Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#774781
Dimsabas έγραψε:Δεν έχω τις άπειρες πικάντικες ιστορίες για να βγάζω 5-6 κάθε μέρα. Ας αρκεστούμε λοιπόν στο οξύμωρο ότι οι μόνες εισαγωγικές που ΔΕ δίνουν τα αμάξια φουλαρισμένα είναι η Suzuki (από μέση ως 3/4) κι η Jaguar (μέση αυστηρά).
Και για να μην παρεξηγηθώ, αντιλαμβάνομαι αφενός ότι είμαστε σε πολύ δύσκολους καιρούς. Με πανάκριβο καύσιμο και μηδενικά έσοδα για τις αντιπροσωπείες. Αφετέρου ότι είμαι ο τελευταίος τροχός της αμάξης, δε νομίζω οι Τροχοί να παίρνουν τις Jag με το ντεπόζιτο στη μέση. Εγώ πρέπει να θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό και μόνο που μου δίνουν τέτοια κοσμήματα.
Και βέβαια, δεν έχουν καμία υποχρέωση να τα δώσουν γεμάτα και καθαρά. Άλλωστε, όλοι τα επιστρέφουν βρώμικα και με λαμπάκι. Το λέω για να μην παρεξηγηθώ.
Η σουζ μας έχει παραδώσει τρία καινούρια αυτοκίνητα χωρίς νερό για τους υαλοκαθαριστήρες, έλεος!
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#774789 Δεν έχει χρειαστεί να ρίξω νερό. Η αλήθεια είναι ότι τα δημοσιογραφικά είναι τόσο καθαρά, έτυχε να τα πάρω όλα ξηρούς μήνες, οπότε για τα πιτσιλιστήρια τους δε γνωρίζω. Τα παρέλαβες από τον Σφακιανάκη στη Βουλιαγμένης;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#774818 Αλλά είναι η Πατουλαινα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#774843 Η τιμή στα άστρα δλδ. Μία χαρά ονομάζεται έτσι λοιπόν...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#774849
edmond έγραψε:Η τιμή στα άστρα δλδ.

:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#774936
edmond έγραψε:Η τιμή στα άστρα δλδ. Μία χαρά ονομάζεται έτσι λοιπόν...
Η έξυπνη ατάκα σου ενσωματώθηκε στη λίστα με τα μειονεκτήματα. Σε μερσώ!


Σε άλλα νέα:
Αφού δεν προέκυψε το Focus RS πρώτης γενιάς με υγραέριο, το Cartalk.gr βρίσκει για εσάς ένα ονειρικό ST, με εμφάνιση που θα ξελογιάσει.

https://cartalk.gr/angelia-pou-chazevou ... domada-12/
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#774969
Dimsabas έγραψε:Δεν έχει χρειαστεί να ρίξω νερό. Η αλήθεια είναι ότι τα δημοσιογραφικά είναι τόσο καθαρά, έτυχε να τα πάρω όλα ξηρούς μήνες, οπότε για τα πιτσιλιστήρια τους δε γνωρίζω. Τα παρέλαβες από τον Σφακιανάκη στη Βουλιαγμένης;
Κορφιάτη στην Καλλιθέα.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#774971 Μάλιστα. Μακάρι να είναι μόνο αυτά.

Σε άλλα νέα, ένα αφιέρωμα στα 20 χρόνια του λατρεμένου RS6:

Κι οι παντρεμένοι έχουν ψυχή! Το Audi RS6, η χαρά του οικογενειάρχη, κλείνει τα 20!

https://cartalk.gr/audi-6-20-chronia-te ... eneiarchi/