Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#371869 Πόσο μ' αρέσει αυτό το αυτοκίνητο!!! :inlove:

Να το χαίρεσαι! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#371875 Λιβάδια Πάικο;;;

Παρνασσός
Εικόνα

Στο δρόμο για Κορωνούδα Κιλκίς (αυτά τα πεδινά χωριουδάκια, μαγεία για πρωινή οδήγηση
Εικόνα

Παγωμένη Καστανιά
Εικόνα

Πάνω από το Ζάλογγο Ιωαννίνων, (ευχαριστώ Belg για το σημείο heads up)
Εικόνα

Εικόνα

Λίγο πιο πριν (Φτέρη)
Εικόνα

Στον Παράδρομο κοντά στην Τύρια.
Εικόνα

Και η αγαπημένη της παρέας, εκείνο το πρωινό το "οδηγικό" με θέα τη Μουργκάνα κ κατέβασμα στο Βουτσαρά για σύντομο γεια σε συμφορουμίτη εν ώρα εργασίας.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#371886 @Jim Clark, ευχαρίστηση μου, είδες τι "τραβάω" κάθε εβδομάδα

.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#371902
belgarion έγραψε:@Jim Clark, ευχαρίστηση μου, είδες τι "τραβάω" κάθε εβδομάδα

.


Σε τέτοιους δρόμους στροφιλίκι, χωρίς κίνηση και με το ΜΧ-5;;; Για λύπηση είσαι... :s_empathy



:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#371906 Κάποιοι βόρειοι δεν χορτασαν χιόνι...
ΜΧ και ST πολύ ωραίες φωτογραφίες! ;)

Εγω εδώ και δύο μέρες με ήλιο "βλέπω" μόνο θάλασσα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#373766 Άλλο ένα ηρωικό παρκάρισμα σήμερα, στα πέριξ του ειρηνοδικείου (για όσους γνωρίζουν πόσο "εύκολο" είναι το παρκάρισμα εκεί).
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#373926
Scotch έγραψε:Άλλο ένα ηρωικό παρκάρισμα σήμερα, στα πέριξ του ειρηνοδικείου (για όσους γνωρίζουν πόσο "εύκολο" είναι το παρκάρισμα εκεί).
Εικόνα

Μου έχει τύχει να φτάσω μέχρι και Πανόρμου για να βρω να παρκαρω.

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#373931
Focusman91 έγραψε:Μου έχει τύχει να φτάσω μέχρι και Πανόρμου για να βρω να παρκαρω.

Το σημείο είναι εδώ. Ζόρικη περιοχή πάντως (όσοι κυκλοφορούσαν έψαχναν να παρκάρουν). Με δεύτερο πέρασμα το άφησα εκεί αλλά ήταν η μόνη ελεύθερη τρύπα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#373933 Έχω σκεφτεί πολλές φορές να είχα ένα σμαρτάκι, για να το βάλω δίπλα απο το μηχανάκι του μαγκίτη, που το έχει αμολήσει φαρδιά πλατιά για καβάτζα θέσης.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#373944
edmond έγραψε:Έχω σκεφτεί πολλές φορές να είχα ένα σμαρτάκι, για να το βάλω δίπλα απο το μηχανάκι του μαγκίτη, που το έχει αμολήσει φαρδιά πλατιά για καβάτζα θέσης.


Κάπου που έμενα παλιά, έβαζε ο τύπος αρχαίο μηχανάκι να κρατάει θέση και πήγαινα και έβαζα το δικό μου μηχανάκι κολλητά. :metalo: :s_devil
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#376650 Εικόνα

Στην Πρωθυπουργική θέση διακρίνεται και ο Ορέστης :lol:
< >