάλος στρίφτης όμως.
Συνέχεια στο Δικαστήριο είσαι. :inlove:


Δυστυχώς δε γράφουν πια κάποια παιδιά να σου πουν πόσο ΚΟΥΛΑΔΙ είμαι. :iconcool:

Billopoulos ακούει; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#652519 Τι δουλειά έχει γίνει στο σημείο; μπορεί να χτυπηθεί από μέσα και να επανέλθει; ή μόνο στοκάρισμα;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#652525
Giuseppe Busso έγραψε:Τι δουλειά έχει γίνει στο σημείο; μπορεί να χτυπηθεί από μέσα και να επανέλθει; ή μόνο στοκάρισμα;


δεν υπαρχει προσβαση απο μεσα εκει,εκτος εαν ανοιξεις στην λαμαρινα κανα παραθυρο.
Τραβηγμα με ''|λογοκρισία|'' ή με ειδικο εργαλειο που πονταρει καρφακια πανω στην βουλιαγμενη λαμαρινα.Μετα τα τραβας χτυπητα με ειδικο εργαλειο που δαγκωνει πανω στο πονταρισμενο καρφακι.Μολις ερθει στο επιθυμητο επιπεδο προς τα εξω,κοβεις τα καρφακια,τριβεις,στοκαρεις,βαφεις.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#652536 Εντάξει, δεν είναι και φάση Αρτούρ κιόλας
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#652544 Δεν υπολόγισα καλά στο παρκάρισμα και το έφαγα στην στάση.
Δεν είναι κάτι φοβερό η επισκευή, πιο μανούρα ήταν να βρεθεί χρόνος να το βάλουμε να το φτιάξουμε.Εικόνα

Είχα κι εγώ δουλειά την ώρα που το έφτιαχνε ο φαναρτζής μας και δεν έβγαλα φωτογραφίες από την διαδικασία.
Κάποια στιγμή θα κάνω κι ένα pdr σε μια λακούβα στο φτερό που την έχω από την αγορά του.

< Note 6 >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#652558 Υπαρχει ενα εργαλειο με κατι σαν ηλεκτρικη συγκολληση το τραβαει πως τα εξω.

Πως το διορθωσε το δικο σου? το να γεμισεις στοκο το βαθουλωμα δεν νομιζω οτι ειναι επισκευη.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#652561
GTS έγραψε:Υπαρχει ενα εργαλειο με κατι σαν ηλεκτρικη συγκολληση το τραβαει πως τα εξω.
.


jet spot
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#652607
GTS έγραψε:Υπαρχει ενα εργαλειο με κατι σαν ηλεκτρικη συγκολληση το τραβαει πως τα εξω.

Πως το διορθωσε το δικο σου? το να γεμισεις στοκο το βαθουλωμα δεν νομιζω οτι ειναι επισκευη.
Εννοείται δεν γέμισε απλά με στόκο.
Κόλλησε λαμάκια και με εξωλκέα (|λογοκρισία| ) το τράβηξε έξω και το ίσιωσε.

< Note 6 >
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#652614 Παντελώς εκτός εποχής ! :s_biggrin

Εικόνα

Χαμηλό ( προσέξτε τη γραμμή πόρτας του 5008 :lipsealed: ), κοντό , πρωτόγονο !
Αλλά τόσο ωραίο να το οδηγείς . :thumbsup:


Και μια του υπέροχου ρινόκερου μετά το πλύσιμο :inlove:

Εικόνα

Θα τα βάλω μαζί κάποια μέρα για φωτογράφιση .
Έχουν πλάκα δίπλα - δίπλα .
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#652616 Όχι ξεκάθαρα .
Το μικρό και μάλιστα με την οροφή κάτω .
Με ηρεμεί.

( αν και έχω σταματήσει τις εφημερίες :lol: )

Η Βρετανίδα έφυγε , σού ομολογώ ότι το σκέφτομαι αν έκανα καλά , αλλά βρέθηκε αγοραστής στα χρήματα που ήθελα και σκέφτηκα «ή τώρα ή ποτέ».