Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#459142
MIXOStsi έγραψε:Τα ξέρω όλα αυτά...

Πιο πιθανό είναι να τα χει για τη μόστρα, παρά για να μπαίνει σε πίστα...
όπως και να 'χει, είναι καγκουριά και είμαι της άποψης ότι κάποια αυτοκίνητα θρύλους, δεν τα αγγίζουμε...


εάν το χρησιμοποιησεις, πρεπει να το ''αγγιξεις'',δεν γινεται αλλιως.Το θεμα είναι να επανέρχονται ευκολα στην αρχικη τους μορφη.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#459532 ισως εχει ξαναμπει,Κουμπιτσα δοκιμες Μοντε 2015 με ένα χερι στην ουσια να λειτουργει.
Εστω και σε δοκιμες,ειναι ισως το πιο ακραιο περασμα που εχω δει.Με αυτόν τον ιδιο ρυθμο περναγε ΟΛΗ τη μερα.Το γκαζι δεν το αφηνει για κανενα λογο,απλα ζυγιζει με το αριστερο στο φρενο.
Δεν υπαρχουν λογια...αξιζει να το δειτε.



https://www.youtube.com/watch?v=zZQKepbGKiI
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#459622 Άσφαλτο με πολύ καλή πρόσφυση και εμπιστοσύνη σε λάστιχα, αυτοκίνητο, συνοδηγό με bonus το ταλέντο του παρόλο το χάντικαπ που έχει από τον τραυματισμό του. Λείπει από το άθλημα και μακάρι να επιστρέψει και στην F1 αφού είναι από τους οδηγούς όπου η τρέλα περισσεύει.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#460119 Προφανώς και όταν πηγαίνεις έτσι, μια από τις παραμέτρους που εμπιστεύεσαι να αλλάξει στιγμιαία το γερό ατύχημα το έχεις στο τσεπάκι σου. Και πάλι καλά είναι και μπράβο του που κατάφερε να επανέλθει. Εντυπωσιακό το γεγονός πως δεν επηρέασε την ψυχολογία του ώστε να πηγαίνει πιο φυλαγμένα.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#460314
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#460329
dimviii έγραψε:ισως εχει ξαναμπει,Κουμπιτσα δοκιμες Μοντε 2015 με ένα χερι στην ουσια να λειτουργει.
Εστω και σε δοκιμες,ειναι ισως το πιο ακραιο περασμα που εχω δει.Με αυτόν τον ιδιο ρυθμο περναγε ΟΛΗ τη μερα.Το γκαζι δεν το αφηνει για κανενα λογο,απλα ζυγιζει με το αριστερο στο φρενο.
Δεν υπαρχουν λογια...αξιζει να το δειτε.



https://www.youtube.com/watch?v=zZQKepbGKiI


:hmmm:
Mονο εμενα μου φαινεται οτι η ταχυτητα προβολης του βιντεο ειναι υψηλοτερη απο αυτην της ληψης;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#460340 oχι οντως παιζει ένα κλικ πιο γρηγορα.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#460343 Eτσι ακριβως! :s_howdy
Στο κινητο δεν πολυφαινεται, αλλα οταν το εβαλα σε μεγαλη οθονη να το απολαυσω εκει φανηκε εντονα!
Κριμα, γιατι θα ηταν εξ ισου εντυπωσιακο για να μην πω περισσοτερο και σε νορμαλ ταχυτητα!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#460350
Y.V έγραψε:Eτσι ακριβως! :s_howdy
Στο κινητο δεν πολυφαινεται, αλλα οταν το εβαλα σε μεγαλη οθονη να το απολαυσω εκει φανηκε εντονα!
Κριμα, γιατι θα ηταν εξ ισου εντυπωσιακο για να μην πω περισσοτερο και σε νορμαλ ταχυτητα!


τατελευταια χρονια εχει αρχισει αυτή η ''μοδα'' και ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που το κανουν.
Προσπαθουν να κανουν πιο εντυπωσιακη τη δουλεια τους για τα κλικ στο γιουτουμπ? :hmmm:
Τα κανονικα βιντεο είναι μειοψηφια από αγωνες ραλλυ πλεον. :x
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#460667 εντυπωσιακοτατο καμπουμ!! :omg:

τωρα θυμηθηκα ένα βιντεο ,οπου σε ένα χιλιαρι σουιφτ με πολλα χλμ,το εχουνε βαλει πανω σε δυναμομομετρο,και του ψεκαζουν σταδιακα νιτρα να δουνε ποσο θα αντεξει μεχρι να βγουν οι μπιελες από το μπλοκ :lol: .Πολυ γελιο.Αν το βρω θα το βαλω.
Άβαταρ μέλους
By Nikolaos106
#461414


:omg: :omg: :omg:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#462778