Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#35714 Έχω την εντύπωση πως πληρώνουν για τελευταία φορά.
Του 2004 δεν πληρώνουν τώρα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#35719 Έτσι νομίζω κι εγώ. Η δική μου σειρά θα είναι το μακρινό 2018, αφού το δικό μου είναι του 2007...
Μέχρι τότε, 1 χιλιάρικο στο κράτος...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#35720 Δεν έχεις ανάγκη εσύ. Είσαι πλούσιος!
Μέχρι και δικιά σου σελίδα έχεις! :s_tongue :s_tongue :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#35721
NickTG έγραψε:Έχω την εντύπωση πως πληρώνουν για τελευταία φορά.
Του 2004 δεν πληρώνουν τώρα.

Έτσι είναι.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#35726
NickTG έγραψε:Δεν έχεις ανάγκη εσύ. Είσαι πλούσιος!
Μέχρι και δικιά σου σελίδα έχεις! :s_tongue :s_tongue :s_crazy

Και μπέμπα ΚΑΙ σελίδα ΚΑΙ Ducati στο γκαράζ, αμ πώς!;
Αν δεν έχετε λεφτά κύριος, να παίρνατε παπί! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#35975 Τυπώθηκαν κι αυτά μέσω TAXISnet, σε λίγο θα τα βγάζουν από αρχές του έτους, για να μαζέψουν χρήμα τα τζιμάνια.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#36004
Anonymous Founder έγραψε:Αν δεν έχετε λεφτά κύριος, να παίρνατε παπί! :rtfm:


Άβαταρ μέλους
By famas
#36056
Anonymous Founder έγραψε:Και μπέμπα ΚΑΙ σελίδα ΚΑΙ Ducati στο γκαράζ, αμ πώς!;
Αν δεν έχετε λεφτά κύριος, να παίρνατε παπί! :rtfm:

Για να μην ξεχνιόμαστε μιλάμε για μισή μπέμπα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By liostemi
#39352
kyr80 έγραψε:Τις καταθέτεις ούτως ή άλλως για να γλιτώσεις την ασφάλεια. Τις παραλαμβάνεις την πρώτη εργάσιμη που θα έρθεις, πλην Παρασκευής.

Το: "τις παραλαμβάνεις", μια κουβέντα είναι...
...γιατί τις παραλαμβάνεις με την προϋπόθεση ότι ΔΕΝ τις έχουν χάσει!..
(...συμβαίνει από σήμερα στο γιό μου, που πήγε να παραλάβει την πινακίδα της μηχανής του και του είπαν - μετά από πολύυυυ ψάξιμο - ότι δεν την βρίσκουν(!) και να κάνει δήλωση ότι του την έκλεψαν να πάρει καινούργια!.. :dizzy: :x :lipsealed: ).
:help:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#39353 110 ευρώ πλερώθηκαν σήμερα για 2μηνο υπόλοιπο. Το μετά είναι γνωστό, έχουμε συνηθίσει μερικοί... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#39455
liostemi έγραψε:
kyr80 έγραψε:Τις καταθέτεις ούτως ή άλλως για να γλιτώσεις την ασφάλεια. Τις παραλαμβάνεις την πρώτη εργάσιμη που θα έρθεις, πλην Παρασκευής.

Το: "τις παραλαμβάνεις", μια κουβέντα είναι...
...γιατί τις παραλαμβάνεις με την προϋπόθεση ότι ΔΕΝ τις έχουν χάσει!..
(...συμβαίνει από σήμερα στο γιό μου, που πήγε να παραλάβει την πινακίδα της μηχανής του και του είπαν - μετά από πολύυυυ ψάξιμο - ότι δεν την βρίσκουν(!) και να κάνει δήλωση ότι του την έκλεψαν να πάρει καινούργια!.. :dizzy: :x :lipsealed: ).
:help:


Εάν είσαι μισθωτός(και δεν έχεις θέμα να σε ψάχνουν επειδή θα κάνεις μανούρα), γυρνάς την εφορία ανάποδα. Με την προϋπόθεση ότι δεν πέρασε το 12μηνο από την παράδοση. Δεν κάνεις καμιά δήλωση, και απαιτείς να σου δώσουν χαρτί για το μηχανολογικό ότι ΑΥΤΟΙ έχασαν τις πινακίδες. Αλλιώς θα πληρώνεις γ@μησιάτικα για επανέκδοση.
Άβαταρ μέλους
By Alexkid
#39556 Σε ΙΧ με δύο ιδιοκτήτες με 50% ο καθένας τα τέλη εμφανίζονται στο σύστημα και στους δύο. Λογικά τα πληρώνει ο ένας και ο άλλος τα αγνοεί;
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#39572
liostemi έγραψε:
kyr80 έγραψε:Τις καταθέτεις ούτως ή άλλως για να γλιτώσεις την ασφάλεια. Τις παραλαμβάνεις την πρώτη εργάσιμη που θα έρθεις, πλην Παρασκευής.

Το: "τις παραλαμβάνεις", μια κουβέντα είναι...
...γιατί τις παραλαμβάνεις με την προϋπόθεση ότι ΔΕΝ τις έχουν χάσει!..
(...συμβαίνει από σήμερα στο γιό μου, που πήγε να παραλάβει την πινακίδα της μηχανής του και του είπαν - μετά από πολύυυυ ψάξιμο - ότι δεν την βρίσκουν(!) και να κάνει δήλωση ότι του την έκλεψαν να πάρει καινούργια!.. :dizzy: :x :lipsealed: ).
:help:


Δηλαδή το Ελληνικό δημόσιο του είπε να κάνει ψευδή δήλωση ότι του την έκλεψαν ενώ η πινακίδα χάθηκε στα δικά τους χέρια.

Και τι γίνεται αν κάποιος αναρωτηθεί πως μπορεί να κλάπηκε η πινακίδα από αυτόν όταν υποτίθεται ότι την είχε καταθέσει;