Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#4779 Να βάλω κι εγώ μία από το σταύλο με τα στεριανά και υδρόβια γαιδουράκια μου:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JBT
#4789 Εδώ με τα ιαπωνικά

http://www.pic-upload.de/view-24535810/ ... 3.jpg.html

http://www.pic-upload.de/view-24535815/ ... 9.jpg.html
Άβαταρ μέλους
By thymios
#4877 Στα γρήγορα:

Από εδώ, στη γνωστή "Ρένα"
Εικόνα

Πήγα εδώ:
Image

Μετά εδώ, γνωστό και ως "Πεζαίο"
Image
Image
με το οποίο έκανα τα καλύτερα ταξίδια :inlove: , αλλά γέρασε ο καψερός, μετονομάστηκε σε "Γέροντας"
Image

Και εδώ και 10 μήνες παρέα μου κάνει ο "Αστερίξ" :inlove:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#5130
junior gt έγραψε:Να βάλω κι εγώ μία από το σταύλο με τα στεριανά και υδρόβια γαιδουράκια μου:

Εικόνα


Καλά ρε άνθρωπε, έχεις τα συγκεκριμένα οχήματα και σε πειράζει το κόστος των διοδίων;
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#5217 Σύμφωνοι, και σε μένα φαίνεται ληστρική η καταβολή των διοδίων. Στη δική του περίπτωση όμως, τα τέλη κυκλοφορίας, ο φόρος πολυτελείας και η αύξηση της βενζίνης τσούζουν εκατονταπλάσια από τα διόδια.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#5227 Μόνο 5, μη το παραχέσω από την αρχή...

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Υπομονές 4-5 μήνες ακόμα...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#5433
Dimsabas έγραψε:
junior gt έγραψε:Να βάλω κι εγώ μία από το σταύλο με τα στεριανά και υδρόβια γαιδουράκια μου:

Εικόνα


Καλά ρε άνθρωπε, έχεις τα συγκεκριμένα οχήματα και σε πειράζει το κόστος των διοδίων;


Σύντροφε από το να μου τα πάρει ο Μπόμπολας προτιμώ να μου τα πάρουν οι κομμουνιστές του ΣΥΡΙΖΑ... :s_smile
Άβαταρ μέλους
By drdino
#5608 Image

Και φαίνεται και το κόκκινο μπρίκι του άλλου μοντ παραδίπλα :shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#6273 Οι ποτηροθήκες έχουν αρκετό και αν έχουν οι ποτηροθήκες έχει και το ΜΜΙ. Άρα είναι που είναι, κλάφτα αν έχει πάρει υγρασία. Άσε που είχε περάσει και αρκετή ώρα από τότε που σταμάτησε η βροχή και φαντάζομαι πρόλαβε να στεγνώσει το αμάξι. Τέσπα θα φανεί απ' τη μυρωδιά.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#6275 Ποιός άλλος έψαχνε για ένα λεπτό να βρει την κουτσουλιά? :s_biggrin