Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#580577 Το πιο όμορφο σχέδιο σε 4θ στην κατηγορία, παραμένει αξεπέραστο 20 χρόνια μετά. Ούτε η Giulia την φθάνει κατά την ταπεινή μου άποψη.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#580582
Anonymous Founder έγραψε:Το πιο όμορφο σχέδιο σε 4θ στην κατηγορία, παραμένει αξεπέραστο 20 χρόνια μετά. Ούτε η Giulia την φθάνει κατά την ταπεινή μου άποψη.

+1
Άβαταρ μέλους
By kouladi
#580590 Η πλάκα είναι ότι όταν ήμουν πιτσιρικάς, η Alfa GT μου άρεσε πολύ περισσότερο από την 156, ενώ τώρα ακριβώς το αντίθετο. Μάλλον γέρασα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#580593 Η 156 είναι σαφώς ανώτερο σχέδιο και για μένα. Όλες όμως οι Alfa του τότε (156, 147, GT) είναι καταπληκτικά σχέδια και το μόνο που τους λείπει δυστυχώς, είναι η κίνηση στον σωστό άξονα. Είναι ο μόνος λόγος που οι BMW της ίδιας εποχής έχουν μεγαλύτερη ζήτηση.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#580618
Anonymous Founder έγραψε:Το πιο όμορφο σχέδιο σε 4θ στην κατηγορία, παραμένει αξεπέραστο 20 χρόνια μετά. Ούτε η Giulia την φθάνει κατά την ταπεινή μου άποψη.


μπορω να πω οτι η 159 μου αρεσει ακομα πιο πολυ.
μια στεισον με τον 3,2 σε λευκο :inlove:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#580629
g8777 έγραψε:Είδατε άμα κερδαει η Λίβερπουλ; :lipsealed:

Έτυχε να δω πως μπήκε το 4ο γκολ. Πιό "στημένο" δε γίνεται. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#581246 Ναι ισως, δεν τολμησα μεχρι τωρα γιατι το αυτοκινητο παρκαρει στο κεντρο της Αθηνας και ειναι σιγουρο οτι θα ξαναγινουν... Δυστυχως δεν γινεται να το προστατεψει καποιος. εχει αδεια να παρκαρει ομως θεση δεν βρισκεις ειδικα το βραδυ και μολονοτι ειναι μικρο σε μεγεθος σχετικα παντα, οι αλλοι οταν ερχονται και φευγουν δεν σεβονται τα αλλα οχηματα, η μαλλον εχουν παρει αποφαση οτι "αυτα συμβαινουν" στο κεντρο των μεγαλων πολεων..
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#581432
rocsta έγραψε:Φεύγουν με διαλυτικό νίτρου αυτά στον προφυλακτήρα.



Στο ρενακι έχω πολλά πετρελαιοειδή και πίσσα χαμηλά στα μαρσπιέ; Υπάρχει κάτι πέρα από πηλό γυάλισμα κλπ ;
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#581433
kouladi έγραψε:Εικόνα

Με καινούρια φανάρια.
edit mod. Άλλαξα το λινκ, γιατί η φωτογραφία ήταν 5ΜΒ και θα ήταν πρόβλημα ειδικά για τα κινητά. Για να την χαρούν όλοι! [Mod]



Με τα χρόνια γουστάρω πιο πολύ gt. Μετά 56-47 και πετά πάμε πολύ πιο πίσω