Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#416628 Πέρσυ είχα ένα corsa. Φέτος θα είναι κάτι ανάμεσα σε corsa,yaris,polo.
Στήν τιμή περιλαμβάνοντε τα εξής:

1)Ελεύθερα χλμ.

2)ΦΠΑ24%

3)Μικτή ασφάλεια με απαλλαγή 200,00 Ευρο

4)Οδική βοήθεια

5)Παράδοση/Παραλλαβή

 Προσοχή:Ζημίες που θα γίνουν σε Ελαστικά και γενικά σε κάτω μέρος του αυτ/του απο κακή χρήση δεν καλύπτοντε απο καμία ασφάλεια!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#416633 πολύ καλη είναι η τιμη.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#416687
vasilis έγραψε:Καλή είναι, αλλά ίσως ήταν καλύτερα να κατέβαινα με το δικό μου. Πιο φθηνά νομίζω θα έβγαινε


σιγουρα θα εβγαινε πιο φτηνα, εαν εχεις κατι σε Juke π.χ. η ψηλοτερο, 3 χρονια εχω παει παντου στη Κρητη με 4 ατομα και δεν εχει κ..λωσει πουθενα και δεν εχει "βρει" πουθενα...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#416879
PeterPan έγραψε:Είναι μια φλούδα λαμαρίνα, πιστεύω στα άκρα της οξυγονοκόλλησης θα σκουριάσει σύντομα...
Επίσης στο αμάξωμα φαίνεται επίσης η οξυγονοκόλληση... θα βάλω φωτο...


< >


Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα

Πρώτη φορά ανοίγοντας ντεπόζιτο άκουσα τον ήχο από την εξαέρωση της βενζίνης... δεν ξεπρω αν ευθύνονται οι 35 βαθμοί Κελσίου ή η τάπα που φαίνεται να είναι απολύτως αεροστεγής...


< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#416909 Ωραία σαγιονάρα :lol:

Το πορτάκι βασικά εντυπωσιακά πολύπλοκο χωρίς λόγο, του κάνω ένα ωραίο cost reduction άμα λάχει.

Ολα τα συστήματα είναι σφραγισμένα εδώ και χρόνια, μήπως ήταν γεμάτο φουλ;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#416916 που είναι οι ''οξυγονοκολλησεις''?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#417004 Αυτό μάλλον εννοεί ο Πέτρος:
Εικόνα

Αλλά αυτό είναι η μαστίχα στεγανοποίησης. Δεν ξέρω αν η φωτο το δείχνει χειρότερα από όσο είναι, αλλά φαίνεται άσχημα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#417008 αυτό που ειπα και εγω,αρμοκολλα πολυουρεθανης,το εχουν όλα τα αυτοκίνητα.Σε καποια είναι πιο στρωμενη καλυτερα,σε καποια αλλα όχι. Δεν εχει διαφορα σε κατι,αρα μονο οπτικα.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#417108
drdino έγραψε:Ωραία σαγιονάρα :lol:

Το πορτάκι βασικά εντυπωσιακά πολύπλοκο χωρίς λόγο, του κάνω ένα ωραίο cost reduction άμα λάχει.

Ολα τα συστήματα είναι σφραγισμένα εδώ και χρόνια, μήπως ήταν γεμάτο φουλ;

Η σαγιονάρα είναι για να βλέπει ο Busso ... 8-9 χρόνια μετρά κ ακόμα ακάθεκτη... φοιτητής ήμουν όταν την είχα πάρει...

O Κωνσταντίνος κατάλαβε τί εννοώ... έβαλα κ εγώ μια φωτογραφία...
Δεν παίζει ρόλο στην ασφάλεια αλλά παρόλα αυτά οπτικά δε μου αρέσει...
Εκεί που δείχνει το βέλος έχει μαζέψει χώμα

Εικόνα´


< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#417271 αυτό που εβαλες δεν δειχνει προχειροδουλειά παντως. Σκονη εκει μεσα πιανουν όλα τα αυτοκίνητα,ειτε εχουν περισευμα αρμοκολλας ειτε όχι.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#417600
dimviii έγραψε:αυτό που εβαλες δεν δειχνει προχειροδουλειά παντως. Σκονη εκει μεσα πιανουν όλα τα αυτοκίνητα,ειτε εχουν περισευμα αρμοκολλας ειτε όχι.

+1
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#417610 Μονο μη δει ο Πέτρος φώτο από τα μαρσπιε του Clio και το χώμα που μαζεύουν...

.