Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#560051
sargus έγραψε:Να βάλω και εγώ δυο χθεσινές. Εμείς δεν έχουμε χιόνια!

Εικόνα

Εικόνα

Πολύ ωραίο το civic,από τα αγαπημένα μου χρώματα σε αυτό μαζί με το κόκκινο :inlove:
Πένα το έχεις! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#560064
GTS έγραψε:Ωραιο, μπορεις να αλλαξεις τον φωτισμο απο μπλε σε αλλο χρωμα?


τα φωτα στην καμπινα οχι, αλλα ρυθμιζεται η ενταση
το εβαλα στο max για τη φωτο, εγω το εχω στο 30% περιπου

αλλαζουν καποια πραγματα στο dashboard με το sport mode, η αν θες να αλλαξεις το theme πχ στο ινφοταινμεντ απο μπλε
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#560066
Anonymous Founder έγραψε:Όμορφο και το Hyundai, πολύ καλό σχέδιο!



Το οποίο το πέτυχα μερικές φορές στο δρόμο και από κοντά μου φάνηκε ακόμα καλύτερο.
Μια τετρακίνητη έκδοση ήθελα! :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#560067 Και καλή τιμή το Hyundai, και ανεξάρτητη πίσω ανάρτηση και εξαιρετική εγγύηση.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#560068
kyr80 έγραψε:Ωραίο... Το τιμόνι έτσι οβάλ που είναι, ενοχλεί κάπου;


οχι δεν εχω διαπιστωσει καποια ενοχληση
το μικρο τιμονακι το συνηθιζεις πολυ ευκολα
πηγα να πιασω κανονικο τιμονι τα χριστουγεννα που οδηγουσα ενα αλλο αυτοκινητο ελλαδα και μου φανηκε αστειο ποσο μεγαλο ηταν, σα νταλικα :-)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#560070
Asimov έγραψε:Και καλή τιμή το Hyundai, και ανεξάρτητη πίσω ανάρτηση και εξαιρετική εγγύηση.



:whistlink: :whistlink: :whistlink: :whistlink:

Θα μπουμε; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#560074 Ωραίο είναι το i30 , εγώ θα είχα το δίλημμα ανάμεσα στο κέρδος σε πορτμπαγκάζ και αν δεν κάνω λάθος στην πιο σπορ ανάρτηση του fastback και την καλύτερη κατανάλωση και επιδόσεις του hatchback.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By XronisR
#560090
belgarion έγραψε:Ωραίο είναι το i30 , εγώ θα είχα το δίλημμα ανάμεσα στο κέρδος σε πορτμπαγκάζ και αν δεν κάνω λάθος στην πιο σπορ ανάρτηση του fastback και την καλύτερη κατανάλωση και επιδόσεις του hatchback.

< Note >


Eχει ιδια τιμη το fastback με το hatchback οποτε δεν το σκεφτεσαι.Στο πορτμπαγκαζ κανεις μια μικρη επεμβαση και εισαι κομπλε.