Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#511065
NiTse έγραψε:Πολύ άγχος για τις πινακίδες :lol:


Για τις πινακίδες ρώτησα για το αν εμπίπτει σε ασφαλιστική εξωτερικού που ασφάλισε όχημα σε άλλη χώρα.

Εμάς με ελληνικές πινακίδες , σε κάποιες χώρες όταν ταξιδεύουμε, οι δικές μας ασφαλιστικές δεν καλύπτουν για όλες τις περιπτώσεις.

Να βοηθήσουμε προσπαθούμε !!!!

Στην καταστροφική πλημμύρα της Μάνδρας, κάποιοι αποζημειώθηκαν απλά γιατί πίεσαν.
Όπως είπα και στο Δία, αν έχει και άλλα ασφαλιστήρια συμβόλαια στην ίδια ασφαλιστική (άλλα οχήματα, μαγαζιού, εμπορευμάτων, σπιτιού, υγείας κλπ)... ας πιέσει ... και μήπως πιάσει .
Τελευταία επεξεργασία από vagmag και 22 Μάιος 2018, 17:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#511070
NiTse έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Καλα ρε παιδια δεν ειπα και τπτ κακο.

Μου κανει απλα εντυπωση γιατι νομιζα ότι ο Διας δουλευει και μενει Θεσσαλονικη. :oops:

Ενώ τώρα νομίζεις οτι μενει Βουλγαρία;; :lol:


Το ίδιο λέτε

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Govus
#511075
saxon_747 έγραψε:Εικόνα


Είμαι πλέον τόσο γέρος, ώστε να έχω προλάβει το αρθρωτό ημιαυτόματο "πορτοκαλί", που μας πήγαινε Σίνδο (το 51 ήταν :oops: ; ) , αλλά και το παλιό μας αγαπημένο χειροκίνητο "πράσινο" (040, Σύνταγμα-Πειραιάς) :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#511076 Αχχχχχ Αθάνατη Ελληνική Αμαξοποιϊα :inlove: :inlove: :inlove: . Α ρε Σαρακάκη τι έφτιαχνες.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#511077
saxon_747 έγραψε:
NiTse έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Καλα ρε παιδια δεν ειπα και τπτ κακο.

Μου κανει απλα εντυπωση γιατι νομιζα ότι ο Διας δουλευει και μενει Θεσσαλονικη. :oops:

Ενώ τώρα νομίζεις οτι μενει Βουλγαρία;; :lol:


Το ίδιο λέτε

Εικόνα


Για το πλήρες reference


Geo f1 έγραψε:Αυτο σταματαει Κυβελεια?? :sorry:

Εχει μετονομαστεί σε στάση κουτσούνα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#511078 Καλύτερα Βουλγάρικες παρά να καταλήξει αποθήκη group-buy πάμπερς. :lol:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#511403
vagmag έγραψε:
Στην καταστροφική πλημμύρα της Μάνδρας, κάποιοι αποζημειώθηκαν απλά γιατί πίεσαν.


Δεν υπάρχει περίπτωση να πήραν λεφτά από ασφαλιστική αν δεν υπήρχε η σχετική κάλυψη... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#511407
MIXOStsi έγραψε:
vagmag έγραψε:
Στην καταστροφική πλημμύρα της Μάνδρας, κάποιοι αποζημειώθηκαν απλά γιατί πίεσαν.


Δεν υπάρχει περίπτωση να πήραν λεφτά από ασφαλιστική αν δεν υπήρχε η σχετική κάλυψη... :rtfm:


Γιατί είσαι απόλυτος ;

Συνεργασία είναι ...

Αν είναι να χαθεί πελάτης με αρκετά ασφάλιστρα , μπορεί κ να υπάρχει περίπτωση αποζημίωσης .

Αυτό έγινε , κ αυτό έγραψα .