Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#750808 ΟΚ, για τη μηχανή που είχα δει μου έβγαινε το ίδιο οπότε θεώρησα πως και στα αυτοκίνητα έτσι θα είναι.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#751006 Θέλω να κάνω μεταβίβαση την παλιά μηχανή.
Μπορώ στο κεντρικό υπουργείο στην Αθήνα ή πρέπει να πάω εκεί που έγινε η τελευταία και ανήκει?
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#751913 Αν έχει κανείς υπόψιν κανέναν να αναλάβει μεταβίβαση μηχανής σε Χαϊδάρι, Αιγάλεω ή τριγύρω σε φυσιολογική τιμή ας ενημερώσει.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#751928
NickTG έγραψε:Αν έχει κανείς υπόψιν κανέναν να αναλάβει μεταβίβαση μηχανής σε Χαϊδάρι, Αιγάλεω ή τριγύρω σε φυσιολογική τιμή ας ενημερώσει.

Γιατι να πληρωσεις; Μιλαμε οτι αν κλεισεις ραντεβου ειναι υποθεση 20 λεπτων ( απλα να θυμασαι να εχεις ολα τα χαρτια και σε φωτοτυπιες ). Οσα και να σου πει ειναι τραγικα πολλα για τοση ωρα.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#751939 Το ραντεβού όμως είναι πρωί και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να πάρω άδεια.
Οπότε θα ήθελα μια εναλλακτική.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#751942 Στην Ελευσίνα, απέναντι από το Μεταφορών, έχει 2-3 γραφεία. Ρίξε κανα τηλέφωνο να πάρεις τιμή.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#751957 Προς το παρόν έκλεισα ένα ραντεβού για αύριο και αν δεν τα καταφέρω θα κοιτάξω τριγύρω.
Άβαταρ μέλους
By skous
#769606 Καλησπέρα

Ηλεκτρονικό παραβολο παιζει για μεταβιβασεις; ;

Αν ναι σε ποια κατηγορία βρίσκεται το σκασμενο;


< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#769621 Αυτο το γραφειο της περιφερειας που ειναι στο Μαρουσι απεναντι περιπου απο το εμβολιαστικο κεντρο, χρησιμοποιειται για μεταβιβασεις? Βλεπω πολλες φορες αυτοκινητα εξω.
Άβαταρ μέλους
By skous
#769632
Anonymous Founder έγραψε:Κατάθεση κάνεις, δεν υπάρχει παράβολο.


Θέλει και φυσικό αποδεικτικό από τράπεζα, ή μπορεί κανείς με web banking και να δώσει την εκτύπωση;
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#769643
GTS έγραψε:Αυτο το γραφειο της περιφερειας που ειναι στο Μαρουσι απεναντι περιπου απο το εμβολιαστικο κεντρο, χρησιμοποιειται για μεταβιβασεις? Βλεπω πολλες φορες αυτοκινητα εξω.
Ναι, πήγα την προηγούμενη εβδομάδα. Χωρίς ραντεβού πλέον

Regional Directorate of Transport and Communications of the Northern Sector of Athens Regional Unit
+30 21 3210 0513
https://goo.gl/maps/8qqaUsJyae1ZFu9f9
Άβαταρ μέλους
By GTS
#769644 Ξερει κανενας τι χρειαζομαι για να μεταβιβασω το αμαξι σε αλλο μελος της οικογενειας;