Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#839195 Ναι, άντε χαμηλά 7άρια. Εκτός 8+ με 8.5....
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#840549 ΔΟΚΙΜΗ
Jeep Compass e-Hybrid, ένα Jeep που προτιμά την άσφαλτο από το χώμα, νιώθει πιο άνετα στο στροφιλίκι παρά στην κροκάλα κι είναι φειδωλό στο πρατήριο.

https://cartalk.gr/jeep-compass-e-hybrid/
Άβαταρ μέλους
By HighFidelity
#849104 Όχι, απλώς ο τίτλος θυμίζει. Εσύ είχες πει παλιότερα πως έβαζες συχνά λίγο click bait τίτλους, μην θυμώνεις!
Πάω στο site σου να δω αν έχεις ανεβάσει κάτι.
Άβαταρ μέλους
By HighFidelity
#849106 A, OK ! Αναμένω εντυπώσεις λοιπόν, η γνώμη σου μετράει.
:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By red_monster
Dimsabas έγραψε:R.I.P. παραδοσιακοί κατασκευαστές.Εικόνα

Τον είδα τον μάστορα της wheelyou.gr στην παραλαβή της Τρίτη. Πρέπει να πήρε 1-2 από δαύτα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
Dimsabas έγραψε:Δύο σίγουρα, ίσως και τρία.

Κουμπιά φλας (στο clio έχω στην ίδια θέση το χειρισμό του CC) και χειρισμό κίνησης D-R-Ρ συνηθίζεις στο πρώτο τέταρτο. Αυτό που δεν συνηθίζεις αν προέρχεσαι από πιο παλιό αυτοκίνητο είναι η τρομερή ησυχία :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
red_monster έγραψε:

Κουμπιά φλας (στο clio έχω στην ίδια θέση το χειρισμό του CC) και χειρισμό κίνησης D-R-Ρ συνηθίζεις στο πρώτο τέταρτο. Αυτό που δεν συνηθίζεις αν προέρχεσαι από πιο παλιό αυτοκίνητο είναι η τρομερή ησυχία :lol:

Παρελαβες; Με γεια.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
PaNick67 έγραψε:
red_monster έγραψε:

Παρελαβες; Με γεια.

Ευχαριστώ, ευχαριστώ !
Επιφυλάσσομαι για φωτογραφίες μόλις προλάβω να το οδηγήσω :lol:

Επειδή και εγώ στην παραλαβή το είδα πρώτη φορά δια ζώσης :lol: , να πω ότι αν και φαίνεται πιο πιασάρικο από το υφιστάμενο, θεωρώ ότι ως σχήμα είναι πιο generic και δεν θα γεράσει τόσο αρμονικά. :iconcool:
Τελευταία επεξεργασία από red_monster και 14 Δεκ 2023, 19:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#849167 @ red_monster: Καλοτάξιδο!!!! :inlove: :inlove: