Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#542492
REALZEUS έγραψε:Βλέπω ότι παίζει πολύς σαδομαζοχισμός στο φόρουμ... :whistlink:

Προσωπικά δεν ντρέπομαι γιατί δεν αρέσκω κάποιο, κατά γενική ομολογία, άσχημο-περίεργο αυτοκίνητο. Θα έπαιρνα όμως μερικά από αυτά για τις άλλες αρετές τους (π.χ. Ignis 4x4), αλλά θα ήξερα ότι έχουν κάτι άσχημο πάνω τους. :lol:


Όλοι έτσι νομίζουμε μέχρι να μιλήσουμε για αυτό με άλλους. :lol:

Π.χ. ο cosneo που ποιεί τη Nissan θεωρεί την BMW 3GT ως σχέδιο χρυσή τομή. Οι υπόλοιποι τη θεωρούμε τομή στις φλέβες.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#542509 Αμα εχεις μεγαλώσει στο τοξικό νεφος της Θεσσαλονικης ο πολύς καθαρός αερας σε πειραζει.
Να σου θυμισω, 3αρα compact και Clubman.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#542510
mirage έγραψε:Κι εγώ το θεωρώ χρυσή τομή! Να κάνω την Datsun?


Εικόνα

You're dead to me.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#542587
funkyreverend έγραψε:... θεωρεί την BMW 3GT ως σχέδιο χρυσή τομή. Οι υπόλοιποι τη θεωρούμε τομή στις φλέβες.


Την 5GT εννοείς. Επιβλητικό και αρχοντικό αυτοκίνητο.
Εικόνα
Φαντάσου με να λέω με στόμφο ότι έχω "Μπε Εμ Βε Πέντετριανταπεντε άι Γκραντ Τουρίσμο Εξ ντραιβ"!
Η 3GT μου ήταν πολύ μιζερη σαν σχέδιο. Την μπερδευα και με την 3 Gran Coupe και τζάμπα θα πήγαινε και η ντροπή ...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#542590
drdino έγραψε:
mirage έγραψε:Κι εγώ το θεωρώ χρυσή τομή! Να κάνω την Datsun?


Εικόνα

You're dead to me.
Clubman.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#542679
italakias έγραψε:Εικόνα


Γιατί ρε συ να ντρέπεσαι για το Focus; Για μένα αυτό και το 206 είναι τα πιο ελκυστικά και εύπεπτα συνολικά "προχωρημένα" σχέδια. Δεν νομίζω κάποιος να τα θεωρεί άσχημα. "Γούστα" είπε βέβαια η μαϊμού και κατάπιε το σαπούνι, αλλά αν κάποιος είναι τυφλός και δεν έχει αισθητική, δεν φταίμε εμείς. :lol:

@cosneo
Σόρι, μπέρδεψα τα αριστουργήματα. :lol: H Gran Coupe πάντως είναι η 4αρα.

@mirage
Από τον αποπάνω τα περίμενα, εσύ θα χριστείς επίτιμος πρόεδρος του τόπικ. :lol:

Πολύ multipla βλέπω να παίζει... :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#542680 Εικόνα
Εικόνα
Εγώ δεν ντρέπομαι, αλλά ξέρω πως πολλοί θα ντρέπονταν στην θέση μου! :lol:
Το πρώτο και παλιότερο το είχα και ήταν απίθανο αμαξάκι.
Το δεύτερο, θα μείνει απωθημένο. Παραμένει ένα από τα καλύτερα αμαξάκια πόλης που έχω οδηγήσει, ακόμη και με σημερινά στάνταρντ.
:inlove: