Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By IKE
#36170
kubiak έγραψε:Νομίζω ότι τα Sh και Sx πρέπει να τα βάλεις αντίστροφα... (θέλουμε μικρότερη διαθεσιμότητα στην Ελλάδα απ' ό,τι στο Βέλγιο ή, με άλλα λόγια, όσο πιο σπάνιο -πουλί- στην Ελλάδα τόσο το καλύτερο...)


Σωστή η διόρθωση :lol:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#36249 Καταρχας να ευχαριστησω οσους ασχοληθηκαν και εδωσαν ενα σοβαρο σχολιο.
Με βοηθησε γιατι τα οποια ontopic σχολεια μου εδωσαν pointers να κοιταξω πραγματα που δεν ειχα δει καθολου .
Και αυτο ηταν ολο το νοημα του topic, ισως να κανουμε και κανα ονειρο παραπανω In the process, δεν ηταν ουτε να κανουμε επιδειξη γνωσεων, ουτε show off.

Με τον καιρο βγαζω καποια συμπερασματα για τις ερμηνειες οσων γραφω εδω. Η προθεση μου ειναι να μοιραστω μερικα θεματα, και τιποτα παραπανω. Δυστυχως βλεπω μια παρεξηγημενη ερμηνεια την οποια ισως να προκαλει ο τροπος γραφης μου. Τουλαχιστον το αποδιδω εκει γιατι με τις εναλλακτικες δε θελω καν να ασχοληθω.
Εχω πλεον καταληξει οτι δεν εχει νοημα , με χαλανε τα κακεντρεχη σχολια ορισμενων και μονο εναν τροπο εχω να μην εκτιθεμαι σε αυτα, να μην μοιραζομαι τα διαφορα θεματα οπως εκανα.

Πιστευα οτι τουλαχιστον ενα θεμα που ειναι καθαρα αυτοκινητιστικο , ειχε θεση στο φορουμ αυτο.
Παλι βλεπω τα ιδια, ειρωνιες και διαφορες εξυπναδες.
Ok , point taken.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#36262 Δηλαδή σοβαρά δεν γνώριζες την BMW?

Τι POINT δηλαδή θέλεις να περάσεις?
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#36275 Ο άνθρωπος ρώτησε τι είναι "ακριβώς". Δεν είπε οτι δε γνωρίζει τη μάρκα.
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#36282 Εντωμεταξύ δεν του ποστάρανε και κανένα περιορισμένης παραγωγής BMW ξερωγώ...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#36302
KWSN-Men έγραψε:Εντωμεταξύ δεν του ποστάρανε και κανένα περιορισμένης παραγωγής BMW ξερωγώ...

BMW Z4 M Coupe βλέπεις κάθε μέρα , σαν τα Smart ένα πράγμα.
Λογική η ειρωνεία.
Εν τω μεταξύ σιγά μην κάνει 15 Κ €

Από το Moto G.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#36314 Κι όμως κάτι γίνεται http://goo.gl/6rNv7S

Προφανώς δεν βλέπεις κάθε μέρα αλλά το σουλούπι της Ζ4 , δεν το λες άγνωστο.
Εδώ κυκλοφορεί συχνά μπλέ 3.0 si με παιδικό καθισματάκι στην θέση του συνοδηγού και γυναίκα οδηγό. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#36337 Κάνε τον κόπο να γράψεις εντυπώσεις αν τελικά οδηγήσεις κανένα...