Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#423996
REALZEUS έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Το 1.5λτ βενζίνης με 182 ίππους, τι λέει;


Πολύ καλό.


Το pro face lift πάντως ήταν μάπα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#424004 Αρκετά βελτιωμένο το f/l σε σχέση με τη βάρκα που ήταν πριν.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#424283
dimik έγραψε:Οδήγησα Mitsubishi Pajero 3-door 3λιτρο Diesel JDM :iconcool:

Εικόνα

φώτο απ έξω δεν έχω αλλά ήταν ίδιο με αυτό

Εικόνα

εντυπωσιάστηκα από τα μπλιμπλίκια μέσα,
δεν περίμενα γιαπωνέζο με τόσα κομφόρ,
αίσθηση τανκ,
τραβάει πολύ καλά και επιταχύνει ωραία
πολύ καλό το αυτόματο κιβώτιο
ποιότητα εσωτερικού πολύ καλή παρά τα σκληρά πλαστικά, :lipsealed:
απίστευτη κατανάλωση που δεν έπεφτε κάτω από το 15lt :s_crazy

θα το αγόραζα άνετα αν δεν έπινε έτσι το καύσιμο, ιδανικό αυτοκίνητο για επαρχία κατα τα άλλα. :inlove:
Κόστος αγοράς για ένα προσεγμένο νεότερο της 10ετίας γύρω στο 15ρι.

Ε καλά με 30χιλιαρικα παιρνεις το ίδιο σε ολοκαίνουργιο του κουτιού :lol:
Άβαταρ μέλους
By skous
#424299
Geo f1 έγραψε:..ολη την περασμενη εβδομαδα το kuga του πατερα μου...

Ποση διαφορα από την μελιτζανα μου..Τι ωραια η ροπη από χαμηλα...

Πολύ μου αρεσε αυτή η μικρη μεταβαση από ατμοσφαιρα σε τούρμπο εστω για μια εβδομαδα...

Όταν από την φιεσταρα επαιρνα το κουγκα εκει ηταν αναποδο το συναισθημα :P


Μιλάς για το παλιό kuga 2.5 ή κανα δίλιτρο ελπίζω ε;


< >
Άβαταρ μέλους
By makis_kanatselis
#424705 Θα πρωτοτυπήσω....οδήγησα κομμάτι της διαδρομής ισθμια-ερμιονη έχοντας μπροστά μου τύπο με 308 καινούργιο με καλή γνώση της διαδρομής....btw χρώματος γκρι....(μήπως Στέφανος???). Πολύ καλός και μάλιστα όταν σταμάτησε σε καφετέρια της διαδρομής και χωριστηκαμε κορνορα για να το χαιρετήσω....αν δεν είχα κόρη και γυναίκα μαζί θα σταματαγα να τον κεράσω.

.

[mod: εκτός θέματος ανάρτηση. Παρακαλώ να είστε πιο προσεκτικοί]
Άβαταρ μέλους
By makis_kanatselis
#424759
Giuseppe Busso έγραψε:Για το Στέφανο με το 208 λες;
Για τον Deleted User 1. Δεν τον ξέρω προσωπικά...ότι έχω δει από εδώ και από ότι θυμάμαι παίζει στην περιοχή και έκανα τον συνειρμό.

Σχετικά με την παρατήρηση από την διαχείριση να δηλώσω ευθαρσώς πως την θεωρώ άδικη. Το σκεπτικό μου ήταν πως οδήγησα το δικό μου αυτοκίνητο σε διαδρομή που δεν ξέρω καλά και παρόλαυτα ακολουθοντας κάποιον γνωστή αυτής το ίδιο το αυτοκίνητο που οδηγώ καθημερινά με γέμισε χαμόγελα. Και για να το κλείσω εδω, να πω πως το τόσο αυστηρό moderating μόνο αποτέλεσμα θα έχει να γεμίζουμε το τοπικό με τίτλο "χάθηκαν". Βέβαια είμαι υποχρεωμένος να το σεβαστώ και το κλείνω εδώ.

.

Δημόσια σχόλια για τους χειρισμούς της διαχείρισης απογορεύονται από τον κανονισμό. Το αφήνω να πέσει και κρατάω το "το κλείνω εδώ"[mod]
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#424938 Εικόνα

Δεν ειναι δύσκολο ποιο....ειναι και forum approved!
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#424948
rx8_drifter έγραψε:Καί ολλανδικές πινακίδες, και ντιζελ και καρπον κοτσαδουρα, ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ :s_inlove :s_inlove

Τις οποίες πινακίδες πρόσεξα το άλλο πρωί... :tomato:
Ειδες τι εμπειρία χάνεις; :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#424953 Σας υπενθυμίζω την πρώτη δημοσίευση στο θέμα που δίνει μια σαφή καταύθυνση.
Για καταγραφή εμπειριών οδήγησης.
Κυρίως νέων μοντέλων αλλά όχι μόνο.
Χωρίς σχόλια άσχετα με το θέμα.
Νομίζω ότι μετά το παραπάνω οι περισσότεροι είναι σε θέση να αντιηληφθούν πως το θέμα δεν είναι για chat, δεν είναι για να Carspotting, δεν είναι για ότι θυμόμαστε και πάει λέγοντας. Τόσο δύσκολο είναι πια να κρατάμε τα θέματα καθαρά.
Φυσικά μπορεί να υπάρχουν και μερικοί που στερούνται την ικανότητα αντίληψης οπότε για αυτούς καλό είναι να δείξουμε έναν άλφα οίκτο...

Τελικά περιμένω την εμπειρία οδήγησης κάποιου από τη φωτό. Ελπίζω ότι του Golf... περισσότερο ενδιαφέρουσα θα θεωρούσα την εμπειρία από την ιταλίδα με την τρίαινα....
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#424955 Σας υπενθυμίζω την πρώτη δημοσίευση στο θέμα που δίνει μια σαφή καταύθυνση.
Για καταγραφή εμπειριών οδήγησης.
Κυρίως νέων μοντέλων αλλά όχι μόνο.
Χωρίς σχόλια άσχετα με το θέμα.
Νομίζω ότι μετά το παραπάνω οι περισσότεροι είναι σε θέση να αντιληφθούν πως το θέμα δεν είναι για chat, δεν είναι για να Carspotting, δεν είναι για ό,τι θυμόμαστε και πάει λέγοντας. Τόσο δύσκολο είναι πια να κρατάμε τα θέματα καθαρά;
Φυσικά μπορεί να υπάρχουν και μερικοί που στερούνται την ικανότητα αντίληψης οπότε για αυτούς καλό είναι να δείξουμε έναν άλφα οίκτο... αν είναι κάποιος παρακαλώ να το δηλώσει και θα χαίρει ιδιαίτερης ειδικής προνομιακής συμπεριφοράς.

Τελικά περιμένω την εμπειρία οδήγησης κάποιου από τη φωτό. Ελπίζω όχι του Golf... περισσότερο ενδιαφέρουσα θα θεωρούσα την εμπειρία από την ιταλίδα με την τρίαινα....
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#424958
Thomas_C200K έγραψε:Το Golf εκεί αριστερά να φανταστώ!

Για σένα εχω μια με της πεθεράς...
Εικόνα

Και μια κλασική του φόρουμ
Εικόνα