Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#371276
dimviii έγραψε:
markvag έγραψε:
Δεν θα έχει ανθίσει η πασχαλιά όμως. :)

:offtopic: αλλα οι αμυγδαλιες παντως στο διπλα οικοπεδο είναι ολες ανθισμενες :inlove:


Όχι ρε... τίποτα δεν άνθισε εκεί ακόμα και αυτά από πίσω δεν είναι αμυγδαλιές... Το μερος είναι κατά Κιλκίς μεριά, η περιοχή ανοιχτή στον Βαρδάρη και η άνοιξη αργεί λίγο εκεί... :s_yes

dimik έγραψε:Ανταλλάσω φανάρια και ζάντες


Εικόνα

:s_tongue


dimik έγραψε: Πλάκα πλάκα ξέρεις τι ονομασία έχουν οι ζάντες σου?

< >


Όχι... για πες... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#371292
markvag έγραψε:
dimik έγραψε: Πλάκα πλάκα ξέρεις τι ονομασία έχουν οι ζάντες σου?

< >


Όχι... για πες... :hmmm:


Δεν ξέρω, ρωτάω μήπως ξέρεις εσύ να μου πεις να τις ψάξω γιατί γυρεύω 17ρες της προκοπής.
Λογικά αν βάλεις τα τελευταία 7 ψηφία του VIN εδώ https://www.bmwvin.com/ θα σου τις βγάλει όπως και όλα τα έξτρα με τα οποία ήρθε το αυτοκίνητο από το εργοστάσιο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#371398
Scotch έγραψε:Κούκλα η μπέμπα markvag
Προσθέτουν πόντους οι ζάντες (κυρίως) και τα φανάρια.

< >


Ευχαριστώ! :oops: Έτσι την πήρα, εγώ δεν έκανα τίποτα... :lol:


rocsta έγραψε:Είναι οι πιο όμορφες 17αρες της e90.

sent >


Είναι, αλλά δοκίμασε να τις καθαρίσεις... :ninja: :lol: :lol:

@dimik: Λογικά αρκετά έξτρα τοποθετήθηκαν εδώ, λόγω φόρων... :hmmm: Να θυμηθώ να το δω αυτό κάποια στιγμή... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#371400
markvag έγραψε:
Είναι, αλλά δοκίμασε να τις καθαρίσεις... :ninja: :lol: :lol:



Σε πλυντήριο με πιεστικό που πετάει αφρό θα στις κάνει κατα 90% κούκλα χωρίς να τρίψεις ούτε μία ακτίνα. Το υπόλοιπο 10% δεν χολοσκάς. Σε χρόνο dt πάλι kwlos θα γίνουν. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#371406
elteo έγραψε:
markvag έγραψε:
Είναι, αλλά δοκίμασε να τις καθαρίσεις... :ninja: :lol: :lol:



Σε πλυντήριο με πιεστικό που πετάει αφρό θα στις κάνει κατα 90% κούκλα χωρίς να τρίψεις ούτε μία ακτίνα. Το υπόλοιπο 10% δεν χολοσκάς. Σε χρόνο dt πάλι kwlos θα γίνουν. :iconcool:


Αυτά είναι για αδερφές :rtfm: :protest: , οι πραγματικοί άντρες το κάνουν έτσι:

Εικόνα

:rtfm: :rtfm: :lol: :lol:




Καλά, προφανώς και έχεις δίκιο, απλά προτιμώ να το πλένω εγώ όσες περισσότερες φορές μπορώ για να λέω ότι ασχολούμαι με το αμάξι... :oops: Κάνω και τη βόλτα μου στο εξοχικό...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#371411
Scotch έγραψε:Κούκλα η μπέμπα markvag
Προσθέτουν πόντους οι ζάντες (κυρίως) και τα φανάρια.

< >

Αλλα αφαιρει ποντους ο οδηγος.... :whistlink: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#371413 Απ' οταν ειχα πολυάκτινες ζάντες μεγάλη βοήθεια, ευκολία και καλό αποτέλεσμα είχα με τα βουρτσακια για τα μπιμπερό.
Εικόνα
Ας έχουν και οι μεγάλοι το βουρτσακι τους!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#371415
markvag έγραψε:Καλά, προφανώς και έχεις δίκιο, απλά προτιμώ να το πλένω εγώ όσες περισσότερες φορές μπορώ για να λέω ότι ασχολούμαι με το αμάξι... :oops: Κάνω και τη βόλτα μου στο εξοχικό...


Κι εγώ μόνος το πλένω. Σε αυτά τα self service πλυντήρια που τα δουλεύεις με κέρματα. Σώθηκα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#371420
cosneo έγραψε:Απ' οταν ειχα πολυάκτινες ζάντες μεγάλη βοήθεια, ευκολία και καλό αποτέλεσμα είχα με τα βουρτσακια για τα μπιμπερό.

Εγώ έχω πάρει ένα τέτοιο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#371520
cosneo έγραψε:Απ' οταν ειχα πολυάκτινες ζάντες μεγάλη βοήθεια, ευκολία και καλό αποτέλεσμα είχα με τα βουρτσακια για τα μπιμπερό.
Εικόνα
Ας έχουν και οι μεγάλοι το βουρτσακι τους!


Αυτά, όπως τα βλέπω από την πολύχρονη επαφή μου ( :roll: :innocent: :lol: ) είναι λίγο σκληρά και φοβάμαι μη γρατζουνίσουν τη ζάντα... :s_dunno

Δεν ξέρω αυτό που έβαλε ο Σκωτσέζος... :hmmm:



DAP έγραψε:
Scotch έγραψε:Κούκλα η μπέμπα markvag
Προσθέτουν πόντους οι ζάντες (κυρίως) και τα φανάρια.

< >

Αλλα αφαιρει ποντους ο οδηγος.... :whistlink: :innocent:


:s_tongue :s_tongue :s_tongue :inlove: Έχω όμορφη γυναίκα όμως και κουκλιά παιδιά! :iconcool: :inlove: :lol: