Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#599176
sargus έγραψε:Και μια δική μου (μούρη :roll:):

Εικόνα
Πολύ κακία η μούρη!

Όταν κατέβαινα στο γυναικοχωρι παρκαρα δίπλα σε ένα ίδιο. Το σχόλιο της οικογένειας ήταν "Ουαου ένα φοβερό αμάξι"

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#599189
tsilis έγραψε:
georgetz έγραψε:τόσο χάλια μούρη έχουν αυτά τα τουτού κ τα φωτογραφίζετε απο πίσω κ όσο πατά η γάτα :(


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Όλες με σκιάδιο , έτσι ;
Και μία με τα προικιά του μικρού (χωρίς σκιάδιο!)

Εικόνα


τώρα μάλιστα :lol:

X Type, 2λιτρος V6 ή ο 2.5άρης είναι ?

Κάποτε το σκεφτόμασταν , συμπαθώ το συγκεκριμένο
Άβαταρ μέλους
By DAP
#599210
elteo έγραψε:Στη 2η από το συνοδηγό βγήκες; :lol:


Την πορτα εννοει νεε μου,την πορτα,οχι την φωτογραφια.... :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#599220 Ά εννοείς αυτή τη "δεύτερη" :lol:
Ναι, από το συνοδηγό βγήκα !

Αν σας πω τι είχα καταλάβει ότι ρώταγε ο ελτέος .... (ότι νά ´ναι !! ) :dizzy: :dizzy: :lol:

Έβαλα αρκετές .
Είχα αρκετό καιρό να βαλω φωτογραφίες της ( πλην μιας συνδυαστικής ) , όποτε σταματώ και τα offtopics που δεν ενδιαφέρουν και κανένα .
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#599295
PeterPan έγραψε:ωραία η jaguar :yahoo:

Επισης απιστευτη καυλα η XJ της γενιας εκεινης :inlove: :inlove: :inlove: , παραλίγο να έπαιρνα μια αλλά κώλωσα στο παρα τσακ γιατί φοβόμουν τις ζημιες?
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#599296
Thomas_C200K έγραψε:
PeterPan έγραψε:ωραία η jaguar :yahoo:

Επισης απιστευτη καυλα η XJ της γενιας εκεινης :inlove: :inlove: :inlove: , παραλίγο να έπαιρνα μια αλλά κώλωσα στο παρα τσακ γιατί φοβόμουν τις ζημιες?

+1
εμένα μου αρέσει πολύ η S type.
Χ type αγόρασε ένας φίλος του αδερφού μου αλλά σε σκοτωμένη τιμή. Και του έβγαλε πολλά προβλήματα όντως. Αλλά το αμάξι ήταν πολύ καταπονημένο.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#599297
PeterPan έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
PeterPan έγραψε:ωραία η jaguar :yahoo:

Επισης απιστευτη καυλα η XJ της γενιας εκεινης :inlove: :inlove: :inlove: , παραλίγο να έπαιρνα μια αλλά κώλωσα στο παρα τσακ γιατί φοβόμουν τις ζημιες?

+1
εμένα μου αρέσει πολύ η S type.
Χ type αγόρασε ένας φίλος του αδερφού μου αλλά σε σκοτωμένη τιμή. Και του έβγαλε πολλά προβλήματα όντως. Αλλά το αμάξι ήταν πολύ καταπονημένο.

XJR, S Type, πριν μια 6τια ειχα παθει αμοκ για να παρω μια X type, αλλα με συγκρατησε ενας φιλος και μου ελεγε οχι. Θα δείξει το μέλλον :shifty: κόντρα στο κατεστημμενο των οικολόγων :protest: