Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#9767 IKE

Κάποια εκδοση του toyota corona exiv;
Φώτα και γραμμή στο καπώ μου ταιριάζουν. Αλλά οχι απόλυτα η μασκα. Είμαι κοντά;
Άβαταρ μέλους
By IKE
#9780 hint:

- δεν είναι Honda, Toyota, Nissan, Mitsubishi.
- είναι ιαπωνικό
- δεν είναι σενταν
- είναι V6
Άβαταρ μέλους
By IKE
#9809 GTS θα σου πρότεινα να πας σε οφθαλμίατρο, μοιάζει οκ αλλά είναι δεν είναι το ίδιο. Και εγώ μοιάζω στο Leonardo di Caprio αλλά δεν είμαι αυτός.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#9812
IKE έγραψε:GTS θα σου πρότεινα να πας σε οφθαλμίατρο, μοιάζει οκ αλλά είναι δεν είναι το ίδιο. Και εγώ μοιάζω στο Leonardo di Caprio αλλά δεν είμαι αυτός.

Μοιαζει πολύ όμως. Ενταξει τι νοημα εχει να ψάχνουμε ένα αμαξι που εχει κυκλοφορησει μονο Ιαπωνια (κυκλοφορουν εκαντονταδες μοντελα που δεν εχουν βγει ποτε από το νησι).
Άβαταρ μέλους
By IKE
#9823 Δεν είναι ούτε Infinity/Lexus.

GTS δεν έχει νόημα, απλά αγνόησε το τοπικ ή άνοιξε άλλο παρόμοιο με αντικείμενο μόνο μοντέλα που γνωρίζεις εσύ.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#9845 Δεν είναι ΤΟΣΟ δύσκολο πια :/
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#9847 Subaru SVX;

Οι γρίλιες βέβαια δεν ήταν έτσι αλλά δεν ξέρω αν έπαιξε κάποιο MY με τις συγκεκριμένες.
Άβαταρ μέλους
By vasilis 1200101
#9850 Ρε συ Eddie!! Η Σουμπαρού δεν έχει V6 (αν θυμάμαι καλά, ΙΚΕ?) και το SVX ήταν flat 6.

Πφφφφφ.... Δεν το βρίσκω. Παραιτούμαι.. :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#9852 Απλά το V είναι 180 μοίρες... :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By IKE
#9857 Ναι, το subaru SVX είναι, απλά με άλλα φώτα, φτερά και προφυλακτήρα.

Με ποια λογική πετάτε μοντέλα στη τύχη επειδή "μοιάζουν"? Δες τα φωτα ενός SVX, είναι ΙΔΙΑ? Όχι, άρα δεν είναι αυτό.

ΥΓ. Δεν είναι Subaru (ούτε Daihatsu, ούτε Mazda)
Άβαταρ μέλους
By vasilis 1200101
#9861 Ρε "κερατά" αν έχεις ποστάρει κανά Tommy Kaira, θα σου φέρω το Playstation στο κεφάλι... :s_smile

Τι σκατά θα το βρούμε, μην το κάψεις ακόμα!
Άβαταρ μέλους
By IKE
#9873 Δεν είναι κανένα βελτιωμένο, είναι κανονικό μοντέλο μεγάλου κατασκευαστή. Η φωτογραφία είναι εταιρική.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#9877 Mazda εταιρικό λοιπόν.

Ας βάλει κάποιος άλλος στη θέση μου.