Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#469242 Ξενοφων, τα ειπες ολα τα σοψυχα σου πιστευω, (η μηπως οχι ακομα??), με συγκινησες οπως και ολους τους αλλου ςεδω μεσα πιστευω. Ειμαι σιγουρος οτι με το επομενο οχημα θα καταφερεις ακομη περισσοτερες διαδρομες και φωτογραφιες απο οσες εβγαλες μεχρι τωρα, και θα μας συγκινησεις ακομα περισσοτερο... :iconcool:

:metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By fot
#469243 Πολύ συγκινητικό και όμορφο! Με το καλό να έρθει το επόμενο Ξενοφών. Οι φωτογραφίες είναι μάλλον για σεμινάριο.

Το όνομα Τιράντας πως προέκυψε;


< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#469255 Ευχαριστώ για τα σχόλιά σας!! :s_drinks

Μερικές σύντομες απαντήσεις.

224v, οχι , αυτό είναι το προοίμιο μόνο. Υπάρχει το 3μερές χρονο-αφιέρωμα με πάμπολλες φώτος και κάποιες "ανέκδοτες" ή και γνωστές περιπέτειες, που με καλύτερο φωτοαφιέρωμα και αφήγηση / εξιστόρηση θα γραφτούν όταν έρθει η ώρα τους.

Νίκο, ζήσαμε το μικρό σκληροπυρηνικό διλιτράκι (όσο ανώτερο ειναι ένα clio RS), αλλά πάμε για άλλα!

Γιάννη, συμφωνώ με τα λεγάμενά σου όσο δίκαιο και να ακούγεται το ποστ σου, τίτλο δεν αλλάζω όμως. :lol:

Kyr80 , με "η" ρε συ. Δεν είναι γαμίζω :lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα, ευχαριστώ σας όλους, η συνέχεια είναι εκεί έξω, τα ταξίδια θα συνεχίσουν να γίνονται, απλά έχω τη φάση που μου περνάει η περίοδος τώρα και σιγο-ψήνεται η πιθανότητα για κάτι νέο (δεν ξέρω όμως το πότε χρονικά). Τα άτιμα τα "κουκιά" που είπε ο φίλος Γαλάτης.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#469258
fot έγραψε:
Το όνομα Τιράντας πως προέκυψε;


απο τις δυο φαρδιες λευκες ριγες σαν τιραντες.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#469259
JimClark έγραψε:
Νίκο, ζήσαμε το μικρό σκληροπυρηνικό διλιτράκι (όσο ανώτερο ειναι ένα clio RS), αλλά πάμε για άλλα!


εσυ θελεις πετρελαιο.Να δουμε και καμια φωτογραφια της προκοπης απο Πελοποννησο. :lol:
Αμα ερθεις Πελοποννησο,εχω σπιτι στο νομο Αρκαδιας που καθετε αδειο ολο το χρονο, πλην 20 μερες το καλοκαιρι. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#469260 ωπ ναι, αυτό ακριβώς. Εγώ τον αποκαλούσα και "χοντρό" (παρατσούκλι που δώσαν τα ανήψια όταν τον είδαν από ψηλά να είναι κατσουλιασμένος σε σχέση με τα άλλα αμάξια).

Έδιτ:
Ναι, το επόμενο θα είναι not RealZeus approved, δλδ Ντήζελ.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#469265 Φαντάζομαι χρειάζεσαι και κάτι έστω και ελαφρώς ψηλωμένο, για μεγαλύτερη άνεση σε κανέναν χωματόδρομο... :hmmm:

Λογικό το ντήζελ πάντως, με τα χλμ που κάνεις.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#469266
JimClark έγραψε:Έδιτ:
Ναι, το επόμενο θα είναι not RealZeus approved, δλδ Ντήζελ.


ετοιμασου για Παρνωνα Ταυγετο οδοιπορικο. Το σπιτι ειναι στα 40 χλμ απο κορυφη Παρνωνα.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#469267 Σε καλό δρόμο είσαι και συ :lol: :metalo:

Ας αφήσουμε την παραφιλολογία, θα υπάρξει νήμα με το νέο πιθανό ενδιαφέρον.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#469271
JimClark έγραψε: θα υπάρξει νήμα με το νέο πιθανό ενδιαφέρον.


Έτσι μπράβο, γιατί κανα-δυό πήραν αμάξι χωρίς να το συζητήσουμε 136 μήνες και σε 1698 σελίδες και έπεσε warn! :rtfm: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By fot
#469330
JimClark έγραψε:Σε καλό δρόμο είσαι και συ :lol: :metalo:

Ας αφήσουμε την παραφιλολογία, θα υπάρξει νήμα με το νέο πιθανό ενδιαφέρον.

Εσένα θα πρέπει να σου βρούμε κατι που να ποζάρει καλα. Τόσες φωτό θα βλέπουμε...


< >