Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#542683 Όλα τα Υ μου άρεσαν και τα έχω οδηγήσει. Ιδιαίτερα με το Y10 Fila και το Υ elefantinoκάτι κυκλοφόρησα αρκετά. Ακόμα και το τελευταίο. Μέσα έξω πανέμορφα. Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από cosneo και 17 Οκτ 2018, 10:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#545335 Ε τι; Ωραίο είναι.

Γιατί να ντρεπόμαστε για κάτι που μας αρέσει;

Εμένα πάλι μου άρεσε, εξωτερικά, το παλιό Megane Coupe

Εικόνα

Αντίθετα, δεν μ'αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ όμως, το JUKE
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#545344
Anonymous Founder έγραψε:Εικόνα
Εικόνα
Εγώ δεν ντρέπομαι, αλλά ξέρω πως πολλοί θα ντρέπονταν στην θέση μου! :lol:
Το πρώτο και παλιότερο το είχα και ήταν απίθανο αμαξάκι.
Το δεύτερο, θα μείνει απωθημένο. Παραμένει ένα από τα καλύτερα αμαξάκια πόλης που έχω οδηγήσει, ακόμη και με σημερινά στάνταρντ.
:inlove:



Είναι δυνατόν να ντρέπεσαι για ένα από τα πιο αρμονικά και όμορφα σουπερμινι. Η πρώτη γενιά είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ
Άβαταρ μέλους
By markvag
#545359 Διαβάζοντας αυτό το θέμα χαίρομαι ιδιαίτερα... Δεν είμαι εγώ ο μοναδικός ανώμαλος... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#545361 Εντωμεταξυ η συγκεκριμενη Χ5 ειναι η ομορφοτερη ολων, δεν υπαρχει κανενας λογος να ντρεπεται κανεις.

Dimitris_P έγραψε:Εμένα πάλι μου άρεσε, εξωτερικά, το παλιό Megane Coupe

Εικόνα

Αν εσυ ντρεπεσαι τι να πω εγω που το ειχα κιολας :lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#545441 Μια χαρά όμορφο είναι το Μεγκανακι.
Άλλα προβλήματα είχε...
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#545443 3.5 χρονια, δυο προβληματα θυμαμαι..τα μακτρα που ειχαν τοποθετηθει απο το εργοστασιο αναποδα (βασικα τα μπρατσα τους), και το κομπρεσερ του A/C που δεν δουλευε..και τα δυο στην εγγυηση. Τιποτα απολυτως αλλο δεν ειχε βγαλει...Τωρα αν θεωρουμε προβλημα το σχεδον οριζοντιο τιμονι, συμφωνω, αλλα ειναι αλλη ιστορια :lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#545446 Περίπου τόσο το είχαμε κι εμείς, ίσως 2,5 χρόνια.
Κι εμάς χάλασε το a/c και ΆΠΕΙΡΟΙ πολλαπλασιαστες... Από μηνών...