Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#564761
alexm έγραψε:
Α και ένα focus ii

.


Τελικά δεν με γελούσαν τα μάτια μου... Είδα ένα τέτοιο φευγαλέα αυτές τις μέρες, αλλά λέω δεν μπορεί... δεν είδα καλά... Τελικά καλά είδα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By alexm
#564763
markvag έγραψε:
alexm έγραψε:
Α και ένα focus ii

.


Τελικά δεν με γελούσαν τα μάτια μου... Είδα ένα τέτοιο φευγαλέα αυτές τις μέρες, αλλά λέω δεν μπορεί... δεν είδα καλά... Τελικά καλά είδα...
Καλά τελευταία έχω δει πολύ άκυρα περιπολικά. Το focus είναι νορμάλ.

Είδα accord 7ης γενιάς στη Σίνδο, και το αγαπημένο όλων μας, ένα golf iv καγκουρεμενο

.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#564768
markvag έγραψε:
Τελικά δεν με γελούσαν τα μάτια μου... Είδα ένα τέτοιο φευγαλέα αυτές τις μέρες, αλλά λέω δεν μπορεί... δεν είδα καλά... Τελικά καλά είδα... :lol:


Μάλλον το χουν στο ΑΤ Δωδεκανήσου γιατί το πετυχαίνω συχνά σε εκείνη την περιοχή.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#564783
alexm έγραψε:
markvag έγραψε:
alexm έγραψε:
Α και ένα focus ii

.


Τελικά δεν με γελούσαν τα μάτια μου... Είδα ένα τέτοιο φευγαλέα αυτές τις μέρες, αλλά λέω δεν μπορεί... δεν είδα καλά... Τελικά καλά είδα...
Καλά τελευταία έχω δει πολύ άκυρα περιπολικά. Το focus είναι νορμάλ.

Είδα accord 7ης γενιάς στη Σίνδο, και το αγαπημένο όλων μας, ένα golf iv καγκουρεμενο

.


Κατασχεμένα και δωρεές. Απλό. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#564786
elteo έγραψε:
alexm έγραψε:
markvag έγραψε:
alexm έγραψε:
Α και ένα focus ii

.


Τελικά δεν με γελούσαν τα μάτια μου... Είδα ένα τέτοιο φευγαλέα αυτές τις μέρες, αλλά λέω δεν μπορεί... δεν είδα καλά... Τελικά καλά είδα...
Καλά τελευταία έχω δει πολύ άκυρα περιπολικά. Το focus είναι νορμάλ.

Είδα accord 7ης γενιάς στη Σίνδο, και το αγαπημένο όλων μας, ένα golf iv καγκουρεμενο

.


Κατασχεμένα και δωρεές. Απλό. :iconcool:


Αυτό σκέφτομαι κι εγώ... λόγω φτώχειας μάλλον έχουν αρχίσει οι καταδρομικές στον ΟΔΔΥ... :lol: Και καλά κάνουν βέβαια...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#564807 Αν δεν ντρέπεστε που σας αρέσουν αυτά τα περιπολικά, νομίζω ότι υπάρχει θέμα για τα αυτοκίνητα των σωμάτων ασφαλείας.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#564903
kostis20 έγραψε:Μερικά πρέπει να είναι και δωρεές από ξένες χώρες.


< A3003 >



Το 2013 οι Γαλλοι μας δωρισαν αυτα (κυκλοφορει ενα, στην Λ.Βασ Σοφιας συνηθως θα το δειτε, ανηκει στην Τροχαια)...:
Εικόνα


Επισης απο το Κοσσοβο μας ηρθαν αυτα:
Εικόνα
Εχουν δοθει σε ΟΠΚΕ...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#564906 Συνεχίζω να μη βλέπω ντροπή και γούστο να συνυπάρχουν.

Μπορεί κάποιος mod να πάρει τα άσχετα και να τα κάνει σχετικά εδώ: https://www.petrolheads.gr/viewtopic.php?f=8&t=296 ;

Ευχαριστώ.


Τι έγινε νέοι; Ξύπνησα μνήμες; Χτύπησε καμπανάκια το κλείσιμό μου; :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#564984
elteo έγραψε:Τα Toyota 4runner τα πήρε κυρίως ο Στρατός.
Στη θέα τέτοιων οχημάτων κρύβεσαι μην τυχόν και σκάσει μύτη απ το πουθενά κανας Ταξίαρχος!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#565240
gianik έγραψε:
kostis20 έγραψε:Μερικά πρέπει να είναι και δωρεές από ξένες χώρες.


< A3003 >



Το 2013 οι Γαλλοι μας δωρισαν αυτα (κυκλοφορει ενα, στην Λ.Βασ Σοφιας συνηθως θα το δειτε, ανηκει στην Τροχαια)...:
Εικόνα



Εικόνα

:)

Επίσης υπάρχει και focus mk3

Εικόνα