Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#653409 sixt αεροδρομιο Ηρακλειου
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#653412 Για Χίο που κοίταζα τέλη Αυγούστου στη hertz για πσκ έβγαινε 140κατι νομίζω! Καμία άλλη πρόταση εκει;
Άβαταρ μέλους
By nikos
#653423
224v έγραψε:Στη Κρήτη από που νοικιάζουμε αμάξι για καμιά 10 μέρες, οικονομικό φυσικά δλδ τύπου γιαρις???

< Note >
Μπες στο site της surprise. 3 χρόνια που κατεβαίνω κάτω έχεις από τις καλύτερες τιμές.
Παλιά έκλεινα μέσω ryanair αλλά τελευταία ακριβηνε
Άβαταρ μέλους
By 224v
#653442 Ευχαριστώ θα το ψάξω σήμερα Κυριακή... Για 4 άτομα ίσως βολεύει αεροπλάνο και νοικιαρικο αντί καμπίνα και καράβι και το αυτοκίνητο.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#653450
Dimitris_P έγραψε:Για Χίο που κοίταζα τέλη Αυγούστου στη hertz για πσκ έβγαινε 140κατι νομίζω! Καμία άλλη πρόταση εκει;
Τόσα άλλα νησιά υπάρχουν....
Εγώ είχα νοικιάσει από ένα Dokay Rent a Car στο λιμάνι της Χίου, μια Picantαρα τιμια. Γύρω στα 20€.

Όλα τα τριγύρω θέλαν πιστωτική και ήταν ο μόνος που δεχόταν και χρεωστική κάρτα.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#653486
nikos έγραψε:
224v έγραψε:Το i20 10 μέρες 188!!! Σωστό νομίζω κόστος.

< Note >
Που έκλεισες τελικά? Εγώ νοικιάζω πάντα το φτηνότερο μικρο
Στο surprice!!! Έκλεισα αλλά θα είμαστε 2 ζευγάρια οπότε το ι20 είναι απαραίτητο... για τα μπαγκαζια 10 ημερών. ..
Εύχομαι να είναι σε καλη κατάσταση το όχημα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By bebes
#653514
224v έγραψε:Ευχαριστώ θα το ψάξω σήμερα Κυριακή... Για 4 άτομα ίσως βολεύει αεροπλάνο και νοικιαρικο αντί καμπίνα και καράβι και το αυτοκίνητο.

< Note >

224v έγραψε:Το i20 10 μέρες 188!!! Σωστό νομίζω κόστος.

< Note >

400€ εχει το καραβι πηγαινε ελα με καμπινα και αυτοκινητο.
Ποσο εχουν τα αεροπορικά;
Στα 188€ του νοικιαρικου δεν θα βάλεις + την έξτρα ασφάλεια;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#653537 Το καράβι έχει 250 το ζευγάρι σε τετρακλινη καμπίνα. Το κάνουμε κάθε χρόνο παίρνοντας και Αυτοκίνητο. Λόγω κονοϊού τώρα λέμε αεροπλάνο. Όχι φυσικά την ασφάλεια δεν την πληρώνω.... Πότε όπου έχω νοικιάσει και στο εξωτερικό φυσικά, δεν ασφαλιζω πέραν του third party.
Tα αεροπορικά βγήκαν ,περίπου 70 το άτομο με τις προσφορές.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#653541 Ναι!!! Προσωπικά δεν το πιστεύω, σαν πρόβλημα με τον ιό στο καράβι!!! Αλλά οι στρατηγοί της παρέας το είδαν έτσι. Βέβαια βγαίνει και λίγο πιο φτηνά με αυτές τις τιμές.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By bebes
#653544
224v έγραψε:Το καράβι έχει 250 το ζευγάρι σε τετρακλινη καμπίνα. Το κάνουμε κάθε χρόνο παίρνοντας και Αυτοκίνητο. Λόγω κονοϊού τώρα λέμε αεροπλάνο. Όχι φυσικά την ασφάλεια δεν την πληρώνω.... Πότε όπου έχω νοικιάσει και στο εξωτερικό φυσικά, δεν ασφαλιζω πέραν του third party.
Tα αεροπορικά βγήκαν ,περίπου 70 το άτομο με τις προσφορές.

< Note >

ετσι όπως τα γράφεις, συμφερει το αεροπλάνο και το νοικιαρικο
Δεν φθείρεις και το αυτοκινητο σου :iconcool:

Εμεις ειμαστε 5 άτομα, δεν βρηκα αρκετα φτηνα εισιτήρια με το αεροπλάνο ωστε να είναι απλώς κοντά η τιμή.
Επιπλέον, θα εχουμε το αυτοκίνητο σαν ντουλάπι, σκέφτομαι να παρω και καμια ξαπλώστρα μαζί :lol:

Εχουμε φοιτητικό και παιδικο εισητήριο, + κατι εκπτώσεις για τρίτεκνους, ισως γι'αυτο βγήκε <400€ το πηγαινελα με καμπίνα.
Παω με ΑΝΕΚ στο Ηράκλειο και επιστρέφω με ΜΙΝΩΑΝ απο τα Χανιά