Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#33114 Παντως απο μια εφαρμογη που χω στο κινητο, βλεπω οτι το θερμανσης κυμαινεται απο 0,998 εως και 1,069. Καλυτερο θαρρω απο το 1,20κατι...
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#33127 Πρατήριο BP εταιρικό πλέον της ΕΚΟ όπου πάω και βάζω βενζίνη έχει 1.53 την 95 άρα.Να παρέμενε έστω εκεί μια χαρά θα ήταν :/
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#33388 Κοντά στο σπίτι μου εχει Avin με 1,495 όμως νομίζω το καλοκαίρι τον ειχαν κλείσει για νοθεια :/

.
Άβαταρ μέλους
By Stilskin
#33442 Να υποθέσω αναφέρεσαι στην Avin απέναντι απο το μετρό Ανθούπολης? Φιλος και γείτονας στον Αγιο Ιερόθεο μου πρότεινε αυτό το βενζινάδικο αντι του Α.Π. στην Εθνικης Αντιστάσεως πριν φτάσεις στην πλατεία Δέγλερη. Τιμές αυτά τα 2 βενζινάδικα έχουν ίδιες, σχεδόν πάντα.

Αν και πριν λίγο καιρό μετά απο γέμισμα στο Α.Π. 3 φορές μου άναψε check engine και δεν τράβαγε. Εσβησα τον κινητήρα και μετά οταν έβαλα μπροστά η ένδειξη έσβησε και δεν υπήρχε πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#35497 Χθες το μεσημέρι στην Revoil στην άνοδο της Γαλατσίου η τιμή ήταν στα 1.529€ εδώ και μια βδομάδα.
Όπως γύρναγα σπίτι χθες βράδυ η τιμή είχε πάει στα 1.509€/λτ. Τιμής ένεκεν θα πάω να γεμίσω ένα μπιτόνι και θα γράψω απ'έξω την τιμή χαχαχ

Στάλθηκε από Mercedes-Benz C55 AMG ,W203
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#42885
Focusman91 έγραψε:Ποντάρω οτι μέχρι τέλος βδομαδας μπορεί να δουμε και 1,45.

.


Έχασες το μέχρι το τέλος της εβδομάδας, αλλά ήσουν σωστός μερικές μέρες αργότερα! Μπράβο ρε! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#43056 Επιτέλους σήμερα φούλαρα με 1,41€/λτ ή 1,70 chf/lt
Σε μερικές περιοχές της Γενεύης παίζει και στα 1,38€/λτ.
Δεν ξέρω τι τιμές παίζουν στα καντόνια Fribourg kai Βέρνης που τα θεωρώ από τα ποιό φθηνά.
Γερμανία τι να λέει άραγε?

Στάλθηκε από Mercedes-Benz C55 AMG ,W203
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#43063
popolaros έγραψε:που εβαλες 100αρα? το σμαρτ?

Στη clk (αν και τώρα που το λες το smart, με το πρόγραμμα, τη χρειάζεται περισσότερο).
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#49945 Πρατηριο ετεκα Λεωφορος Σαλαμινος στο Κερατσινι εχει βενζινη στο 1,372! Ποσο καιρό εχουμε να δουμε τέτοια τιμή!!

.