Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#499347 Και στην έξοδο του κόμβου Κουβαρά από Ιονία για Αγρίνιο μπλόκο. Μου έκανε νόημα ο αστυφύλακας που βάλανε μπροστά μπροστά να σταματήσω, μόλις σταμάτησα μπροστά από τον αρχιφύλακα είδες τις πινακίδες και μου έκανε νόημα να φύγω.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#499351 Ήμουν βόλτα με το Μιατα το απόγευμα εντός πόλης και όπως βγήκα σε ένα κεντρικό δρόμο (Κεναν Μεσαρε) από μια κάθετο υπό γωνία, πέφτω πάνω σε μπλόκο. Μου κάνουν νόημα να σταματήσω και εκεί που σκεφτόμουν "γλίστρησε κατά λάθος, δεν το έκανα επίτηδες, η άσφαλτος φταίει κλπ ", ευτυχώς μάλλον δεν με είχαν δει οπότε ζήτησαν δίπλωμα , άδεια κυκλοφορίας και ασφάλεια τα οποία επιβεβαίωσαν και με τον ασύρματο. Το αστείο είναι ότι την άδεια μου την έδωσε στον προηγούμενο που είχαν σταματήσει και ευτυχώς τον πρόλαβαν την στιγμή που έφευγε.

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#499352
belgarion έγραψε:Ήμουν βόλτα με το Μιατα το απόγευμα εντός πόλης και όπως βγήκα σε ένα κεντρικό δρόμο (Κεναν Μεσαρε) από μια κάθετο υπό γωνία, πέφτω πάνω σε μπλόκο. Μου κάνουν νόημα να σταματήσω και εκεί που σκεφτόμουν "γλίστρησε κατά λάθος, δεν το έκανα επίτηδες, η άσφαλτος φταίει κλπ ", ευτυχώς μάλλον δεν με είχαν δει οπότε ζήτησαν δίπλωμα , άδεια κυκλοφορίας και ασφάλεια τα οποία επιβεβαίωσαν και με τον ασύρματο. Το αστείο είναι ότι την άδεια μου την έδωσε στον προηγούμενο που είχαν σταματήσει και ευτυχώς τον πρόλαβαν την στιγμή που έφευγε.

< >

Πρίν 2 βδομάδες στην Γερμανία έγινε και σε μένα :lol: :lol: , χιόνιζε ο δρόμος είχε χιόνι (δεν είχαν βγεί να καθαρίσουν) και βγαίνω από δρόμο διπλωμένος, μόλις ισιώνω μπλόκο :help: , είχαν σταματήσει 2 αμάξια (BMW 5er F10 και Audi A3.) και τσεκάρανε για χειμερινά λάστιχα. Μου ήρθε χαμογελαστός ο ένας και μου λέει φοράς χειμερινά λάστιχα? Του απαντώ ναί, φωτίζει με τον φακό μου λέει καλή διασκέδαση αλλά όχι στον δρόμο :lol:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#501612

https://youtu.be/KY38N4vnhzI

:s_crazy :lol:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#503823 Λειτουργει καμια σταθερη καμερα απο Θερμη μεχρι Σανη στα 2 ρευματα κυκλοφοριας;;
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#504523 Company boss used laser jammer to avoid A19 speeding ticket - and gave police the finger

Εικόνα

Φιλική προειδοποίηση για όσους νομίζουν ότι είναι υπεράνω του νόμου και παρεμποδίζουν τα Σώματα Ασφαλείας από το να κάνουν το έργο τους.



Παρακαλώ.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#504547 Χαιρετω κ καλημεριζω τον συναδελφο Zorz...
Στα ισα, ΣΤΑ ΙΣΑ κ να ξαναφαει η λουγκρα!!!



Υ. Γ
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στο Τμ. Τροχαιας North Yorkshire

.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#504553 Σκέψου ότι όλα αυτά θα είχαν αποφευχθεί αν είχε ακούσει τις συμβουλές μας και είχε αγοράσει το σωστό προϊόν.

ΣΤΑ ΙΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΑΕΙ :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By gianik
#504554 Στο petrolheads.gr δεν επιτρέπεται:

............
7. η διαφήμιση εταιρειών, εμπορικών προϊόντων, υπηρεσιών κάθε είδους χωρίς την πρότερη σύμφωνη γνώμη του Διαχειριστή του petrolheads.gr.
........


:rtfm:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#504557 οτι κ να πω ειναι λίγο... :(
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#507268 Εικόνα

Δεν είναι σύμπτωση ότι ήταν Opel Astra. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#507281 Με το υπηρεσιακο ησουν;

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#507283 Ούτε με κρασί για καύσιμο δεν πιάνει πάνω από 160 ένα Astra. Πιθανών ο άνθρωπος να ήταν 'μαρκαρισμενος ".
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#507301 Εικάζω οτι χρησιμοποίησε εσφαλμένα τεχνολογία ΛΕΙΖΕΡ-ΑΝΤΙΤΣΑΜΙΝΓΚ.

Ποιός ξέρει τί κινεζία εχει πάνω στο άστρα. Βασικά όπως λέει κι ο συνάδελφος τί νόημα έχει να έχεις τέτοια προϊόντα σε ένα Άστρα :dizzy: