Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#701007
pienaf έγραψε:Αν δεν με απατά η μνήμη μου - περνάνε τα χρόνια - είχε ενιαίο με σπριντ.


με αλφασουντ ειχε ενιαιο αν δεν κανω λαθος.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#701022 :offtopic: Η μονη (;) Ελληνιδα που ετρεχε τοτε στους αγωνες ηταν η εξαδελφη του Κ.Κ η Ενη....

:hmmm: Ηταν και μια αλλη που ειχε το ξενοδοχειο Λεκαντιν στο Καρπενησι αλλα δεν θυμαμαι ονομα.....

:offtopic:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#701023 Γιατι λες κρυπτογραφημενα τα ονοματα? :hmmm:

btw χωρις καμια διαθεση σεξισμου, στο μηχανοκινητο αθλητισμο τεραστια αποτυχια οι γυναικες (οπως και στα ΙΧ). Δεν ξερω τι ακριβως φταιει γονιδιακα και μου φαινεται περιεργο που δεν τα καταφερνουν καθολου...

Επισης σορρυ για το οφφ τοπικ!
Άβαταρ μέλους
By DAP
#701025
George_Prix έγραψε:Γιατι λες κρυπτογραφημενα τα ονοματα? :hmmm:
...................................................................................................................................................

Επισης σορρυ για το οφφ τοπικ!


Εψαξα και το βρηκα....Ενη Σεφερλη το ονομα της και γκουγλαρε για περισσοτερα.........
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#701034
DAP έγραψε:
George_Prix έγραψε:Γιατι λες κρυπτογραφημενα τα ονοματα? :hmmm:
...................................................................................................................................................

Επισης σορρυ για το οφφ τοπικ!


Εψαξα και το βρηκα....Ενη Σεφερλη το ονομα της και γκουγλαρε για περισσοτερα.........



Πέθανε πριν 20 μέρες... :(
Άβαταρ μέλους
By 224v
#701035 Η Ενη ταξίδεψε από αυτόν τον μάταιο κόσμο πριν λίγες μέρες, δεν ξέρω αν το είχε πει κάποιος.

Με πρόλαβε ο Δίας...
< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#701083 απιστευτη η ζαντα! :omg:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#701106 πολυ ωραια φωτο αυτη με τη μ3. Αυτοκινητο που οσα χρονια και να περασουν θα ειναι ομορφο,απο οποια γωνια και να το κοιταξεις.