Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#529685 Βλέπω πως το Word βγάζει σφάλμα ενεργοποίησης προϊόντος.
Αν χρειάζεσαι βοήθεια σε αυτό, μπορείς να την ζητήσεις στο ανάλογο τοπικό.
Με χαρά να βοηθήσουμε.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#529693
Anonymous Founder έγραψε:Βλέπω πως το Word βγάζει σφάλμα ενεργοποίησης προϊόντος.
Αν χρειάζεσαι βοήθεια σε αυτό, μπορείς να την ζητήσεις στο ανάλογο τοπικό.
Με χαρά να βοηθήσουμε.


Δεν ξέρω από ΙΤ γι'αυτό το βλέπεις αυτό. Είναι κάτι εξαιρετικά δύσκολο για εμένα να σπάσω το office στο netbook του 2008 που το χρησιμοποιώ για μεταφορά αρχείων και κανένα mail στις διακοπές. Θα ήθελα βοήθεια. Μπορείς να κάνεις ένα tutorial αναλυτικό για να τα καταφέρω κι εγώ;
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#529694
italakias έγραψε:Πιπινε πηρες το μηνυμα που σου εστειλα;


Το πήρα, όπως και όλο το υπόλοιπο forum. Δεν με βολεύει αυτό που γράφεις γιατί τραβάω κόσμο εδώ. Δεν θέλω να το κάνω. Θα βρω μια λύση.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#529695 @pipinos1976
Οσοι ειμαστε εγεγραμμενοι στο καναλι σου στο youtube παραμενουμε η οχι;

.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#529702
gianik έγραψε:@pipinos1976
Οσοι ειμαστε εγεγραμμενοι στο καναλι σου στο youtube παραμενουμε η οχι;

.


Δεν με απασχολεί το θέμα. Εγώ δεν διαγράφω κανένα μήνυμα, όσο παραμένει εντός της λογικής. Απλά δεν θέλω να βοηθάω το forum εφόσον δέχομαι τέτοια συμπεριφορά.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#529703
pipinos1976 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Βλέπω πως το Word βγάζει σφάλμα ενεργοποίησης προϊόντος.
Αν χρειάζεσαι βοήθεια σε αυτό, μπορείς να την ζητήσεις στο ανάλογο τοπικό.
Με χαρά να βοηθήσουμε.


Δεν ξέρω από ΙΤ γι'αυτό το βλέπεις αυτό. Είναι κάτι εξαιρετικά δύσκολο για εμένα να σπάσω το office στο netbook του 2008 που το χρησιμοποιώ για μεταφορά αρχείων και κανένα mail στις διακοπές. Θα ήθελα βοήθεια. Μπορείς να κάνεις ένα tutorial αναλυτικό για να τα καταφέρω κι εγώ;
Δεν γνωρίζω πόσο εύκολο ή δύσκολο σου είναι, είδα πως δεν είναι ενεργοποιημένο και σου πρότεινα κάτι.
Είτε εγώ, είτε κάποιος άλλος, μπορεί να σου πει πως γίνεται.
Προφανώς όχι στο παρόν τοπικό.
Το ότι είναι ένα παλιό netbook, δεν βλέπω τι διαφορά κάνει ή γιατί θα πρέπει να μας απασχολεί.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#529704 Οποίο βιογραφικό έρχεται στο γραφείο του Stefan με γραμματοσειρά άλλη της Comic sans πάει στη λίστα προτεραιότητας:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#529705
red_monster έγραψε:
Dimos911 έγραψε:Καλησπέρα έχω μια απορία πήγα σε ένα φιλαράκι Ήπειρο στο γραδικι με τράβηξε ένα ρανταρ ετρεχα με 80 όπως ελεγε o ταχογράφος αυτοκίνητου τώρα θέλω να μάθω εκεί είναι 50 δηλαδή είναι με 30 παραπάνω είμαι από Γερμανία αλλά οδηγούσα ελληνικό αυτοκίνητο με ελληνικές πινακίδες τώρα λογικά θα έρθει σπιτι στο χωριό μου ραβασάκι από την αστυνομία τώρα θέλω να μάθω θα πληρώσω και έχω γερμανικό δίπλωμα οδήγησης .. τι θα γίνει πόσα θα πληρώσω και τι άλλο μπορεί να συμβεί;


Το Γαρδικι είναι στην Θεσσαλία :iconcool:


Όπως και το Bergen δεν υπήρχε στην Ολλανδία... Απλά είχες την εταιρεία εκεί έτσι δεν είναι;
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#531109 Υπάρχουν περισσότερα του ενός Γαρδίκια (Ήπειρος, Θεσσαλία, Στερεά) και περισσότερα του ενός Bergen στην Ολλανδία. Το op Zoom πάντως είναι πολύ όμορφο για βόλτα.

Για την εταιρία δεν ξέρω και φοβάμαι να ρωτήσω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#531113
funkyreverend έγραψε:Υπάρχουν περισσότερα του ενός Γαρδίκια (Ήπειρος, Θεσσαλία, Στερεά) και περισσότερα του ενός Bergen στην Ολλανδία. Το op Zoom πάντως είναι πολύ όμορφο για βόλτα.

Για την εταιρία δεν ξέρω και φοβάμαι να ρωτήσω.
Υπάρχουν και πολλά Ζευγολατια βεβαίως βεβαίως.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#531139 + Κεφαλόβρυσο , Αράχωβα, Καρυές.
Άβαταρ μέλους
By plokami
#531676 BMW με κουρτινάκι..