Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#322428 ετσι και εβγαινε,κοιτα ποσες κολωνες τσιμεντενιες και μεταλικες ειχε ανα λιγα μετρα. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#322796 Ο τύπος με το Megane... :lipsealed:

Άβαταρ μέλους
By dimik
#323122
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#323974
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#324496 ...γι'αυτο δεν πας με δικο σου αυτοκινητο στο ring...
Παιρνεις ενα rental απο κει ασφαλισμενο,και στο πεος σου αν τρακαρεις ή καποιος πεσει επανω σου,και δε σε σκοτωσει εννοειται...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#325004 πως καμουφλαρει η bmw τα αυτοκίνητα.

Άβαταρ μέλους
By markvag
#325091 Προσπαθώ να κρατηθώ, αλλά δεν γίνεται... Η συγκεκριμένη είναι πολύ πιο όμορφη με το καμουφλάζ... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#325102
vagmann έγραψε:...γι'αυτο δεν πας με δικο σου αυτοκινητο στο ring...
Παιρνεις ενα rental απο κει ασφαλισμενο,και στο πεος σου αν τρακαρεις ή καποιος πεσει επανω σου,και δε σε σκοτωσει εννοειται...


Ασφαλισμένο μέχρι ένα ποσό αν δε κάνω λάθος.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#325267 Και σωστα κατα τη γνωμη μου ....Δεν μπορεις να τους γυρισεις το αυτοκινητο μεσα σε ζεμπιλι και να φυγεις σφυριζοντας :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#325298 Εγώ πάντως στο UK το 2013 που είχα πάει για συνέντευξη, το νοικιάρικο Corsa το κατέστρεψα (ολική με δέντρο... :twisted: :metalo: το δέντρο ούτε γρατζουνιά... :lol: ) και, έχοντας πληρώσει 50 λίρες για επιπλέον ασφάλεια με 0 απαλλαγή, έκανα ακριβώς αυτό... Έφυγα σφυρίζοντας κλέφτικα... :iconcool: :innocent: Και μου επέστρεψαν στην κάρτα και τη μία μέρα που είχα προπληρώσει και δεν είχα αμάξι... :iconcool:

Όλα είναι θέμα ασφάλειας...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#325304 Είπα να γράψω περί υποστροφής αλλά ήθελα να το ακούσω από τον ίδιο
13 χρόνια με astra και corsa δεν κινδύνευσα... Μα πώς οδηγείτε; :shifty:

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#325306
Scotch έγραψε:Πώς το κατάφερες αυτό; :dizzy:

< >


Φαντάζομαι εννοείς την ολική... :lol: :lol: Ε... λίγο η κούραση από το ταξίδι (πριν φύγω είχα κοιμηθεί ελάχιστα, η ryanair είχε καθυστέρηση 1 ώρα, πέτυχα φίλο στην πτήση και μιλούσαμε συνεχώς + οδήγηση από Stansted ως Warwick βραδιάτικα + ξύπνημα 6 το πρωί + όλη τη μέρα recruitment event), τελειώσαμε κατά τις 3 (από τις 8 το πρωί... :help: ) και χαλάρωσα, κάνω να φύγω από το μέρος που ήταν το event, ανοίγει η μπάρα, πατάω γκάζι - κανονικά (ήταν auto) και το επόμενο πράγμα που θυμάμαι ήταν τη βελανιδιά ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύ κοντά... :inlove: :lol: Και μετά τον αερόσακο στα μούτρα μου... :inlove: Πρέπει να κοιμήθηκα στιγμιαία... :oops:

Εγώ τίποτα, το Κούρσα από εμπρός ήταν τελείως για πέταμα... Πήρε σασί στο δόξα πατρί, άνοιξαν 2 αερόσακοι, ψυγείο, πρέπει να χτύπησε και το μοτέρ, ε... πόσο ν' άξιζε αυτό μεταχειρισμένο στο UK... 6-7Κ λίρες;;; η επισκευή θεωρώ εκεί θα έβγαινε πιο πάνω...ε... το έβγαλαν ολική...

Αυτή την ασφάλεια με μηδενική απαλλαγή τη συνιστώ ανεπιφύλακτα πάντως... :s_yes :lol:






Μπορεί και να πέταξε μούτρα, δεν ξέρω, με πήρε ο ύπνος... :shifty: τελείως βαρετό... :shifty: :shifty: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#325307
Scotch έγραψε:Είπα να γράψω περί υποστροφής αλλά ήθελα να το ακούσω από τον ίδιο
13 χρόνια με astra και corsa δεν κινδύνευσα... Μα πώς οδηγείτε; :shifty:

< >


Με γαλλικό δεν ΄με πήρε ποτέ ο ύπνος... :shifty: :shifty: