Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#634514
Giuseppe Busso έγραψε:
elteo έγραψε:άλλα 6 λεπτά κάτω στο BP που βάζω. :lipsealed: 1,389 :metalo:


1.426€ έχει ο ίδιος που βάζω την 95άρα.


Εταιρικό, Κλεισθένους. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By teddx
#634538 Χθες ΒΡ Μασούτης Σταυρούπολη 1.349, δεν θυμάμαι από ποτέ έχω να βάλω σε τέτοια τιμη, πάνω από δεκαετία έχω την εντύπωση.

< 5 >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#634543 Το 2016, που ήσασταν όλοι? Το χαμηλότερο ήταν 1.35.

Λογικά θα πέσει λιγάκι ακόμα.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#634547 Απρίλιος 2009 KAOIL Μοναστηρίου Σαλόνικα 0,69 το λίτρο η αμόλυβδη έδινα 50€ έλεγα φουλ και έπαιρνα ρέστα χάρτινο 10 Εύρο και κάτι μονοευρα και διευρα που τα πέταγα στο σταχτοδοχείο για τα διόδια , αυτές ήταν εποχές !
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#634626
MONMAN έγραψε:Απρίλιος 2009 KAOIL Μοναστηρίου Σαλόνικα 0,69 το λίτρο η αμόλυβδη έδινα 50€ έλεγα φουλ και έπαιρνα ρέστα χάρτινο 10 Εύρο και κάτι μονοευρα και διευρα που τα πέταγα στο σταχτοδοχείο για τα διόδια , αυτές ήταν εποχές !
Απρίλιο του 2009 έβαζα 100άρα με κάτω από ευρώ. Τότε έγραφα και πολλά χλμ, το Αθήνα-Αλεξανδρούπολη το είχα Πατήσια-Παγκράτι....
Άβαταρ μέλους
By tonyf23
#635772
edmond έγραψε:Εικόνα
Το θέμα είναι βάζεις σε αυτό το πρατήριο ή όχι; Για ένα διάστημα έβαζα αλλά μετά σταμάτησα. Γύρισα πάλι σε Shell που στα 25 ευρώ μου έβγαζε 20 χλμ περισσότερα. Και αυτό το κέρδος το είχα και με ένα λίτρο λιγότερο λόγω διαφοράς τιμής. Και στην εφαρμογή fuelgr η βαθμολογία του στην ποιότητα/ποσότητα είναι στην μέση.

< Note 4 >
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#635776
tonyf23 έγραψε:
edmond έγραψε:Εικόνα
Το θέμα είναι βάζεις σε αυτό το πρατήριο ή όχι; Για ένα διάστημα έβαζα αλλά μετά σταμάτησα. Γύρισα πάλι σε Shell που στα 25 ευρώ μου έβγαζε 20 χλμ περισσότερα. Και αυτό το κέρδος το είχα και με ένα λίτρο λιγότερο λόγω διαφοράς τιμής. Και στην εφαρμογή fuelgr η βαθμολογία του στην ποιότητα/ποσότητα είναι στην μέση.

< Note 4 >
1.299 για 100αρα είναι παρα πολυ λίγα,μήπως είναι λίγο νοθευμένη;

< >