Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Lippi
#8438
ο Θανάσης ο Μηχανικός έγραψε: Υπερβολές... Άκου μπήκε στο μαγαζί μου μέσα από κλειστά ρολά με το Lada και του το έβαψα κιόλας.
Ενα φρεσκαρισματάκι στο χρώμα του έκανα, δεν ήθελε κάτι παραπάνω. Μια χαρά ήταν το αμαξάκι...΄Ώχου αδερφεεεέ... Τι τα σκαλίζεις συνέχεια και τα θυμάσαι...
Άβαταρ μέλους
By vengas
#8597 δλδ οι πατεράδες τους τους άφησαν όταν ήταν 18 χρονών να πάνε μόνοι στην Ευρώπη :s_omg
πρέπει να ήταν πολύ λογικά παιδιά για να τους εμπιστευτούν να κάνουν τέτοια περιπέτεια :s_smile
Άβαταρ μέλους
By markvag
#8716 Πού 'σαι ρε krus;;;;;;;;;; :s_yahoo
Άβαταρ μέλους
By kouk
#8776
kubiak έγραψε:Θα έπρεπε να γίνει συλλογή τέτοιων ιστοριών, ένα νήμα αποκλειστικά με τέτοιες ιστορίες...

Υπήρχε το "Αληθινές Ιστορίες". Το φέρνουν σιγά σιγά τα παιδια
Άβαταρ μέλους
By vasilis 1200101
#8798 Εκπληκτική ιστορία! Πες μου ότι ο Θανάσης, ήταν απέναντι απ' το 9ο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας... Αυτό μόνο!
Άβαταρ μέλους
By mirage
#8834 Πάνε χρόνια που το είχα διαβάσει αυτό το ΕΠΟΣ! :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#8840
kubiak έγραψε:Θα έπρεπε να γίνει συλλογή τέτοιων ιστοριών, ένα νήμα αποκλειστικά με τέτοιες ιστορίες...
kouk έγραψε:Υπήρχε το "Αληθινές Ιστορίες". Το φέρνουν σιγά σιγά τα παιδια

Δεν πρέπει να χαθούν τέτοιες ιστορίες.
Επίσης, θα πρότεινα το νήμα με τις ιστορίες να είναι αυτούσιο χωρίς σχόλια, για σχολιασμό θα μπορούσε να υπάρχει άλλο νήμα...
Άβαταρ μέλους
By Jesus
#9234
mirage έγραψε:Πάνε χρόνια που το είχα διαβάσει αυτό το ΕΠΟΣ! :s_rofl


Ναι όντως!! Πολύ ωραία εμπειρία όπως επίσης και η γραφή.

Εντωμεταξύ, ο Σπύρος τα θυμάται χείροτερα απο όσο ήταν στην πραγματικότητα...
16οι τερμάτισαν τελικά, όχι 21οι :s_smile

Χάλκινο πήραν Έλληνες πάντως...
meanwhile στη θεση 40.. :s_omg
Άβαταρ μέλους
By Chris
#9279
kubiak έγραψε:
kubiak έγραψε:Θα έπρεπε να γίνει συλλογή τέτοιων ιστοριών, ένα νήμα αποκλειστικά με τέτοιες ιστορίες...
kouk έγραψε:Υπήρχε το "Αληθινές Ιστορίες". Το φέρνουν σιγά σιγά τα παιδια

Δεν πρέπει να χαθούν τέτοιες ιστορίες.
Επίσης, θα πρότεινα το νήμα με τις ιστορίες να είναι αυτούσιο χωρίς σχόλια, για σχολιασμό θα μπορούσε να υπάρχει άλλο νήμα...

Αυτό έκανα, το κλείδωσα, αλλα δεν ξέρω αν έκανα καλά, πιστέυω πως έτσι απλά θα πάει στον πάτο, και κανείς δεν θα το θυμηθεί για να βάλει μια νέα ιστορία. Αν ήταν ξεκλείδωτο και σχολιάζατε ελεύθερα όλο και κάποιος θα έπαιρνε την απόφαση να γράψει