Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#775036 Ταξιτζής με Tesla; Λίγη μουρμούρα για τις μπαταρίες που "θα χρειαστούν αντικατάσταση" (κι ας ξέρεις ότι είναι αθάνατες) και τσουπ, να το φιλοδώρημα.

https://cartalk.gr/odigos-uber-triplasi ... ase-tesla/
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#775196 Ειδα γραφατε τις προαλλες για τη σταση σου στο φορουμ. Προσωπικα εχεις παρει πολλα κλικ απο μενα. Οταν δω πιασαρικο τιτλο... κλικ. Πολλες φορες σκεφτηκα μαλιστα "καλη φαση για μενα που βαριεμαι να ψαχνω σε 10 σαιτς καθε μερα για κανενα πικαντικο νεο να τα βλεπω μαζεμενα".

Αλλα οπως ειπαν κι αλλοι χρηστες, καπου το παραχεσες κι αγγιξες τα ορια του σπαμ :s_tongue

Παντως κανεις καλη δουλιτσα φιλε! Μακαρι σε καποια φαση να υπαρχει κι οικονομικο οφελος απο την ιστορια :s_wink
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#775223 Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι. Όταν με ρωτούσαν τι θέλω να κάνω όταν μεγαλώσω, από παιδάκι έλεγα ότι ήθελα "να γράφω στους 4 Τροχούς". Αυτοί μόνο υπήρχαν τότε.
Τελικά κατέληξα στο Autocar και στο Drive, κάνοντας πραγματικότητα το παιδικό μου όνειρο. Όλα αυτά πριν 20 χρόνια. Αν τότε μου έλεγες ότι κάποτε θα έχω κάτι "δικό μου", θα σε θεωρούσα τρελό. Ας είναι καλά η τεχνολογία, που μου δίνει τη δυνατότητα.

Οπότε το οικονομικό όχι μόνο δεν είναι αυτοσκοπός, ίσα ίσα που το έχω ξεγραμμένο. Αν όμως θέλετε να βοηθήσετε τη σελίδα να βγάλει τα έξοδά της (δεν το έχει καταφέρει ακόμα), απλώς ανοίγετε καμιά διαφήμιση από αυτές που σας βγάζει η Google μες στη σελίδα (όταν μπαίνετε από κινητό). Ακόμα κι αν δε σας ενδιαφέρει. Είναι ο δεύτερος καλύτερος τρόπος για να την ενισχύσετε. Ο πρώτος είναι μισή καλή κουβέντα, το χειροκρότημα που λένε.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#775240 Κακό μπελά βρήκαν οι Κινέζοι: το σύστημα που παρακολουθεί την κόπωση του οδηγού μπερδεύεται από το σχήμα των ματιών τους και τους θεωρεί κοιμισμένους.

https://cartalk.gr/kinezoi-den-apokoimi ... kra-matia/
Άβαταρ μέλους
By g8777
#775287
Dimsabas έγραψε:Όσο γερνάει, τόσο ομορφαίνει! Στα 55 της, παραμένει κουκλάρα!

Εικόνα


Σαμπα πρεπει να κανουμε μια κουβεντα.