Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By GTS
#627254 Μπρος πισω αισθητηρες και καμερα εχει?

Περα απο τα συστηματα αυτα και το Android Auto Car Play ειναι λογος να παρεις νεο αμαξι. Φυσικα αυτοματο και ACC αν κανεις πολαα χμ αξιζουν.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#627258 Όταν παραλάβει ο φίλος το Tcross θα δω και τα μπιμπλικια που λες. Το πήρε με τα περισσότερα όπως ειπε. Χάρηκα με αυτό που είπες για τα 15 ετών οχήματα. Εμένα που δεν με ενδιαφέρει η τόση ασφάλεια δεν χρειάζεται να τα αλλάξω τα δικά μου. Φυσικα για το 30 ετών δεν το συζητώ, καθαρόαιμο πισωκίνητο χωρίς ABS, δεν βρίσκεις πλέον
Για το CC που λες το JUKE του 12, έτσι το λειτουργώ τσίμπημα το φρένο για να απενεργοποιηθεί και μετα παλι ενεργοποίηση από το κουμπάκι στο τιμόνι. Δεν ακολουθεί τον μπροστινό στην ταχυτητα του, αλλά το προτιμώ έτσι αφού θα προσπαθήσω να τον προσπεράσω χωρίς να κόψω αν έχω χώρο αριστερά.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#627261 Καλοτάξιδο να 'ναι.
Πολύ ωραίο.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#627289 Το έχει ο αδερφός της :inlove: στην ίδια ακριβώς έκδοση αλλά δεν θυμάμαι αν έχει όλα τα συστήματα ασφαλείας. Είχε δώσει πριν 2 χρόνια 27.600€. Πολύ καλό αν και ακριβό.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#627303 Με γειες, καλοτάξιδο!!
Έχει φίλος το 1000άρι, με λιγότερο εξοπλισμό (φώτα αλογόνου, manual), και δηλώνει πολύ ευχαριστημένος.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#627305 καλοταξιδο Γρηγορη!
Άβαταρ μέλους
By dimik
#627306 Ωραίο γυναικομωραμαξο φαίνεται
Θα μπει στα υπόψιν εκτός αν μου τσινισουν τόσο τα πλαστικά και το εσωτερικό με το οποίο έχω ένα κόλλημα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#627307
224v έγραψε:Εμένα που δεν με ενδιαφέρει η τόση ασφάλεια δεν χρειάζεται να τα αλλάξω τα δικά μου. Φυσικα για το 30 ετών δεν το συζητώ, καθαρόαιμο πισωκίνητο χωρίς ABS, δεν βρίσκεις πλέον

< Note >


Ενδιαφέρει τους γύρω σας καθώς κι αυτούς που μεταφέρετε
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#627317
GTS έγραψε:Μπρος πισω αισθητηρες και καμερα εχει?

Περα απο τα συστηματα αυτα και το Android Auto Car Play ειναι λογος να παρεις νεο αμαξι. Φυσικα αυτοματο και ACC αν κανεις πολαα χμ αξιζουν.

Αισθητήρες έχει, κάμερα όχι. Σε δικό μου αμάξι, εννοείται θα την έβαζα, όπως φυσικά και τους αναδιπλούμενους καθρέπτες που δυστυχώς δεν έχει. Κατά τ'άλλα είναι πλήρες, δεν του λείπει κάτι.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#627330 Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#627436
Anonymous Founder έγραψε:Πρόκειται για το νέο μου εταιρικό όχημα που θα με συνοδεύει για τα επόμενα 3 χρόνια.


Καλορίζικο το αμάξι και καλά χιλιόμετρα. Ευχαριστούμε για τη διεξοδική αναφορά, δίνει μια καλή εικόνα σε άλλους υποψήφιους αγοραστές. Μόνο για το πώς συγκρίνεται με το Tesla Auto Pilot αν μπορείς να αναφέρεις κάτι;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#627438 :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#627439 :lol:
Τι να κάνω μωρέ, αφού αυτά έχουν ενδιαφέρον στο συγκεκριμένο, να αρχίσω να μιλάω για 0-100 και για επιταχύνσεις εν κινήσει;
:s_biggrin

Πάντως, ε ό,τι αφορά το ερώτημά σου, η απάντηση είναι πως δυστυχώς, δεν συγκρίνεται! :s_tongue :s_gamer
Άβαταρ μέλους
By italakias
#627445 Δεν μας ειπες,αν πας να πιασεις το μπουτακι της συνοδηγου,σαφηνει ή σε εκτοξευει απο το καθισμα;