Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#377251 Λοιπον.! :adminpower:

Επειδη ΑΡΚΕΤΑ ανεχτηκα τις ΑΗΘΕΙΣ επιθεσεις :x προς το προσωπο του Γρηγοριου Κικιζα στο Μερκοτοπικο σχετικα με τα ΣΟΥΒλακια, Γρηγοριε J.K. Κικιζα, σε βγαζω σαν τον Μπουρουσαγκα τετ α τετ με τους μυρωδιαδες.

ΤΟΥΣ ΜΥΡΩΔΙΑΔΕΣ.




































https://www.car.gr/9157197-jeep-wrangler-yj

Εικόνα

:omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:


ΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


:s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout


Εικόνα

:s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout


ΤΟ ΔΙΚΑΣΑΝ. :superman: :superman:


Εικόνα

Καταλαβαινεις τι εχει γινει εδω περα :help: :help: :help: :help:


το αυτοκινητο εχει μοτερ 5.2 V8
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#377282 Ρε τι παράγει η Φιλιππιάδα!
Απορία που έχω από τον στρατό: Πώς ακριβώς δουλεύουν τα "κάρα"?Εννοούν κλείδωμα διαφορικού ή κάτι άλλο?

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#377293
Anonymous Founder έγραψε:Κλείδωμα διαφορικών είναι.

Αυτό τους έλεγα και εγώ και άκουγα κάτι εξηγήσεις ότι αποσυνδέεται το σασί και δεν ξέρω εγώ τι από τους οδηγούς
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#377294 Καμία σχέση. Το σασί δεν αποσυνδέεται όταν κλειδώσεις τα διαφορικά, αυτό είναι άλλη πατέντα που βάζουν στις αναρτήσεις για να κερδίζουν βαθμούς ελευθερίας.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#377364 Εχει γινει FEΑ αναλυση στις κολλησεις και φυσικα NDT με τις πλεον συγχρονες μεθοδους

< >
Άβαταρ μέλους
By elvet
#385025 :lipsealed:
Περιγραφή

2017 ..To Άλφα Έχει περάσει κτεο, έχει καινούργια λάστιχά, έχει κάνει το μεγάλο σέρβις στο μοτέρ, καινούργιο ψυγείο μηχανής , καινούργια όλα από κάτω ακρομπαλα κ,τ,λ Φοράει εξάτμιση ζάντες αμοτρισερ .το αμαξά είναι καθαρό ατρακαριστο 2016 βάφτηκε από την άρχει. Κόκκινο, Μην παίρνεται για ανταλλαγεί, και ούτε η τιμή κατεβαίνει είναι μοναδικό μες στην Ελλάδα !! Ατμοσφαιρικούς κινητήρας 2,500L TDM 6 κύλινδρος Q4 200IP .. Μονό σε γνώστες δίνεται θέλει χεριά καλά !!! Δίνεται και για Αντίκα ..
https://www.car.gr/9692894-alfa-romeo-alfa-155
Άβαταρ μέλους
By JBT
#393687 Κοιτάζεις χοντακια ε; :innocent: