Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
Bynoname
#88
:s_cool
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#495
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#498

Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#502 Πολύ δυνατός Μήτσος στο βρεγμένο, + πολλά !

Άβαταρ μέλους
By cruzakias
#2031 DRIFT!! Από ψηλά!!
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#3638
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#5232
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#11180 Άλλο ένα βίντεο από τα παιδιά που αναστάτωσαν τα περάσματα, το βάζω γιατί στο 6.50΄ έχει μια αφιέρωση και γιατί οι διαδρομές αυτές και μάλιστα σε ανεβασμένους ρυθμούς δεν είναι κάτι καθημερινό.

Άβαταρ μέλους
By blinkys
#11283
21 quadra έγραψε:Άλλο ένα βίντεο από τα παιδιά που αναστάτωσαν τα περάσματα, το βάζω γιατί στο 6.50΄ έχει μια αφιέρωση και γιατί οι διαδρομές αυτές και μάλιστα σε ανεβασμένους ρυθμούς δεν είναι κάτι καθημερινό.

https://www.youtube.com/watch?v=3Wtp5XGAnto


αν έχεις επαφή με το παλλικάρι, μια μικρή (καλοπροαίρετη) παρατήρηση. Για καλό δικό του, και των άλλων, πες του να μην σταυρώνει τα χέρια στο τιμόνι ... :s_smile
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#11313
blinkys έγραψε:
21 quadra έγραψε:Άλλο ένα βίντεο από τα παιδιά που αναστάτωσαν τα περάσματα, το βάζω γιατί στο 6.50΄ έχει μια αφιέρωση και γιατί οι διαδρομές αυτές και μάλιστα σε ανεβασμένους ρυθμούς δεν είναι κάτι καθημερινό.

https://www.youtube.com/watch?v=3Wtp5XGAnto


αν έχεις επαφή με το παλλικάρι, μια μικρή (καλοπροαίρετη) παρατήρηση. Για καλό δικό του, και των άλλων, πες του να μην σταυρώνει τα χέρια στο τιμόνι ... :s_smile


Έχω επαφή, αλλά να του κάνω τον δάσκαλο ? Μου μοιάζει ξένο να του κάνω αυτή την παρατήρηση, θα κοιτάξω πάντως να το φέρω με συζήτηση πιο μαλακά μη στραβώσει, και εμένα μου ψιλοκακοφάνηκε και ξαφνιάστηκα, τι άλλο να πω ?
Άβαταρ μέλους
By mirage
#11479
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#11487 Πιο αμαρτωλη φαση απο το σταυρωμα των χεριων, μου φανηκε το walkie talkie, σφηνωμενο στα κακαλά τ'.
Χρειαζοταν να παρει τα χερα απο το τιμονι για να μιλησει, και ανετα μετα απο κανα ατσαλο φρεναρισμα θα μπορουσε να το ψαχνει στα πετάλια, ή να αναγκαζοταν να παρει το χερι απο το τιμονι και τα ματια απο το δρομο για να το πιάσει, με καταστροφικες συνεπειες.
Κλιπαρισμενο καπου σταθερα πχ πανω στη ζωνη ή στο ταμπλω και ενα μπουτονακι στο τιμονι ή στο μοχλο ταχυτητων για να μπορει να μιλαει θα ηταν πολυ καλυτερα... δεν ειναι οτι ειναι και αφραγκος.

ΕΙμαι περιεργος επισης για το ποσο γρηγορα πηγαιναν.
Άβαταρ μέλους
By fubar.gr
#11628
blinkys έγραψε:
21 quadra έγραψε:Άλλο ένα βίντεο από τα παιδιά που αναστάτωσαν τα περάσματα, το βάζω γιατί στο 6.50΄ έχει μια αφιέρωση και γιατί οι διαδρομές αυτές και μάλιστα σε ανεβασμένους ρυθμούς δεν είναι κάτι καθημερινό.

https://www.youtube.com/watch?v=3Wtp5XGAnto


αν έχεις επαφή με το παλλικάρι, μια μικρή (καλοπροαίρετη) παρατήρηση. Για καλό δικό του, και των άλλων, πες του να μην σταυρώνει τα χέρια στο τιμόνι ... :s_smile


Για ποιό σημείο του βίντεο λέτε? Το μόνο σημείο που είδα σταύρωμα ήταν σε κάτι φουρκέτες 180 μοιρών. Δέν νομίζω οτι μπορούσε να κάνει κάτι άλλο εκεί.
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#11689
21 quadra έγραψε:
Έχω επαφή, αλλά να του κάνω τον δάσκαλο ? Μου μοιάζει ξένο να του κάνω αυτή την παρατήρηση, θα κοιτάξω πάντως να το φέρω με συζήτηση πιο μαλακά μη στραβώσει, και εμένα μου ψιλοκακοφάνηκε και ξαφνιάστηκα, τι άλλο να πω ?


Ήταν το σημείο που "χτύπησε" απευθείας στο μάτι.

fubar.gr έγραψε:
Για ποιό σημείο του βίντεο λέτε? Το μόνο σημείο που είδα σταύρωμα ήταν σε κάτι φουρκέτες 180 μοιρών. Δέν νομίζω οτι μπορούσε να κάνει κάτι άλλο εκεί.


το σταύρωμα των χεριών σε οποιοδήποτε καθημερινό αυτοκίνητο απαγορεύεται. Εκτός κι αν φοράει την ίδια κρεμαργιέρα με το μονοθέσιο της ρενώ...

kostis20 έγραψε:Επίσης σε δημόσιο δρόμο τετοια οδήγηση δεν την επιδοκιμάζω. :s_no


Δεν είδα προσεκτικά όλο το βίντεο, αλλά όσο είδα δεν παρατήρηση κάτι ιδιαίτερα παράτολμο.