Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#564927 Τα περί περιπολικών κλπ μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο θέμα. [Mod]

viewtopic.php?f=8&t=296&start=180
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#565203 Βρίσκω ότι έχουν εξαιρετικό χιούμορ οι PT lovers σαν άνθρωποι. :lol:

Όμως, παραδέχομαι την Chrysler για την ριζοσπαστική (τελείως λάθος λέξη για την περίσταση) προσπάθεια.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#565296 Πολύ ωραίο το 300C. Θα το επέλεγα κιόλας σαν Lancia "troll" edition.

Αγαπημένο μου:
Εικόνα
Για μενα απο τα πιο κυριλέ και κιμπαρικα κουπέ ή κάμπριο.

.
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#565302
cosneo έγραψε:Πολύ ωραίο το 300C. Θα το επέλεγα κιόλας σαν Lancia "troll" edition.

Αγαπημένο μου:
Εικόνα
Για μενα απο τα πιο κυριλέ και κιμπαρικα κουπέ ή κάμπριο.

.


Αυτό μάλιστα!!!!Και νομίζω πως δεν είναι αμάξι ντροπής..Ίσα ίσα...


< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#565345 Κάθε φορά που μπαίνω σε αυτό το τοπικό, έχω έναν φόβο για το τι θα δω... :lol:
Η 6άρα και η 7άρα του Bangle μπήκαν, ή κανείς δεν έχει φτάσει σε τέτοιο επίπεδο ακόμα; :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#565351
REALZEUS έγραψε:Κάθε φορά που μπαίνω σε αυτό το τοπικό, έχω έναν φόβο για το τι θα δω... :lol:
Η 6άρα και η 7άρα του Bangle μπήκαν, ή κανείς δεν έχει φτάσει σε τέτοιο επίπεδο ακόμα; :whistlink:


Δεν θα ντρεπόμουν για αυτά, κάθε σχέδιό του βέβαια με ξένισε αρκετά στην αρχή. Κατέληξαν όμως αρκετά διαχρονικά.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#565355 Πάτερ, εκτός από την Ποιμαντική, τελειώσατε και την Σχολή Τυφλών; :lol:

Κάθε φορά που βλέπω ένα από αυτά τα ανοσιουργήματα, θέλω να πάρω μια βαριά και να τα "σουλουπώσω" λιγάκι. Χειρότερα αποκλείεται να γίνουν. :lol:
Ήμουν στην Αγγλία όταν είδα πρώτη φορά την καινούρια 7άρα του, μόλις βγήκε μετά την κομψή Ε38. Σοκαριστικά άσχημη, ειδικά από πίσω. :omg: Ευτυχώς μετά από λίγο πέρασε μια Jag XJ και τα μάτια μου γλίτωσαν από το κάψιμο που ένιωθα...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#565361 Εικόνα

Θα μολογήσω κυριακάτικο και ντερμπιάτικο χωρίς γκσύλο. :lipsealed: Μου αρέσει και η μισή ντροπή* δική σας.
Βασικά, δίνω στον εαυτό μου περίπου δύο με δυόμισι χρόνια για να ανοίξω τοπίκιον με τίτλο "μεταμνημονjακό roadster". :lipsealed:

*Για την κουπέ έκδοση δε ντρέπομαι καθόλου, αλλά λογικά θα παιχτεί το Ε36/7 δρομολόγιο.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#565363 :lol:

Για το συγκεκριμένο πείραμα η αρχή (πρώτη δοκιμή/επαφή) θα γίνει ή εκεί ή σε μιάτα. Δεν υπάρχει μέση λύση, αλλά είπαμε, ας του δώσουμε 2 με 2.5 μάηδες.