Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584484 Χρηστο εξαιρετικος και ευγενεστατος για αλλη μια φορα, ευγε που δεν σχολιασες τπτ ( δημοσια) , ειναι θεμα Δημου τελικα. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#584488 Βρες να οδηγησεις και την βενζινη με τα 130 ατια γιατι αυτη με τα 180 δεν υπαρχει περιπτωση να βγει μεχρι 17Κ ΛΤΠΦ, και επειδη θα ειναι φθηνοτερη ισως σηκωνει και αυτοματο κιβωτιο
Αλλιως σε βλεπω με ΝΤΙΖΕΛ :s_tongue :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584490 Ξεκολλάτε όλοι σας λαίμαι! :rtfm:
@g8777
Το ξέρω πως το λες για την αξιοπιστία. :s_blush
Εικόνα
:tomato:
Αλλά υπάρχουν και άλλα made in Japan, εκτός από Mazda, έχουμε και Mitsubishi , Honda (Toyota ήδη είπα...). :s_inlove
@Asimov
To diesel είναι ακριβότερο στο μίσθωμα. Απαράδεκτος θόρυβος πάντως, απορώ δηλαδή. :s_dunno
@Nίκος Παππάς
Περίμενα περισσότερη στήριξη όταν είπα για Corolla. Αλλά δυστυχώς, τεντιμπόις είσαι, όλο μηχανάκια σκέφτεσαι. Πρέπει να κάνεις καμιά βόλτα την Multistrada μπας και ηρεμήσεις! :s_cry
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#584492
Anonymous Founder έγραψε:Αλλά υπάρχουν και άλλα made in Japan, εκτός από Mazda, έχουμε και Mitsubishi , Honda (Toyota ήδη είπα...).


Εκτός από τα Mazda, κανένα δεν είναι Made in Japan. :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#584496
Anonymous Founder έγραψε:@Nίκος Παππάς
Περίμενα περισσότερη στήριξη όταν είπα για Corolla. Αλλά δυστυχώς, τεντιμπόις είσαι, όλο μηχανάκια σκέφτεσαι.


Στηριζω 3008 με τα 1000, οπως και Corolla Hybrid αλλα ουτε το πρωτο ουτε η δευτερη βγαινουν με κατω απο 17 χιλιαρικα προ φορων και καλο εξοπλισμο. Εχω δε δηλωσει πως την καινουρια station με τα 180 υβριδικα αλογα την αγοραζα χτες κι ας ειναι διλιτρη.
Anonymous Founder έγραψε: Πρέπει να κάνεις καμιά βόλτα την Multistrada μπας και ηρεμήσεις! :s_cry

:inlove: :inlove: Πρεπει! :s_blush
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#584629
Νίκος Παππάς έγραψε:Εχω δε δηλωσει πως την καινουρια station με τα 180 υβριδικα αλογα την αγοραζα χτες κι ας ειναι διλιτρη.


Όταν θα έρθουν τα κανάλια, θα λένε οι γειτόνοι "καλό παιδί φαίνονταν, δεν είχε δώσει δικαιώματα, δεν ξέρουμε πως έπεσε τόσο βαριά στα Toyota!!!". :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#584690
Anonymous Founder έγραψε:Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Business MC


Με γεια...














































Το 5008 :shifty: :shifty:


































Καλομελέτα... :metalo: :metalo:






































Αφού άρεσε στη γυναίκα, εσύ ακόμα πιστεύεις πως έχεις ελπίδες;;; :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl



Τζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Τι λέει ρε αυτός;;; :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584695 Σουπερμπ θα παρει φιλε Μαρκο.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#584705 Με αυτα τα παπουτσια και γω θα σιχαινομουνα να συνοδηγησω. Τουλαχιστον αφησες λεφτα επειτα για βιολογικο καθαρισμο ;


Φιλε Γρηγορη.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#584713
g8777 έγραψε:Σουπερμπ θα παρει φιλε Μαρκο.


1,6 d SW;;; :thumbsup: :thumbsup: Νομίζω όμως πως η γυναίκα θα προτιμήσει το 5008... :s_yes

Anonymous Founder έγραψε:Μόνος μου το οδήγησα ρε προβοκάτορα! :rtfm:


Αν άρεσε στη γυναίκα, τελείωσε. Το θέμα είναι απλά να ενημερωθείς... :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584724 Σωπάτεεεε μωρέεεεε! Αν ήξερα πως ο g8777 ζήλεψε τα παπούτσια μου τόσο πολύ θα του έπαιρνα ένα ζευγάρι, μωρέ ψυχούλα μου γιατί δεν το λες ευθέως; Χειροποίητα είναι, αλλά made in India, όχι Portugal.
Για τα τελευταία, πρέπει ν'ανέβει κι άλλο το κλαρινογαμπρός level. Θέλει το λιγότερο κουστούμι και μανικετόκουμπα, plus σίγουρα και γιλέκο.
Έχω δρόμο ακόμη, I'm not worthy!
Άβαταρ μέλους
By mirage
#584730 For what is worth τοσο το 500Χ οσο και το DS3 crossback ειναι σημαντικά μικρότερα σε χώρους επιβατών και αποσκευών. Αφού θα το παρεις που θα το παρεις τουλάχιστον να χώρα καρότσια κλπ. Αναρωτιέμαι αν το C5 Aircross θα σου εκανε κλικ. Είναι αρκετά funky σε στυλ με καλούς χώρους και ακόμα πιο προσανατολισμένο στην ανεση.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584748 Το 3008 είναι τεράστιο και πολύ αργό. Θα πάω ταξίδι στην Πάτρα και θα σιχτιρίζω την ώρα και την στιγμή.
Εμένα οι χώροι του 500Χ μου φάνηκαν μια χαρά, προφανώς μικρότεροι, αλλά δεν μου χρειάζεται κάτι μεγαλύτερο.
Γνωρίζω βέβαια πως όλες οι γυναίκες έχουν ένα θέμα με τους χώρους, αλλά μου φαίνεται τρομακτική υπερβολή το συγκεκριμένο.
Βέβαια, νομίζω πως ταιριάζει καλά με τα παπούτσια μου και σε περίπτωση μεγαλύτερης κλαρινογαμπρίασης θα είναι ταμάμ, αλλά ομολογώ πως δεν μου κάνει κλικ. Για την ακρίβεια είναι ακριβώς ο τύπος του αυτοκινήτου που αντιπαθώ.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#584756 Το 3008 πάντως, τεράστιο δεν το λες.
Το 5008, να το συζητήσουμε.