Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#453765
MIXOStsi έγραψε: :ninja:

Εικόνα


:omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

Tι σου συνέβη;;; Πες μας, μπορούμε να σε βοηθήσουμε... μην το κρατάς μέσα σου... :sorry:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#453780 Όχι μωρέ... μην ψαρώνετε.
Το ταπεR είναι ακόμα εδώ κι αύριο πάει και για λάστιχα. Και θα μείνει για κάμποσο ακόμα... τί ειμαι εγώ? κανας μιραζ? :s_tongue

Αυτό είναι το καθημερινό για τα εντός πόλης και τη δουλειά. Αντικατέστησε την W203 εδώ και περίπου ένα χρόνο... Leasing, τζαμπέ, 1,2 diesel.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#453822
MIXOStsi έγραψε:Όχι μωρέ... μην ψαρώνετε.
Το ταπεR είναι ακόμα εδώ κι αύριο πάει και για λάστιχα. Και θα μείνει για κάμποσο ακόμα... τί ειμαι εγώ? κανας μιραζ? :s_tongue

Αυτό είναι το καθημερινό για τα εντός πόλης και τη δουλειά. Αντικατέστησε την W203 εδώ και περίπου ένα χρόνο... Leasing, τζαμπέ, 1,2 diesel.


Αυτο που εχει το 500ακι?? με τα 95 αλογα και 20 ροπη?? Για τι βαρος μιλαμε?? και τι 0-100?? στα χαρτια??
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#453849 Πιο αγαπημένη εποχή. Δροσιά, φθινοπωρινά χρώματα, ψιλόβροχο

Εικόνα

Καμπέρ Αγά γιοφύρ
Εικόνα

Λεπτοκαρυά Αν. Ζαγορίου. Μια ζωγραφιά.
Εικόνα

Εικόνα

Πέριξ Άνω Χώρας
Εικόνα

Στο ψηλό πάσο Καστριώτισσας - Περδικόβρυσης.
Εικόνα

Είχα ένα πρωινό κανονισμένο για φώτος, αλλά ξενέρωσα με το ημιαξόνιο και δεν έβγαλα τπτ
Άβαταρ μέλους
By bebes
#453853
JimClark έγραψε:Πιο αγαπημένη εποχή. Δροσιά, φθινοπωρινά χρώματα, ψιλόβροχο

Στο ψηλό πάσο Καστριώτισσας - Περδικόβρυσης.
Εικόνα

Είχα ένα πρωινό κανονισμένο για φώτος, αλλά ξενέρωσα με το ημιαξόνιο και δεν έβγαλα τπτ

Φοβερή εποχή το Φθινόπωρο, φοβερές (όπως πάντα) και οι φωτογραφίες σου :s_thumbsup

Στη συγκεκριμένη "κουράστηκα" μόνο στη σκέψη για την ανηφόρα που πήρες :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#453854 Η συγκεκριμένη φωτό, ε εντάξει, δεν τραβήχτηκε για το αμάξι. Έκανα πρωινή ανάβαση σε μια κορφή εκεί κοντά :)

Πρώτη φορά ως μπαμπάς :roll: :rtfm:

Σε κανα 2 μέρες θα σηκώσω κ μερικές ταξιδιωτικές με τοπία κτλ.
Τελευταία επεξεργασία από JimClark και 13 Νοέμ 2017, 22:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#453904
Giuseppe Busso έγραψε:Πωωω :inlove:

Ρε τη φωτό με τη σαύρα πως την πέτυχες; :dizzy:


Οι σαλαμάνδρες ειναι σύνηθης παρατήρηση σε τέτοιες συνθήκες, βροχή, υγρασία +απουσία ήλιου, ψιλοκρύο, επαρχία. Βγαίνουν μετά τη βροχή και κάθονται .Γουστάρουν. Πολλές γίνονται λιώμα δυστυχώς, αυτή κέρδισε λιγο διασημότητα :lol:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#453909
224v έγραψε:
Αυτο που εχει το 500ακι?? με τα 95 αλογα και 20 ροπη?? Για τι βαρος μιλαμε?? και τι 0-100?? στα χαρτια??


ωωωω
θα με βάλεις να googlάρω τώρα? Κάντο εσύ...

1.3 mjt 95hp, 1200kg, ~11"... who cares?


jim όπως πάντα... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#453956
MIXOStsi έγραψε:
224v έγραψε:
Αυτο που εχει το 500ακι?? με τα 95 αλογα και 20 ροπη?? Για τι βαρος μιλαμε?? και τι 0-100?? στα χαρτια??


ωωωω
θα με βάλεις να googlάρω τώρα? Κάντο εσύ...

1.3 mjt 95hp, 1200kg, ~11"... who cares?


jim όπως πάντα... :inlove:


Και ομως με τις κοντες σχεσεις μια χαρα επιταχυνσεις εχει.... και σχετικα ελεφρυ ειναι αξιοποιοντας τα 20 της ροπης... Το 500ακι μας στην πολη γα..ει και δερνει, στις εξω διαδρομες δε, δεν καιει τιποτα...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#454003 Μα δεν είπα οτι με προβλημάτισε κάπου... :lol:

Κι έχω κάνει και τα ταξιδάκια μου... Καλαμάτα-Βόλος in one go. Δεν με κούρασε καθόλου... Μια χαρά είναι.