Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#701113 ζημιααααααα :s_shout
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#701115
g8777 έγραψε:Παρε Κλειω εσυ. :shifty:


ειναι στο 4ο μοτερ :s_roses
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#701122 Ντάξει ρε παιδιά, ήταν τα αυτοκίνητα των παιδικών μας χρόνων αυτές οι 3άρες, Dedra κλπ, αλλά αν το σκεφτείς ψύχραιμα ήταν άσχημα, τετράγωνα κουτιά. Η δεκαετία του '80 δεν είχε τίποτα ωραία σε αυτές τις κατηγορίες, προς το τέλος μόνο είδαμε κάποια ωραία σχέδια (π.χ. Mazda 323F).
Άβαταρ μέλους
By edmond
#701125 Σχετικοάσχετο, θυμάμαι που έστειλα τα απαιτούμενα κουπόνια στο τότενες Auto Motor und Sport όπου έκανε κλήρωση μια κίτρινη Integrale. Μιλάμε για μέσα 90' s.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#701217 πρωτοτυπο 037 σε δημοπρασια στους Σοθμπις.Απιστευτο οτι βγαινουν για πουλημα τετοια κομματια.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#701219 Πραγματικά, μου έπεσε το σαγόνι πάντως! Τα homologation specials μας έδωσαν την ευκαιρία να δούμε στο δρόμο τέτοια κοσμήματα. Οι Ferrari του τότε θα κοκκινίζουν από ντροπή στην θέα του συγκεκριμένου. Και σαν τεχνολογία και σαν pedigree.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#701279 Νταξ, πραγματικός εμετώς το το με ω το 037

Μη μου πείτε τώρα racing pedigree, χέριτιτζ και τρίχες κατσαρές, αυτό το πράμα δε βλέπεται.

Σα στραβοχυμένος λουκουμάς κομμένος τετράγωνα, στα τέσσερα και κολλημένα σε τυχαίες πλευρές...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#701281
JimClark έγραψε:Νταξ, πραγματικός εμετώς το το με ω το 037

Μη μου πείτε τώρα racing pedigree, χέριτιτζ και τρίχες κατσαρές, αυτό το πράμα δε βλέπεται.

Σα στραβοχυμένος λουκουμάς κομμένος τετράγωνα, στα τέσσερα και κολλημένα σε τυχαίες πλευρές...
Σωστός!

Είναι σαν ο Picasso να το σχεδίασε, με εξαίρεση τους τροχους. Κυβισμός στην αυτοκίνηση.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#701282 δεν ειναι θεμα ομορφιας,ειναι θεμα οτι βγαινει σε δημοπρασια ενα πρωτοτυπο ενος αυτοκινητου που στην εποχη του ηταν το ταχυτερο πισωκινητο.Και κερδισε και το 4 κινητο τερας κουατρο με το καλημερα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#701286 Εμένα μου φαίνεται και όμορφη με ένα κτηνώδη τρόπο. Ήμουν πιτσιρίκος όταν είδα για πρώτη φορά στο Πόρτο Καρράς σε ένα Χαλκιδικής, τότε για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ράλι.
Σοκ και δέος!