Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By GTS
#522562
224v έγραψε:
mirage έγραψε:https://www.carthrottle.com/post/these-are-the-top-secret-porsches-that-influenced-the-iconic-super-sports-cars-we-know-today/


Και βασικά πού είναι το καγκουρεμα ακριβώς ...


Η προσπαθεια τους για αγωνιστικο λουκ ηταν αποτυχια... και για αυτο και το θαψανε... Ακομα και οι Γερμανοι το καταλαβαν οτι δεν θα αρεσε στους πελατες..


Πραγματι εδω ο μιραζ εχει δικιο, αν διαβασεις το αρθρο εγω καταλαβα οτι η εμφανιση ειναι ετσι για να πετυχουν μεγιστη αεροδυναμικη, αγωνιστικο ειναι αυτο το μοντελλο...
Άβαταρ μέλους
By 224v
#522573
GTS έγραψε:
224v έγραψε:
mirage έγραψε:https://www.carthrottle.com/post/these-are-the-top-secret-porsches-that-influenced-the-iconic-super-sports-cars-we-know-today/


Και βασικά πού είναι το καγκουρεμα ακριβώς ...


Η προσπαθεια τους για αγωνιστικο λουκ ηταν αποτυχια... και για αυτο και το θαψανε... Ακομα και οι Γερμανοι το καταλαβαν οτι δεν θα αρεσε στους πελατες..


Πραγματι εδω ο μιραζ εχει δικιο, αν διαβασεις το αρθρο εγω καταλαβα οτι η εμφανιση ειναι ετσι για να πετυχουν μεγιστη αεροδυναμικη, αγωνιστικο ειναι αυτο το μοντελλο...


Αγωνιστικα οι Γερμανοι ειχαν παντα ομορφα οχηματα και πετυχημενα για αυτο και ειπα για τα 908 , 917 κ.λ.π που εκτος απο ομορφια ηταν και ικανα και νικαγαν στους αγωνες... Το συγκεκριμενο δεν το τελειωσαν γιατι δεν πετυχε αυτο που ηθελαν, (εκτος απο την αεροδυναμικη ισως που λεει το αρθρο), και οι ανταγωνιστες επρολαβαν κατι καλυτερο..
Γνωριζει κανενας την αεροδυναμικη του απλου 924 ωστε να καταλαβουμε αν αξιζε την προσπαθεια ?? αυτο το αγωνιστικο, ειχαν βγαλει και αλλα αγωνιστικα με βαση το 924 που ηταν μια χαρα... Την προσωπικη μου αποψη ειπα με το "Φρικη"!!!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#522677 φοβεροι συνδιασμοι χρωματων. :inlove:

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#522703 Η ιταλική σημαία σε καθίσματα και paddles είναι burnazi racing.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#522704
EDDIE_147 έγραψε:Η ιταλική σημαία σε καθίσματα και paddles είναι burnazi racing.


απλα εχεις μαθει στη Γερμανοβλαχια για αυτο σου φαινονται Μπουρναζιωτικα.

στα παντλς ουτε εμενα μου αρεσουν,αλλα στα καθισματα,τα χρωματα που ειναι σαν ξεθωριασμενα,και σβηνουν σιγα -σιγα, ειναι φοβερα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#524087
cosneo έγραψε:Εικόνα


μιλαμε για επικο χαλι. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#524206
dimviii έγραψε:
cosneo έγραψε:Εικόνα


μιλαμε για επικο χαλι. :thumbsdown:


Supra δεν σ αρέσει, Ντατσουν δεν σ αρέσει.
Σε λίγο θα ποσταρεις κανένα φτιαγμένο Golf.
:thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#524208
EDDIE_147 έγραψε:
dimviii έγραψε:
cosneo έγραψε:Εικόνα


μιλαμε για επικο χαλι. :thumbsdown:


Supra δεν σ αρέσει, Ντατσουν δεν σ αρέσει.
Σε λίγο θα ποσταρεις κανένα φτιαγμένο Golf.
:thumbsdown:


δλδ εσενα σου αρεσει αυτο το πραμα?
ο Λαβδας πιο ωραιο θα το εφτιαχνε.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#524212 Όχι αλλά έχει πεντιγκρι.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#524258
dimviii έγραψε:
cosneo έγραψε:Εικόνα


μιλαμε για επικο χαλι. :thumbsdown:
Πολύ ωραίο για να μπει σε γκαράζ με ιδιωτικές συλλογές... στα Εμιράτα.
Μ' αρέσει πολύ. Δεν έχω δυστυχώς γκαράζ με ιδιωτικη συλλογή... στα Εμιράτα.