Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#483702
cosneo έγραψε:Μιλώντας για Infiniti... πέρασμα υγρής σιλικόνης στις τσιμουχες της οροφής. Ανιδεος στο πως και στο γιατί (ιδίως στο πως) αλλά έχω την αίσθηση ότι σωστά πραττω! Εικόνα


Στο μχ εβαζα μια μλκιουλα της autoglym μια στο τοσο. Θα προτεινα κατι πιο εξειδικευμενο απο σιλικονη.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#483710
saxon_747 έγραψε:Το φτυάρι που είναι;


Τι να το κάνω; Στην θάλασσα με βαρίδια... :lol:


MIXOStsi έγραψε:Με πατάτα έβγαλες τις φωτό βρε συ?
μου έβαλες και flash...


Ρεζίλεψα τα Lumia. :( :sorry:


markvag έγραψε:Δεν χρειάζεται, είναι ήδη μπλε, στη θάλασσα μπροστά είναι, τα υπόλοιπα τα αφήνω στη φαντασία του αναγνώστη...


Μαύρο είναι. Μην κοιτάς που από την μπίχλα μπλεδίζει! :s_tongue


Scotch έγραψε:Τούλι από μπομπονιέρα διακρίνεται;


Από βάφτιση του γιου ενός φίλου. Ξεχάστηκε μήνες εκεί... :svivhaha:


Thomas_C200K έγραψε:Παντρέυτηκε ο Realzeus και μετά σκότωσε την πεθερά


Ο RZ δεν σκοτώνει ποτέ!!! Έχει άτομα για αυτές τις δουλειές... :innocent:


drdino έγραψε:Κοιτάω από τον πλαϊνό καθρέπτη εν μέσω χιονοθυελλας για να αλλάξω λωρίδα Και βλέπω κάποιον να είναι πίσω μου κολλητά. Βρε την παλιολινάτσα, με τέτοιο καιρό και μου κολλάει; Μετά κοίταξα από τον κεντρικό ξανά και κατάλαβα ότι ήταν το δικό μου πετρελαιοφορο




:lol:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#483778 Realzeus, έχω καταλάβει ότι αδιαφορείς πλήρως για αυτά, αλλά πρέπει να σου πω ότι βρίσκω πολύ άσχημη τη ζάντα σου. Την είχε βάλει ο προηγούμενος aftermarket;
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#483791
sargus έγραψε:Realzeus, έχω καταλάβει ότι αδιαφορείς πλήρως για αυτά, αλλά πρέπει να σου πω ότι βρίσκω πολύ άσχημη τη ζάντα σου. Την είχε βάλει ο προηγούμενος aftermarket;

+1

Ενώ είναι τόσο όμορφο αυτοκίνητο, με το που πέσει το μάτι στη ζάντα χαλάει όλη η εικόνα.



< >
Άβαταρ μέλους
By swiftakias
#483892
xenos έγραψε:
cosneo έγραψε:Μιλώντας για Infiniti... πέρασμα υγρής σιλικόνης στις τσιμουχες της οροφής. Ανιδεος στο πως και στο γιατί (ιδίως στο πως) αλλά έχω την αίσθηση ότι σωστά πραττω!


Στο μχ εβαζα μια μλκιουλα της autoglym μια στο τοσο. Θα προτεινα κατι πιο εξειδικευμενο απο σιλικονη.


+1 ισως καποιο σαν το Einszett - Gummi Pflege Rubber Stick. Νομιζω η σιλικονη δεν κανει καλο στα λαστιχα μακροπροθεσμα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#483946
sargus έγραψε:Realzeus, έχω καταλάβει ότι αδιαφορείς πλήρως για αυτά, αλλά πρέπει να σου πω ότι βρίσκω πολύ άσχημη τη ζάντα σου. Την είχε βάλει ο προηγούμενος aftermarket;


Ναι, ο προηγούμενος. Schnitzer, ούτε εμένα μου αρέσουν. Αλλά όπως είπες, αδιαφορώ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#485180 Παντως αν αποψε κυκλοφορεις στη γειτονια μου στην ανθεων :shifty: και ηταν οντως η δική σου αυτη που ειδα δεν ειναι τοσο χάλια από κοντα πρεπει και να εχουν μικρότερο offset απο τις εργοστασιακές και κανουν το αυτοκίνητο να φαίνεται πιο φαρδύ.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#485245 Βασικά είναι τόσο όμορφο τετράτροχο που ότι και να του βάλεις δεν χάνει την αρμονία του.

Να την χαίρεσαι την φροιλαιν Αλεξ :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#488228 Όταν δύο petrolheads πάνε βόλτα Παρασκευή απόγευμα μετά το γραφείο στο βουνό :inlove:

Εικόνα

To S2000 παίζει να είναι ο,τι πιο κοντά έχω οδηγήσει στο ΚΖ μου. :inlove:

Ωραία ήταν.

< >
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#488262
Nikos! έγραψε:Όταν δύο petrolheads πάνε βόλτα Παρασκευή απόγευμα μετά το γραφείο στο βουνό :inlove:

Εικόνα

To S2000 παίζει να είναι ο,τι πιο κοντά έχω οδηγήσει στο ΚΖ μου. :inlove:

Ωραία ήταν.

< >



Πάλι θα καώ στις αγγελίες :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#488494
Nikos! έγραψε:
To S2000 παίζει να είναι ο,τι πιο κοντά έχω οδηγήσει στο ΚΖ μου. :inlove:

Ωραία ήταν.


για γραψε καμια εντυπωση παραπανω.