Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#528599
REALZEUS έγραψε:
pipinos1976 έγραψε:REALZEUS έγραψε:
Φυσικά εξαρτάται από το όχημα.

120 με οποιοδήποτε όταν δεν υπάρχει βιασύνη.
160 με το μικρό όταν υπάρχει βιασύνη.
200 με το μεσαίο όταν υπάρχει βιασύνη.
200+++ με το μεγάλο όταν υπάρχει βιασύνη.


Μήπως το μικρό είναι Ferrari και το μεγάλο πύραυλος; διαφορετικά κάποιο από αυτά, αν θυμάμαι καλά, είναι Focus. Τεράστια διαφορά με το Astra...


Άνθρωπέ (τρόπος του λέγειν), είσαι εντελώς φρενοβλαβής; ΜΕ ΚΟΥΟΥΤΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΚΑΝ; ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΚΗ!!!


Δεν με ενδιαφέρει η συμμετοχή σου στην συγκεκριμένη περίπτωση, ούτε το κάνω για να πω κάτι εναντίον σου. Ίσα ισα. Ανεβάζω κάτι που έγραφες σε άλλο forum ως παράδειγμα. Αυτό που έγραψες θεωρείται μεμπτό για αυτό εδώ το forum και περιμένω να δω αντιδράσεις. Αν υπάρξουν αντιδράσεις, τότε θα ξέρουμε ότι οι χρήστες είναι αμερόληπτοι, αφού για ίδιες παραβάσεις έχουμε ίδιες αντιδράσεις. Αν δεν υπάρξουν αντιδράσεις, τότε θα είναι πλέον αποδεδειγμένο ότι οι επιθέσεις είναι καθαρά προσωπικές και, όπως στους μύθους του Αισώπου, οι δικαιολογίες είναι απλά προφάσεις και σκόπιμες αλλαγές θέματος για ευνόητους λόγους. Συγγνώμη αν το κείμενό σου έγινε εργαλείο στα χέρια μου, αλλά δεν μπορεί να δέχομαι επίθεση γιατί πήγα με 150 με το Astra και εσύ να δηλώνεις 160 με το Focus και να θεωρείται φυσιολογικό. Ίδια αυτοκίνητα είναι, μην λέμε ό,τι θέλουμε.

Για τις προσβολές κάνω πως δεν βλέπω. Για τις νομικές κινήσεις είμαι εδώ διαθέσιμος όποτε θες.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#528601 Τζι, εμείς αγαπιόμαστε, δεν θα στραφώ ποτέ νομικά εναντίον σου, καρδούλα μου!!! :inlove:

Εκεί που γύρισα από μπύρες, πίτσες και λουκουμάδες, μου ήρθε ξαφνικά ειδοποίηση ότι μπλέχτηκα σε άσχετη συζήτηση και με κουόταρε ο χρήστης pipinos1976, με τον οποίον ουδέποτε είχα συνομιλία. Ε να μην τα πάρει ο Ζευς στην κράνα και να αρχίσει τους κεραυνούς;;; :rant:


Περάσαμε όμορφα πάντως:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


@pipinos1976, επιφυλάσσομαι κάθε νόμιμου δικαιώματός μου.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#528613
pipinos1976 έγραψε:
DAP έγραψε:
pipinos1976 έγραψε:Αφού έχετε δίκιο σε όλα τί να λέμε τώρα; Αριστεροί που εξυπηρετούν συμφέροντα εταιρειών, αλλά παραμένουν πιστοί ιδεολόγοι. Γνωρίζετε τα πάντα, αλλά δεν τα λέτε. Μόνο που τώρα θα είστε μόνοι και θα δούμε τι ψάρια πιάνετε.

Βέβαια το ότι ο δικός σας μιλούσε για loops και illumination είναι μια σαφής ένδειξη γνώσης... Γράψε, λοιπόν, όσο θες. Βλακείες θα γράψετε, σχετικά με το θέμα ΠΟΤΈ.

Γεια σας κορόιδα...


Χαιρε ΚΑΙΣΑΡ τα κοροιδα σε χαιρετουν........

Αν και νομιζω οτι θα ξαναγραψει μιας και το ζητα ο κωλος του το μεγαλειο...Ενας εξυπνος αναμεσα σε κουτους.....


Ένας που δεν σταματά να μαθαίνει ανάμεσα σε αρνητές της γνώσης. Κολλημένους κομματικά. Και μόνον το γεγονός ότι στα βιβλία γράφουν για την αδελφούλα τον Χαράρι και αυτόν έχω χρησιμοποιήσει στο παρελθόν σε πολλές απαντήσεις, αλλά επειδή τις γράφω εγώ κάνουν επίθεση λέει πολλά για την αντικειμενικότητα χρηστών και forum.

Ο δικός σου κώλος θα μας πεις τι ζητάει όμως; γιατί βλέπω ότι το τραβάς και μετά θα λένε ότι εγώ σου έκανα επίθεση.

Ευχαριστώ.


Να που πριν αλεκτωρ λαλισει ο κος πιπινος γυρισε...Δεν αντεξε μακρυα απο τα κοροιδα ουτε 48 ωρες....Και να ειναι ετοιμος να κανει επιθεση αλλα μεταφεροντας την αρχη της σε μενα.Ο παλιος πιπινος.Ολο οι αλλοι φταινε.Οι αλλοι αρχιζουν πρωτοι ,οι αλλοι τον ειρωνευονται,οι αλλοι ολα.....
Αυτος μονο να μεταφερει τη γνωση του ειναι σε αυτο το φορουμ.Κατι σαν την ηρωιδα του Ψαθα στο πιο εκλεπτισμενο.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#528616
REALZEUS έγραψε:Τζι, εμείς αγαπιόμαστε, δεν θα στραφώ ποτέ νομικά εναντίον σου, καρδούλα μου!!! :inlove:

Εκεί που γύρισα από μπύρες, πίτσες και λουκουμάδες, μου ήρθε ξαφνικά ειδοποίηση ότι μπλέχτηκα σε άσχετη συζήτηση και με κουόταρε ο χρήστης pipinos1976, με τον οποίον ουδέποτε είχα συνομιλία. Ε να μην τα πάρει ο Ζευς στην κράνα και να αρχίσει τους κεραυνούς;;; :rant:


Περάσαμε όμορφα πάντως:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


@pipinos1976, επιφυλάσσομαι κάθε νόμιμου δικαιώματός μου.
Που σερβιρουν τέτοιους λουκουμάδες;
Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
By mirage
#528620 Αν ειναι λουκουμαδες με laser θα θεωρηθει διαφήμιση. Αλλα αν διαθέτεις τα specs τους θα εισαι ΟΚ λογικά.

Παρακαλώ
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#528621 α) 11,33 cm σε διάμετρο.
β) Μέλι και καρύδια.
γ) Μερέντα αραιωμένη.

Περνάω το τεστ; :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#528623
REALZEUS έγραψε:α) 11,33 cm σε διάμετρο.
β) Μέλι και καρύδια.
γ) Μερέντα αραιωμένη.

Περνάω το τεστ; :lol:


Πως να περασεις ρε αφου ηρθαν οι λουκουμαδες και η μπυρα ειναι ακομα στο ( μεγαλο ) ποτηρι..... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#528627 Γαμάνε οι λουκουμάδες!
Οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας
Άβαταρ μέλους
By Stilskin
#528630 Ξέρουμε αν πριν τα διόδια στο Κιάτο με κατεύθυνση προς Αθήνα υπάρχει κάμερα; 2 χλμ. περίπου πριν. Γιατί χθες στην επιστροφή σαν να είδα φωτάκι να ανάβει και επειδή πήγαινα λίγο παράνομα όσο αφορά την ταχύτητα θέλω να δω αν θα πρέπει να περιμένω το ραβασάκι.

< Note 4 >
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#528631 Εννιά δημοσιεύσεις σχετικές με λουκουμάδες. Προς το παρόν ούτε κουβέντα για το θέμα.

Είναι ή όχι προσωπικές οι επιθέσεις, άσχετες με αυτά που γράφω, αλλά κομματικά προερχόμενες;

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#528632 Για το θέμα τώρα. Αν ο λουκουμάς είναι καλός το καταλαβαίνεις μετά από ώρα. Αν τα λάδια είναι χάλια, τότε αρχίζουν ξινίλες κτλ.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#528649
Stilskin έγραψε:Ξέρουμε αν πριν τα διόδια στο Κιάτο με κατεύθυνση προς Αθήνα υπάρχει κάμερα; 2 χλμ. περίπου πριν. Γιατί χθες στην επιστροφή σαν να είδα φωτάκι να ανάβει και επειδή πήγαινα λίγο παράνομα όσο αφορά την ταχύτητα θέλω να δω αν θα πρέπει να περιμένω το ραβασάκι.

< Note 4 >
Δεν υπάρχουν σταθερές κάμερες στην Ολυμπία Οδό. Αν δεν υπήρχε αστυνομικό μπλόκο, δεν έχεις να φοβάσαι κάτι.
Άβαταρ μέλους
By Stilskin
#528651
Anonymous Founder έγραψε:
Stilskin έγραψε:Ξέρουμε αν πριν τα διόδια στο Κιάτο με κατεύθυνση προς Αθήνα υπάρχει κάμερα; 2 χλμ. περίπου πριν. Γιατί χθες στην επιστροφή σαν να είδα φωτάκι να ανάβει και επειδή πήγαινα λίγο παράνομα όσο αφορά την ταχύτητα θέλω να δω αν θα πρέπει να περιμένω το ραβασάκι.

< Note 4 >
Δεν υπάρχουν σταθερές κάμερες στην Ολυμπία Οδό. Αν δεν υπήρχε αστυνομικό μπλόκο, δεν έχεις να φοβάσαι κάτι.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Πραγματικά μου έφυγε ένα βάρος γιατί συνδύασα το φως που είδα με το σκεπτικό σταθερής κάμερας και λέω μας τσάκωσαν.

< Note 4 >