Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#561513 Αυτό αποκλείεται . Η fiat έχει 5-6 προδιαγραφές και βάζεις ότι μάρκα θέλεις . Δε μπορεί να σε υποχρεώσει μόνο selenia , γι'αυτό και ο Παπάζογλου είναι νόμιμος .
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#561514 https://www.oilspecifications.org/fiat.php

https://www.opieoils.co.uk/c-3544-fiat- ... e-oil.aspx
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 19 Ιαν 2019, 00:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#561516 Σε αντιπρόσωπο που ρώτησα, μου είπε οτι τα Castrol (αν δεν απατώμαι) του Παπάζογλου δεν αναγνωρίζονται. Δεδομένης της τόσο μικρής διαφοράς δεν το έψαξα παραπάνω να πω αμαρτία μου. Δεν έχω χρόνο να το ψάξω

Ευχαριστώ για τα info :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#561517 Και τους πίστεψες;
Άβαταρ μέλους
By corsair
#561520
JimClark έγραψε:Η μαμά προδιαγράφει σελένια κ μόνο . Τέσπα δεν ασχολούμαι, γιατι αν βαλεις επιστροφή μέσω πιστωτικής 3% στη μαμά αντιπροσωπία, το ποσό ειναι το ίδιο...



Η fiat προτείνει selenia αλλα θα δεχτεί οτι πληρεί τις προδιαγραφές που ορίζει.

Οπερ σημαινει βαζεις οτι γουστάρεις.

Οσον αφορα τις εγγυησεις... αν το αμαξι σου φαινεται ΟΚ, τοτε προσπερνας τους εξουσιοδοτημένους και πας αλλου. Αν το φοβάσαι οτι θα σκορπίσει, τα σκας στην αντιπροσωπεια και ολα καλα.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#564428 Περιμένοντας την άδεια :)
Το πρόγραμμα λέει από Ορεστιάδα ως Γιάννενα με πολλά ενδιάμεσα

Εικόνα

Εικόνα

Οι προσεκτικοί θα δουν οτι το σήμα πάνω στο χιονότοιχο ταιριάζει με την πίσω γωνία του αμαξιού :lol: :lipsealed:
Εικόνα

Εικόνα

Απλές φωτογραφίες του being there.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#564546 Πολιτσές όλες. Μετά την κλειστή έξοδο για Κατάρα, στο πλατώ.

Η χιονομπουμ φωτό είναι στο κατέβασμα για λίμνες Αώου. Το οποίο είχε κάπου 40 50 πόντους χιόνι και είχε πατηθεί μόνο από snowmobiles.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#564567 Την πρώτη φορά που το είχα δει το μέρος, πάλι από δικές σου φωτογραφίες ήταν. Με τον Τιράντα τότε!
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#567988 Επιστροφή μετά από άλλη μια 1000άρα χλμ στα Δυτικά αυτή τη φορά. Ξεχωρίζω αυτήν :roll:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#567997 ειναι άσφαλτος ανάμεσα στους δείκτες. Σε σημεία έπεσα σε φάση που περνούσε χιονοθίνη (ανεμοσούρι), ακόμα και οι δείκτες δε φαινόταν. Εκεί απλά γύρισα πίσω...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#568022 1360 m λέει το g. earth

εντωμεταξύ, ίδιο σημείο, 3 μέρες πριν ... :lol:

Εικόνα