Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#748885 Αγαπητοί φίλοι,
με πολλή χαρά κι υπερηφάνεια, 22 χρόνια μετά το παρθενικό μου ξεκίνημα στον χώρο (ως μέλος της ιδρυτικής συντακτικής ομάδας του ελληνικού Autocar), ήρθε η ώρα για κάτι δικό μου. Θα χαρώ να με τιμήσετε με την ανάγνωσή σας και τα καλοπροαίρετα σχόλια, για να γίνω καλύτερος. Δυνατό σημείο οι ειλικρινείς δοκιμές, μόνο εδώ (και στη Φαμπιάτου) θα διαβάσετε την πλήρη αλήθεια, χωρίς φιλτράρισμα. Βλέποντας τι γράφουν οι υπόλοιποι, μπορώ να σας εγγυηθώ ότι παίζει πολύ λιβάνισμα και στρογγύλεμα.
https://cartalk.gr/

Νομίζω ότι το φόρτε του είναι ο υπολογιστής, όχι το κινητό.
Επίσης, η σελίδα είναι κατά 98% έτοιμη, αλλά κι αυτό θα διορθωθεί εντός των προσεχών ημερών και στο κάτω-κάτω, δε θα μας κόψει τα φτερά. Καλή ανάγνωση.

Feel free να το κοινοποιήσετε σε φίλους και γνωστούς.

ΥΓ. Πολλές ευχαριστίες στα μέλη που έσπευσαν να στηρίξουν την προσπάθεια, παρουσιάζοντας τα οχήματά τους. Σας ευγνωμονώ. Και βέβαια, περιμένουμε με ανυπομονησία τα οδοιπορικά του Jim Clark. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#748893 Bookmarked..

Καλορίζικη με πολλές δοκιμές!!!

< >
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#748896 Καλη αρχη με δύναμη και δημιουργία - bookmarked και απο εμένα!

2 πρωτες παρατηρησεις που μου χτυπησαν, σιγουρα ειναι ευκολο να σιδερωθουν
πανω δεξια ενα πεδιο που γραφει απλα Header Banner, θες να μας πεις κατι για τον Hulk?
στο tab που εχω ανοιχτο σε Mozilla, διπλα απο το Αρχικη - CarTalk.gr φορτωνει ενα εικονιδιο με W σαν της φαου βε, ειναι του wordpress?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#748912 καλη αρχη Δημητρη!
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#748917 Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Είναι το 2% που δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα. Κανονικά, θα έπρεπε να περιμένω 2-3 μέρες να λυθούν τα ζητήματα από τον web designer, αλλά δεν είχα υπομονή. Και social θα φτιάξομε, ό,τι θέλει ο λαός!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#748923 Καλοτάξιδο Δημήτρη λίγη υπομονή και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους...

.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#748924 Καλή διασκέδαση Δημήτρη!

< >
Άβαταρ μέλους
By Tsardas
#748927 Καλή αρχή. Ωραία αισθητική χωρίς πολλά πολλά.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#748928 Καλή αρχή Σάμπα. :iconcool:

Πέρα από αυτό, για μένα σημασία έχει να μείνεις αδιάβλητος στα συμπεράσματά σου.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#748929
Dimsabas έγραψε:Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Είναι το 2% που δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα. Κανονικά, θα έπρεπε να περιμένω 2-3 μέρες να λυθούν τα ζητήματα από τον web designer, αλλά δεν είχα υπομονή. Και social θα φτιάξομε, ό,τι θέλει ο λαός!

:lol: :lol: :lol:
Μυρτώ Σαμπαζιώτη

Μοντέλο σε φωτογραφίσεις χώρων αποσκευών αυτοκινήτων, το επάγγελμα του μέλλοντος! Το κακό με τη Μυρτώ είναι ότι η δική της ανάπτυξη θα κάνει τα πορτ-μπαγκάζ να φαίνονται όλο και μικρότερα, μήνα με τον μήνα. Αν μελλοντικά δείτε τα οχήματα να αυξάνονται υπέρμετρα σε διαστάσεις, ξέρετε ποια θα κατηγορήσετε! Έλκεται από τις ηλιοροφές και διατυπώνει σαφή γνώμη για το αν αξίζει να αγοραστεί ή όχι.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#748931 Καλή αρχή!
Προσωπική παντα άποψη, θα κατεβαζα όλες τις φωτογραφίες της Μυρτώς απο το site για λόγους που νομιζω είναι σχετικά προφανείς.


< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#748936 Καλή αρχή να ευχηθώ και εγώ!

(έχω κάποια θεματάκια με το δίκτυό μου αυτό το φεγγαράκι, αλλά θα στρώσει σύντομα)