Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#565367 Ελήφθη. Να υπενθυμίσω βέβαια ότι τα τελευταία οκτώ χρόνια οδηγώ το συγκεκριμένο τουτούνι:

Εικόνα
Σχεδόν οτιδήποτε θα ήταν άπγκρέηντ. ^ΒΤW είμαι οντόπιξ, ντρέπομαι αλλά μ'αρέσει. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#565373
diplomat έγραψε:Ελήφθη. Να υπενθυμίσω βέβαια ότι τα τελευταία οκτώ χρόνια οδηγώ το συγκεκριμένο τουτούνι:

Εικόνα
Σχεδόν οτιδήποτε θα ήταν άπγκρέηντ. ^ΒΤW είμαι οντόπιξ, ντρέπομαι αλλά μ'αρέσει. :inlove:
Αν βρεις Ε36 στην κατάσταση του δικού σου να την πάρεις, αλλά να παίξεις και Τζόκερ μαζί
Εκτός αν αποφάσισες να γίνεις κανγκουρας

Για NC, μαζί σου.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#565421
funkyreverend έγραψε:Όμως, παραδέχομαι την Chrysler για την ριζοσπαστική (τελείως λάθος λέξη για την περίσταση) προσπάθεια.


Ενίοτε έχουν εκλάμψεις ταλέντου, όπως το Prowler ή το Crossfire που γράφει ο cosneo (χίλιες φορές πιο ενδιαφέρον σχεδιαστικά από την αδιάφορη SLK στην οποία βασίζεται). Παρεμπιπτόντως, πέτυχα ένα Crossfire τη Παρασκευή στη Κρήνη.

funkyreverend έγραψε:Δεν θα ντρεπόμουν για αυτά, κάθε σχέδιό του βέβαια με ξένισε αρκετά στην αρχή. Κατέληξαν όμως αρκετά διαχρονικά.

I beg to differ, ειδικά η 6άρα δεν γέρασε με χάρη και αυτό φαίνεται στη τιμές των μεταχειρισμένων.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#572584
Επιβλητική εμφάνιση, εξαιρετική πρόσοψη.
Μ' αρέσει πολύ ακόμα και σε άσπρο με Mpack (αν είναι Mpack), δύο χαρακτηριστικά που δεν πολυσυμπαθώ.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#572585
cosneo έγραψε:
Επιβλητική εμφάνιση, εξαιρετική πρόσοψη.
Μ' αρέσει πολύ ακόμα και σε άσπρο με Mpack (αν είναι Mpack), δύο χαρακτηριστικά που δεν πολυσυμπαθώ.Εικόνα


Ε δεν το λες κι αυτοκίνητο ντροπής....ειδικά μπροστά πολύ ψαρωτικο....


< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#572593 Κι εγώ θα ντρεπόμουν... :oops: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#572624
mirage έγραψε:Cosneo το T-Roc cabrio που ετοιμάζεται το εχεις πάρει πρέφα ε;
Εικόνα

Και ειδα ενα παρομοιο πριν λιγο οπως γυρναγα σπιτι και αναρωτιομουν τι αμαξι ειναι :oops:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#572665
cosneo έγραψε:
Επιβλητική εμφάνιση, εξαιρετική πρόσοψη.


Εικόνα

Αντε και στο επόμενο ΜΥ με μπαλένες από φάλαινα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#572672 Αίσχος.
Μετά τα skoda και τα suzuki, άλλη μια εταιρεία που δεν έχει μοντέλο να βλέπεται
Η επόμενη είναι η Citroën (βλέπεται, ακόμα, το απλό c3)