Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#728256 Δίαβαζα πρόσφατα την παρακάτω είδηση

DOCUMENTS SHOW AMAZON IS AWARE DRIVERS PEE IN BOTTLES AND EVEN DEFECATE EN ROUTE, DESPITE COMPANY DENIAL

και αναρωτηθηκα κατα ποσο η ουρηση εν κινησει ειναι ενα συνήθες φαινομενο που για ευνοητους λογους δεν κουβεντιαζεται στα φορα ή αποτελει σπανια περιπτωση ανθρωπων με δυσλειτουργια (προφανως) του ουροποιητικου συστηματος.

Θα ηθελα να σπασουμε τα ταμπου και να διεξαγουμε μια πολιτισμενη, ωριμη συζητηση, απ οτι φαινεται υπαρχει μια ολοκληρη αγορα εκει εξω με βοηθηματα τοσο για αντρες:

Εικόνα

οσο και για γυναικες

Εικόνα

οσο και για unisex (τι διαολο σεξουαλικος αυτοπροσδιορισμος ειναι αυτο παλι;)

Εικόνα

( στο Walmart παρακαλω :iconcool: )

Δεν θα ντραπω να παραδεχτω οτι μου εχει συμβει 2-3 φορες μετα απο μπυρες / νερα , κολλημενος σε κινηση :oops:

Βοηθηματα σαν τα πανω δεν ειχα ουτε εχω, ευτυχως υπηρχε μπουκαλι νερου στο αυτοκινητο (το μικρο) , το αφησα αναμεσα στα ποδια μου στο πατωμα και ξαλαφρωσα διακριτικα, καπως ετσι:

Εικόνα

(ειμαι απο τους ανατομικα τυχερους , εχω διαβασει για απιστευτες ταλαιπωριες απο καποιους πιο "φυσιολογικους" αντρες που εσπασαν σπονδυλο για να μην φαινονται απο τους διπλανους).

Εσεις εχετε αντιμετωπίσει παρομοιο θέμα; Αν ναι πώς το διαχειριστηκατε; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#728260 Υποψιαζομαι οτι στο 5008 που πεφτουν τερμα πισω τα καθισματα θα ειναι παιχνιδακι για σενα . Σου εχει συμβει ποτε Κιλο;
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#728261
g8777 έγραψε:
Εικόνα

ειμαι απο τους ανατομικα τυχερους , εχω διαβασει για απιστευτες ταλαιπωριες απο καποιους πιο "φυσιολογικους".

:lol: :lol: :lol: :thumbsup:

Προσωπικά δεν μου έχει τύχει, αλλά θυμάμαι περίπτωση γνωστού μου που βρήκε και αυτός την λύση με το μισόλιτρο μπουκαλάκι νερού. Το κακό ήταν ότι δεν του έφτασε :lol:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#728282
alexandros.K έγραψε:Εγω τον βγαζω απο το παραθυρο . Ή αν εχει ηλιοροφη το αμαξι,απο εκει. Ξεπλενω και το πισω τζαμι :s_dunno
Αμαλάχει βοηθάς και την πυροσβεστική σε καμιά φωτιά τριγύρω; :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#728286
Dimsabas έγραψε:Στον βασικό εξοπλισμό των μοντέλων Long Range.Εικόνα


απιστευτο,μεχρι και στο μπουκαλι εχει διαφορα το χρωμα απο το καπακι σε σχεση με το μπουκαλι.Και ο αρμος στο καπακι σαν να χασκει.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#728287
kubiak έγραψε:
alexandros.K έγραψε:Εγω τον βγαζω απο το παραθυρο . Ή αν εχει ηλιοροφη το αμαξι,απο εκει. Ξεπλενω και το πισω τζαμι :s_dunno
Αμαλάχει βοηθάς και την πυροσβεστική σε καμιά φωτιά τριγύρω; :lol:

Οχι γιατι αμα αδειασω , προσπαθουν να με γεμίσουν και το αποφευγω :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#728289
alexandros.K έγραψε:
kubiak έγραψε:
alexandros.K έγραψε:Εγω τον βγαζω απο το παραθυρο . Ή αν εχει ηλιοροφη το αμαξι,απο εκει. Ξεπλενω και το πισω τζαμι :s_dunno
Αμαλάχει βοηθάς και την πυροσβεστική σε καμιά φωτιά τριγύρω; :lol:

Οχι γιατι αμα αδειασω , προσπαθουν να με γεμίσουν και το αποφευγω :lol: :lol:
:svivhaha: :svivhaha: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#728292 Ωραίες ιδέες για 3d printing τα παραπάνω.. δεν κάνω μεγάλε διαδρομές αλλα θα σχεδιάσω κανα custom ανατομικό μοντελάκι να βρίσκεται.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#728295