Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#665164 Το δικό μου είναι screenshot. Πήγαινε στο ποστ του GB παραπάνω που έχει το βίντεο. Άντε για να σε βγάλω από τον κόπο, το βάζω παρακάτω:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#665166 τώρα δεν θέλω άλλο, ξενέρωσα με τα κόλπα σου
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#665174 Η δουλειά είναι εξαιρετική, μόνον η προσπάθεια οικονομίας (diesel) του Puntolord με την 320d στο Nurburgring στέκεται στο ίδιο επίπεδο κατά την ταπεινή μου γνώμη. Κρίμα που το πόνημα αυτό έχει χαθεί και δεν μπορούμε να το απολαύσουμε.
Προτείνω να γραφτούν οι συμφορουμίτες subscribers στο κανάλι για να στηρίξουμε την προσπάθεια.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#665179
Anonymous Founder έγραψε:
drdino έγραψε:Βόλτα είναι φυσικά, θα ήταν επικίνδυνο να κανει κάτι αλλο. Φαίνεται κι από τη θέση οδήγησης.

Εικόνα
:s_biggrin
Εγώ θα το λεγα σβέλτη, άλλος γρήγορη. Αυτό που ισχύει είναι ότι σε δημόσιο δρόμο με κίνηση δε μπορείς να πας σε ρυθμούς πίστας, ανάβασης.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By JBT
#665180 εγώ θα γίνω συνδρομητής μονάχα στον πιπινοσσ και στον χρονομέτρησ

τέλος :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#665181
panos2171 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:
drdino έγραψε:Βόλτα είναι φυσικά, θα ήταν επικίνδυνο να κανει κάτι αλλο. Φαίνεται κι από τη θέση οδήγησης.

Εικόνα
:s_biggrin
Εγώ θα το λεγα σβέλτη, άλλος γρήγορη. Αυτό που ισχύει είναι ότι σε δημόσιο δρόμο με κίνηση δε μπορείς να πας σε ρυθμούς πίστας, ανάβασης.

< Note >




+1
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665183

Από έναν μη YouTuber
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#665191
Anonymous Founder έγραψε:Η δουλειά είναι εξαιρετική, μόνον η προσπάθεια οικονομίας (diesel) του Puntolord με την 320d στο Nurburgring στέκεται στο ίδιο επίπεδο κατά την ταπεινή μου γνώμη. Κρίμα που το πόνημα αυτό έχει χαθεί και δεν μπορούμε να το απολαύσουμε.
Προτείνω να γραφτούν οι συμφορουμίτες subscribers στο κανάλι για να στηρίξουμε την προσπάθεια.

Σε ευχαριστώ πολύ. Όταν είναι να πουλήσω το εβο θα έχεις πάλι προτεραιότητα.


< >
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#665199 Ασχετο comment αλλα αυτο που μερικοι δεν γραφουν στο φορουμ γιατι ειναι αηδιασμενοι και το που αναφερθει ελαχιστα το ονομα σας γραφετε αμεσως να το κοιταξετε. Οποιος ειναι αηδιασμενος αδιαφορει και απεχει πραγματικα δεν κοιταει απο κλειδαροτρυπα.

Τελος ασχετου comment.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#665201
Giuseppe Busso έγραψε:

Από έναν μη YouTuber


:s_omg :s_omg :s_omg

αυτό είναι αμάξι! καλό το μιτσουμπίσι για τα λεφτά του αλλά πορσε δε θα γίνει ποτε. Και βλέπω το πας τάπα.

μια συμβουλή μόνο, μάλλον συνοδηγός σου είναι κάποιο παιδάκι ή κοπέλα και βλέπω φοβάται, κουνάει το κινητό συνέχεια. άλλη φορά βάλε κάποιο φίλο σου ή στερέωσε την κάμερα στο τζάμι :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#665209 Διαλειμμα για διαφημισεις



:s_tongue