Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#554976 Διάφορα σκόρπια μαζέματα, ελπίζω τα επόμενα κλικ να έχουν πιο χειμωνιάτικα backgrounds...

Ξανθό ή καστανό;
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Από το προχθεσινό ταξιδάκι, μισοανοιχτή πόρτα, κεσεδάκι κάτω, κανονικές συνθήκες φωτο-πατέρα :lol:
Εικόνα

Εικόνα

Και μερικές σημερινές
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#557232 Πρώτα λευκά κλικ, πολύ βιαστικά

Εικόνα

Εικόνα

Της ίδιας μέρας κάποια 100 χλμ πιο μακρυά από τα χιόνια
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#557582 Της ίδιας λογικής με υπέροχους ουρανούς. Χρόνια πολλά.

Τρελές καταναλώσεις
Εικόνα

Εικόνα

Άθως στο βάθος
Εικόνα

Λεπτομέρειες
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#558779 Ω ναι!

Πάμε!

Τα της 1η μέρας,

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Μπαίνοντας στη χωμάτινη που ακομα ανεβαίνει το βίδεο
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#558814 Πολυ ωραία
Εκεί που φαίνεται να σταματάνε οι ροδιές ειναι εκεί που κόλλησε;;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#558929 Ντάξει και το 4wd βοηθά σε ορισμένα σημεία τοσο στο ρυθμό κίνησης οσο και σε ανηφορες.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#558944 Ευχαριστώ. Τα γυναικόπαιδα δεν ήταν παρόντα και στις 2 φάσεις. Εννοείται τους αρέσει, απλά αν ήμασταν όλοι μαζί θα ήταν μόνο 1η μέρα που έπεφτε φρέσκο και οχι σε χωματόδρομο. Και ναι η 4κίνηση βοηθάει περισσότερο από ό,τι όσο φαίνεται στο τελικό αποτέλεσμα, κυρίως για διατήρηση φόρας, διατήρηση σταθερής τροχιάς σε μια στροφή χωρίς πρόσφυση κτλ.

Και του σημερινού έπους. Ναι πήγα δουλειά, τους σήκωσα, καλύτερα τους "φτυάρισα" όλους, ανοιξαμε καναμε χαβαλέ, εξυπηρετήσαμε 2 3 γενναίους και όλα καλά.

Σε σημεία οι συνθήκες ήταν "να σφίγγεσαι λίγο". Ανεβάζω βίδεο με κάποια σημεία.

Καθάρισμα (ναι ξέρω θέλει κ το πάνω μέρος, δεν πιστεύω κανείς να διαμαρτυρήθηκε)
Εικόνα

Μπάσιμο στην περιφερειακή. 4.30 ειχε μονο αλατιέρες. Black ice...
Εικόνα

Είσοδος στη Μουδανιων
Εικόνα

Στην αρχή της ανηφόρας καρδίας είχε όχημα αστυνομιας οπου ελέγχανε για αλυσίδες / χειμερινά. Εδώ είμαι μετά το κομμάτι της ανηφόρας Καρδίας, το οποίο μετά την εξοδο για Καρδία, στο πρατήριο καυσίμων το χιόνι ήταν >10 πόντους σε όλο το οδόστρωμα και άρχισε να κάνει θίνες.
Εικόνα

Εικόνα

Ψυχεδελικές καταστασεις. Λίγο πριν έξοδο Μεσημέρι, πριν τον Καΐσση
Εικόνα

Εικόνα

Έξοδος Μεσημερίου
Εικόνα

Εικόνα

"αντι" έξοδος Σωζόπολης στάση για... #1
Εικόνα

έξοδος Ν. Τρίγλιας, αρχισε να φαίνεται μαύρο στο δρόμο
Εικόνα


Προσπεράστηκαν μονο 2 οχήματα και στο δρόμο ήμουν παρέα με ένα φιέστα που σε ένα σημείο που το είδα ίσως να παιδευόταν πέρασα μπροστά του και "άνοιγα δρόμο". Ναι σε σημεία φτυάριζα κιολας. disclaimer κατα τα γνωστά, κανένα όχημα δεν κινδύνευσε από τα φωτογραφικά μου.

Για τους ανήσυχους, η κατανάλωση όλου αυτού του κατεβάσματος ήταν 6.2 λτ/100. :lol: